Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mackaso
4. máj 2012

@jonika mala som HCG 21, čo som sa pýtala kočiek, tak mali rôzne, jedna mala 24, ďalšia mala ešte vyššie, to záleží od organizmu, potom sa ozvi, keď sa vrátiš, ako si dopadla,ahojky, maj sa zatiaľ krásne 🙂

jonika
4. máj 2012

@mackaso Aj ty sa ozvi..držím palce. Pekný víkend..

babulka123
4. máj 2012

@katla zlaticko velmi na teba myslim .. a moc moc aj s ninkou drzime palce

mackaso
4. máj 2012

@jonika Ok, aj ty sa maj pekne,ahojky 🙂

nelly3
4. máj 2012

@ivka3901
ty si bola v tom brne na konzultacii vsak? ako na teba posobili? u ktoreho lekara si bola, po dnesnom dni som rozhodnuta, ze na dalsi pokus idem prave tam 🙂

pechlinka
4. máj 2012

Ahojte baby...dnes som bola na folikulometrii...a mam folikul - 17-18mm...a 2 folikul - 16mm....neviem..ako je to mozne...este v stredu som mala len 1 folikul - 12 mm...je mozne...aby sa to za dva dni takto zmenilo...? dakujem... 🙂

gelinka75
4. máj 2012

@maruskaaaa no volala som do GF a zatial dostali len oskenovanu ziadost, sestricka povedala, ze mozem prist na tu konzultaciu na termin co mam dohodnuty, idem tam v stredu 😉 hlavne som aj zvedava ci cysta zmizla kedze som dobrala 2 platy antiky, uvidime

gelinka75
4. máj 2012

@pechlinka cauko, ja si myslim, ze je to normalne, za den narastie tak 2mm, mozno ten druhy predtym ani nevideli 😉

pechlinka
4. máj 2012

@gelinka75 dakujem za info...lekar mi povedal...ze bude IUI, pravdepodobne v pondelok....nebudu tie folikule uz velke?

gelinka75
4. máj 2012

@pechlinka to bude v pohode neboj, folikul praska ked ma cca 27-28mm, isto ti daju aj pregnyl, nejak ti to nacasuju aby si to stihala 😉

pechlinka
4. máj 2012

@gelinka75 ...oki..teda...tak budem cakat...pregnyl mam uz doma v chladnicke... 🙂

gelinka75
4. máj 2012

@pechlinka tak drzim palce nech sa to podari 🙂

gelinka75
4. máj 2012

@st2 prosim ta nevies ci na konzultaciu k IVF treba aj partnera?

pechlinka
4. máj 2012

@gelinka75 Ahoj....dakujem.... 🙂

maruskaaaa
4. máj 2012

@gelinka75 neboj, cysta určite zmyzla, nebude po nej ani stopy, v stredu sa ozvi čo a ako 🙂

ivka3901
4. máj 2012

@nelly3 ahoj no boli sme na mňa to tam posobilo velmi pekne a aj prostredie pekné,ja som bola u dr. štelcla je to veľký sympaťák a fešák dohodli sme sa s ním na minimálnej stimulácií zobrala som všetky papiere z centra pozrel si ich povedal,že šanca na tehotenstvo je ak som už raz tehotná bola len treba skúšať a to nás obidvoch veľmi potešilo,ale ked ma pozeral tak mi tam našiel cystu a povedal,že nech sa odstráni a potom možeme začať,ale my s drahým sme sa rozhodli skúsiť ešte raz centro,lebo tam máme nejakú zľavu a tak sme skúsili ešteraz šťastie tak uvidíme a možno sa stretneme v BRNE,lebo nikdy nehovor nikdy................ 😉ty si natom ako moja?bola si na IVF ?nevyšlo?

st2
4. máj 2012

@gelinka75 no radsej ano, lebo aj tak partnerovi treba robit spg ako ho este nerobili, a predsa len je dobre ak aj on pocuje ake su moznosti, nie je to len o zene

gelinka75
4. máj 2012

@st2 ale myslim na ten rozpis liekov ci co, my uz spg a take veci mame za sebou

katla
4. máj 2012

@ivka3901 oooo ďakujem. Už mam 2 blzky v brúsku, tak je to na nich. Jedna bola dvojbunkova a druhá srvor. Mám tam ešte 6 odložených v mrazničke, ak by niečo. Moc ti držím palce na ivf. Kedy máš v pláne ísť?

st2
4. máj 2012

@gelinka75 jaaaaaj tak to uz netreba ja som sa aj vtedy pytala či stačí že prídem sama a že jasneee takze v pohodicke

nelly3
4. máj 2012

@ivka3901
dakujem, no mala som ist na KET, mala som posledne embryjka po PK, zial rano mi volali, ze sa nerozmrazili 😢 tak preto som sa rozhodla pre brno, soft stimulaciu a tebe dali papiere z centra? lebo zvazujem, ze dam si porobit vysetrenia u svojho gynekologa, ale keby mi v gyn-five dali tak by som bola rada lebo prednedavnom mi robili novy horm.profil, kultivaciu, ci nevtvaram protilatky. a aj ste sa bavili o cene?

ivka3901
4. máj 2012

@katla to je super ta sa drž a šetri sa aj ked poznám také prípady,že baby chodili normálne do roboty a vyšlo to.to je super,že máš mrazáčikov já som nikdy nemala bo veľmi slabo reagujem na hormo.inekcie a inak aj dosť záleží koľko bunkové ti vkladajú mne vkladali 8 bunkové a uchytilo a naposledy len 2 bunkové a nič z toho ☹ no moje prípravy sú v tskomto štádiu,že čakám na menzes a idem si znova pichať inekcie gonal,cetrodite a pergoveris a nakoniec pregnyl inak dakujem ti milá a šetri sa

ivka3901
4. máj 2012

@nelly3 tak to mi je lúto fakt,ale hlavu hore a skús to brno a uvidíš možno sa tam podarí na 1 krát.já som myslela také papiere,že tie ktoré sme dostali pri protokole a aké dávky inekcie som mala len to pozeral a ešte aj genetiku pozeral a aj na ten prednison mal vlastný názor no cena prebehla len tak okrajovo,ale tá minimálka ako to oni hovoria neni vobec drahá,ale to závisí aj od toho ako by som reagovala,ale je to strašne daleko a tá komunikácia s nimi no strašné ledvaj som sa tam dovolala a ani na e-mail mi neodpísal štelcl a to ma dosť odradilo ☹

nelly3
4. máj 2012

@ivka3901
aha, a take vysledky o zdravotnom stave tvojom a manzela (spermiogram) nechceli? ved za prvu konzultaciu nic nedam, uvidim ako sa to bude mne pacit, aky budem mat pocit a tak. dikes 😉

ivka3901
4. máj 2012

@nelly3 no to si im všetko povedala ako já,že mám za sebou laparoskopiu,leičim sa na štítnu žľazu a vytváram protilátky voči spermiám a aj od manžela sa len pýtal ako je s tým spermiogramom a to im stačilo kludne by som ta radila ísť sa tam poradiť a uvidíš aký dojem to bude mať pre teba,ale pre mňa fakt pekné a sterilné prostredie len mojho muža odrádzala tá cesta,že je to daleko a aj benzín treba a mňa zas tá komunikácia medzi nimi a mnou

ivka3901
4. máj 2012

@ivka3901 ale na koníkovi je téma o tomto brne REPROFIT a tam sú baby slovenky čo majú s nimi skúsenosti já som sa ich vypytovala všetko skús zablúdiť tam možno ti poradia niečo viac ako já. 😉

elise
4. máj 2012

@mackaso ahoj idem prvý krát ja som po KET tam sa chodi iba raz na 14 dne po vklade, ja mám okuliare rozpustne vlasy a budem mať oblečene čierne rifle a kockovanu čiernu bluzku🙂

nelly3
4. máj 2012

@ivka3901
viem, aj tam chodim vyzvedat 😉

jonika
4. máj 2012
mackaso
5. máj 2012

@elise snáď sa tam stretneme a spoznáme nejako, budem po tebe pátrať, ja mám dlhé vlasy,nemám okuliare a neviem,čo budem mať oblečené ešte

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre