Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mortiiss
28. máj 2012

Ahojte, kočičky ...

Tak hlasim, ze nam to vyslo 😵 HCG 220 - 10 den po ET. V piatok dalsie testovanie a potom uz klasicke tehotenstvo .... 😵 😵 😵

gelinka75
28. máj 2012

@mortiiss supeeeeeeeer cakala som kedy sa ozves, moc gratulujem 😀 ako sa citis?

dadenka111
28. máj 2012

@mortiiss jeeej gratulkaaa. tak prajem krasne tehulkovanie a nech je vsetko v poriadku... 😵

given
28. máj 2012

@mortiiss krasne cislo, blahozelam!

mortiiss
28. máj 2012

moc ďakujem.

@gelinka75 citim sa dobre, aj by som povedala, ze som zahniezdovanie citila, ale mozno som si to nahovarala ... 🙂

kočky, ja si myslim, ze vsetko bolo o psychike ... ze som bola cely cas v pohode - nestresovala sa a tak ... ze som si na tuto chvilu pockala 7 rokov ... kedy budem v skvelej forme. A ze sa to cakanie oplatilo ...

gelinka75
28. máj 2012

@mortiiss to je super a kedy si to zahniezdovanie citila? a bola si doma, ci si pracovala pritom? 🙂

mortiiss
28. máj 2012

@gelinka75 fungovala som uplne standartne. Pracovala som. 😉

stenlyhozienka
28. máj 2012

@sheronka jásne,že sa aj nejaké modriny podaria ale žiaden stres,podarili sa aj keď mi pichla sestra,ktorá je sestrička 🙂

ivka3901
28. máj 2012

@gelinka75 ahoj moja no potrebujem poradiť v sobotu,ked sme išli do mesta a tak okolo 18 00 hod cca 18 30 hod tak sa mi spustila tá mrcha jedna,ale taká slabá potom som mala celý deň v sobotu takú slabú mrchu a dneska ráno mám už normálne a aj brucho ma pobolieva a gonal si mám pichnúť 2 DC? 😒

ivka3901
28. máj 2012

@sheronka ahoj aj já som mala dosť modrín ale postupne zmizli a teda mala som riadne aj dochtorky v centre si to všimli a dokonca mi to pichala zdravotná sestrička 😒

gelinka75
28. máj 2012

@ivka3901 a vcera si mala krv cervenu a v kuse, ale slabu? ked ano, tak dnes by som dala ako 2DC, ja mavam tiez prvy den slabu a druhy silnejsiu 😉

ivka3901
28. máj 2012

@gelinka75 áno práveže mala,ale slabú,ked sa to zoberie 3 dni som mala špinenie štvrtok,piatok,sobota a v nedeľu mi začala menzes taký slabý a dneska už mám normálne a teda je 2 DC?tak može byť? 😕

gelinka75
28. máj 2012

@ivka3901 ano ja myslim, ze je to uz ok, tak ze 2 DC 🙂

ivka3901
28. máj 2012

@gelinka75 ok takže idem ku susedom o 17 00 hod pich pich gonal 300 iui dávku jak na koňa 😀 a v piatok utekať na kontrolu na 6 DC do centra ach jáj konečne sme sa pohli niekam 🙂

gelinka75
28. máj 2012

@ivka3901 super tesim sa s tebou, ja zacinam o par dni 🙂

ivka3901
28. máj 2012

@gelinka75 díky moc aj já som trošku kludnejšia,ked sa mi mrcha jedna rozbehla konečne tak vidíš o pár dní som ťa predbehla,ale možno sa stretneme na odbere 😀 síce ešte nás čaká stimulácia,ktorá je zas individuálna,ale šak uvidíme dáme si vedieť čo a ako 🙂

0vrtulka0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maruskaaaa
28. máj 2012

@mortiiss aj ja sa pripájam k gratulácii 🙂 teším sa, že to vyšlo ďalšej z nás 🙂

ivka3901
28. máj 2012

@gelinka75 no bolo pich pich stimulka je začatá s novou nádejou na vytúžené bábänko 🙂

maruskaaaa
28. máj 2012

@ivka3901 Ahoj moja, tak čítam, že sa ti mrška konečne rozbehla. Teším sa s tebou 🙂

lea1333
28. máj 2012

@mortiiss gratulujem 😉 a zerlam bez problemove tehulkovanie 🙂

ivka3901
28. máj 2012

@maruskaaaa ahoj moja no konečne sa mi rozbehla jak má a bola som si dať pichnúť gonal 225 iui v piatok na kontrolu 🙂 na deň detí jaká sranda 😀

maruskaaaa
28. máj 2012

@ivka3901 no pekne 🙂 hlavne, že sa ti to rozbehlo, uvidíš, o chvíľu ti budeme gratulovať 🙂 Ja zajtra idem na druhú konzultáciu, tak som zvedavá, čo ma čaká.

ivka3901
28. máj 2012

@maruskaaaa kiežby si mala pravdu moja 🙂 no aj tak sa bojím,aby kontrola v piatok prebehla v poriadku 😒

maruskaaaa
28. máj 2012

@ivka3901 hlavne nebuď v strese a nechaj všetko plynúť tak ako má byť. Viem, že to nie je jednoduché, ale aj tak s tým nič nenarobíš. Uvidíš, dopadne to O.K 🙂

ivka3901
28. máj 2012

@maruskaaaa ozaj ku komu chodíš v centre?si spokojná?

maruskaaaa
28. máj 2012

@ivka3901 k dr. Behúňovej. Zatiaľ som s ňou veľmi spokojná 🙂

ivka3901
28. máj 2012

@maruskaaaa mám kolegyňu z roboty čo chodí k dr.behúňovej a je tiež s ňou spokojná 🙂 já chodím k stenovej a dúfam,že som tam naposledy,ale keby náhodou by sme sa ešte rozhodli ísť na IVF tak bud do BRNA alebo do druhého centra v bratislave 😉

maruskaaaa
28. máj 2012

@ivka3901 ja som na ňu dostala doporučenie od mojho gyn., vraj je dobrá odborníčka, tak som si nechala poradiť 🙂 Treba vyskúšať všetky možnosti a keby to náhodou nevyšlo, my tiež uvažujeme nad adopciou. Veď to nie je až také hrozné, každý má nejaké starosti, môžme byť radi, že sme zdraví 🙂

gelinka75
28. máj 2012

@ivka3901 super moja, ideme do toho s tym, ze babanko bude a musime verit 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre