Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mortiiss
17. máj 2012

@dadenka111 tak drzim palce, a do stimulky len s dobrou naladou. 🙂 ziadne stresy, vela sa smiat, a pit vela vodicky

gelinka75
17. máj 2012

@mortiiss super, tesim sa s tebou, nech to dotiahnete do uspesneho konca 🙂 este mam na teba otazku, ake davky si si pichala?

gelinka75
17. máj 2012

@dadenka111 dobreee, inak ja stale neviem kde mam original, lebo ja som bola na konzultacii na zaklade oskenovanej ziadosti, zatial mi nedali vediet, ze to doslo 😅 ale asi im staci aj sken 😀

mortiiss
17. máj 2012

@gelinka75 @gelinka75 od 24.DC do 3.DC len 0,75 Dipherline, potom od 03.DC do 7.DC 4 amp. Fostimon, to bolo tusim 300 a od 7. DC do 15.DC 1amp. Fostimon + 2. apm. Menopur - to bolo 225

gelinka75
17. máj 2012

@mortiiss no ja tak, ze pockam kolko budem mat vajicok, kolko prezije embryjkov a aky bude uspech, my planujeme len 1 dieta, takze v pripade uspechu nam mozno ostanu zvysne embryjka, chvilu si ich ponechame, potom uvidime, ale uz som to tu niekde uviedla, ze neviem si predstavit, zeby "nase" deti niekde behali po svete, ja som v tomto trocha staromodna, muz neviem aky ma nazor, nerozrpavali sme sa o tom, my zatial mame len ciel mat zdrave babatko, ostatne sa rozhodne neskor

gelinka75
17. máj 2012

@mortiiss ano? ja zacinam 1 amp difereline, od 4DC sa pridava 150 fostimon plus 75 menopur, dalej mi povedia, nemam to nejak malo?

mortiiss
17. máj 2012

@gelinka75 my tiez tak nejako ... ako vy ... urcite - ak sa budu veci dobre vyvijat, nechame zamrazit pre buducnost, mozno pred 40-tkou este zatuzim 🙂 , a potom sa uvidi ... ale celkom sa mi ta moznost darovania pozdava .... no ale predbiehat nechcem, je to este daleka cesta. Lebo ja osobne, aj ked som optimista, a snazim sa na to pozerat s kludom a v dobrej nalade, ta najtazsia cast, uhniezdenie a vyvoj zdraveho dietatka - mame este pred sebou .

mortiiss
17. máj 2012

@gelinka75 bud kludna, lekar urcite vie, kolko Ti naordinovat. Hlavne sa nestresuj, prosim

gelinka75
17. máj 2012

@mortiiss no ten koniec po vklade je asi najtazsia cast na nervy, podari sa ci nie? isto budem totalne s nervami v kybli..budes PN ci ako

gelinka75
17. máj 2012

@mortiiss xixi nestresujem, tebe to potom znizili tak asi si nepotrebovala take velke davky 😉

mortiiss
17. máj 2012

@gelinka75 s PN uvidim, ako sa budem citit, ale asi skor nie .. ak mi bude zle, je jedno, ci budem bluť doma, alebo v kancli 🙂 - mam v pohode pracu. Ale uz teraz - ked beriem ten utros, zlahka vidim, ako sa budem citim, ked budem tehotna. Stale by som spala .... 🙂
No, bude to tazke po vklade, som na to pripravena. Ale rozhodla som sa, ze ho (ju) nebudem stresovat svojimi obavami ... ak ma ostat, ostane .... ak nema, odide, s tym nic nespravim - myslim, ze odide len plod, ktory by odisiel neskor aj tak - a lepsie hned, nez v 6 mesiaci, vsak? . Budem sa snazit vela oddychovat, pocuvat vela muziky, citat, mozno absolvujem nejake prechadzky do prirody ... aby som si navodila co najpokojnejsiu mysel. Uvidim...ale myslim, ze to zvladnem 😉

maruskaaaa
17. máj 2012

@gelinka75 ahoj, áno, bola som na krv v pondelok, výsledky budú o 2 týždne a 29.5. mám ďalší termín. Tebe sa to už kráti čo? 🙂

maruskaaaa
17. máj 2012

@dadenka111 no super, teším sa, že máš už žiadosť schválenú, už sa ti to tiež kráti 🙂

ivka3901
17. máj 2012

@maruskaaaa ahoj no já ešte stále nemám tú mrchu jednu asi až na budúci týždeň začnem čo už,ale už ked som toľko vydržala tak vydržím ten týždeň čakania,ale chcem aby sa to pohlo bud budem doma alebo pojdem do roboty naspäť

maruskaaaa
17. máj 2012

@ivka3901 neboj, mrcha príde. Nestresuj sa a zostaň doma, keď máš náročnejšiu prácu, veď práca nie je zajac neutečie. Ja som dokonca odišla dobrovoľne z práce, nakoľko to bolo veľmi stresujúce. Teraz robím u manžela a je mi dobre, žiaden stres. 🙂

ivka3901
17. máj 2012

@maruskaaaa no práve doma už dosť dlho a len čakám a čakám.to je super,že máš takú možnosť mohla by som aj ja robiť s mužom,ale aj zo svokrou a svokrom a to nem dobrý nápad,lebo svokra podniká má potraviny a muž tam robí,ale mne je lepšie doma 😉 aj ked stále nadtým rozmýšľam,že ako to celé dopadne 😒

maruskaaaa
17. máj 2012

@ivka3901 nerozmýšľaj, pekne relaxuj, prečítaj si dobrú knihu alebo pozri telku, prípadne popočúvaj príjemnú hudbu. Veď keď sa ti narodí bábo, tak si tak skoro neoddýchneš. Ja som si našla jeden koníček, tak sa mu venujem vo voľných chvíľach. Ale samozrejme aj pracujem, aby som bola užitočná 🙂

ivka3901
17. máj 2012

@maruskaaaa no na tie knihy moc niesom,telku si pozriem,ale neobsedím pri nej dlho 😉 koníček mám kvety,ale tie zas treba dopestovať 😉 daj nejaký typ na koníček 😉

maruskaaaa
17. máj 2012

@ivka3901 budeš sa mi smiať, ja zbieram pexesá, mám ich viac ako 650 ks. Som aj v klube zberateľov. Normálna závislosť. 🙂 ale človek musí mať nejaké úchylky no nie?

gelinka75
17. máj 2012

@maruskaaaa no ja este tak nieco vyse 2 tyzdnov a zacinam 😅 takze o chvilu budem mat brusko dopichane a dufam, ze uspesne znesiem nejake vajcia (to som ukradla slova od mortiiis) 😀

maruskaaaa
17. máj 2012

@gelinka75 vajka znesieš habadej 🙂 ja som dnes bola na sono prsníkov. Dr. mi našla mikrocystu na oboch prsníkoch len 1mm. Tak som sa pýtala čo s tým, vraj je to úplne v pohode. Tak som zostala prekvapena, že sa s tým nič nerobí.

ivka3901
17. máj 2012

@maruskaaaa nie prečo v pohode každý musí mať nejakú úchylku sranda nie?

ivka3901
17. máj 2012

@gelinka75 možno začneme spolu stimulovať?toto tvoja premiéra IVF?

gelinka75
17. máj 2012

@ivka3901 ano ivka teraz prvy krat a dufam aj posledny, mozno budeme spolu pichat, ty mas kratky ci dlhy protokol? a este ti neprisla mrcha?

gelinka75
17. máj 2012

@maruskaaaa zaujimave, ale asi su tie cysticky take mini, ze fakt s tym nic nerobia, jedna moja kolegyna mala velku a tu jej iba odsali, ono to moze aj zmiznut

ivka3901
17. máj 2012

@gelinka75 ahá takže no já už viem,že nosnica som neni bovie aká ani raz som nemala KET a šance boli mizivé no pichám od 2 DC čiže krátky a mrška ešte nedorazila do pr.... 😒 a už chcem aby sa to pohlo toto čakanie ma zabýja maruskaaaa mi poradila,aby som si prečítala dobrú knihu,pozerala telku a lenošila a našla si nejaké to hobby 🙂

gelinka75
17. máj 2012

@ivka3901 vsak ti moze prist kazdym dnom a teraz si kolky DC? skus nejake babske recepty 😉 mne to tiez ide pomaly dnes mi je stale na vracanie z antiky a zaludok mam ako na vode, to mam pripravu na tehu 😝 😅

maruskaaaa
17. máj 2012

@ivka3901 presne tak 🙂

maruskaaaa
17. máj 2012

@gelinka75 je taká mini, že sa to samo vstrebe či čo, vraj je to v pohodke 🙂

ivka3901
17. máj 2012

@gelinka75 no práve može mám aj jaké také príznaky,ale zaťiaľ nič no minulý mesiac som mala 14 a mala som silnú a vyše týždňa takže počítam,že príde bud cez víkend alebo na budúci týždeň a presne ide to pomaly,já neberiem antiku aj ked síce cysty mávam skoro stále a dochtorka mi v centre nedala anitku len ten prednison beriem,no mám toho za sebou viacej ako ty a prajem ti aby sa ti to podarilo na 1 krát a nemusela si absolvovať neúspešné IVF ako ja je to strašný zabiják na psychiku a preto já moc nerátam s možnosťou,že budem tehu ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre