Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

given
29. máj 2012

@sheronka vydrz 3 tyzdne a budes

stenlyhozienka
29. máj 2012

@given,čo všetko musíme obetovať,ale babätko nám to vynahradí 🙂

given
29. máj 2012

@stenlyhozienka no veru, pravda pravduca

lubkaeck
29. máj 2012

@ivka3901 no tak klobuk dolu ja uz som mm vcera povedala, ze toto je posledne, ze uz sa nebudem pichat 😒 a suhlasil, aj keby nie tak pre mna je to posledne, ved Adka uz mame a aj ked chcem pre neho surodenca, aj tak mi tento dalsi pokus staci 😔 Kamoska mala tiez 4IVF a nevydalo a potom v Brne sa zadarilo a dalsia v 3IVFku mala len jedno embryo a uz bude mat chlapcek dva roky a je tehotna prirodzene 😵 😵 😵 drzim palec

lubkaeck
29. máj 2012

@stenlyhozienka no vynahradi - skoro rok som nespala viac ako dve hodiny v kuse 😝 ale to uz su len take matne spomienky 😉

ivka3901
29. máj 2012

@gelinka75 no práveže mám dosť silné dávky a zakaždým som mala len 4 vajká ☹

ivka3901
29. máj 2012

@lubkaeck no aspom máte ADKA 🙂 držím palce nech sa súredenec podarí 😉 no možno nás to BRNO čaká a to je fakt šťastíčko s tým jedným embryjom 😀

ria82
29. máj 2012

Ahojte kočky, neviete náhodou ako sú teraz z úspešnosťou? Pretože čo viem sú v gyn-five vymenení embryológovia. Pani embryologička, ktorá tam bola hádam skoro od samého začiatku a bola fakt dobrá odišla, zostala tam tá veľmi milá staršia, ktorá je ale iba pri spermiách, boli sme u nej pár krát na konzultácií. Ale zvyšok sú úplne nový, a mám pocit že začínajú, vyzerajú veľmi mladučkí. Gynekológovia sú jedna polovica úspechu, ale musí byť aj dobrý a skúsený embryológ.....čo som zostala naozaj na pohybách.

gelinka75
30. máj 2012

@ria82 no praveze mne sa zda, ze sa im dari viac ako predtym 😀

given
30. máj 2012

Caute, ja mam dnes za sebou prvu kontrolu, stimulovat Gonalom zacinam az zajtra. A kontrola buduci tyzden v utorok.

given
30. máj 2012

@sheronka stale ništ?

gelinka75
30. máj 2012

@ivka3901 tak budeme verit, ze budes mat teraz viac, aj ti menili lieky alebo mas to iste oko predtym?

gelinka75
30. máj 2012

@given tebe sa to uz pekne krati, aj ja uz chcem 😀

sheronka
30. máj 2012

@given Eeeee, nic ☹

zuzana231
30. máj 2012

ahojte dievcence, v auguste sa chystame na 1. IVF. chcela by som sa spytat, ci si dipherelin pichate same alebo vam ho picha sestra? vdaka za odpoved

gelinka75
30. máj 2012

@zuzana231 ahoj, ja sa chystam sama 😅 vsak to nemoze byt nic komplikovane

ivka3901
30. máj 2012

@gelinka75 inak aj mne sa zdá,že všetky baby čo začali minulý mesiac s IVF tak sa im to podarilo 🙂 tak sa hádam aj na nás usmeje šťastie 😀 no práveže mám nové lieky gonal F no len cetrodite som už mala a potom ešte mám nový pergoveris tak som zvedavá ako budem reagovať,ale mrchu stále mám a bojím sa,že budem mať ešte aj v piatok na kontrole ☹

zuzana231
30. máj 2012

@gelinka75 ahoj. a ty sa kedy chystas? ja nebudem mat problem si sama pichat, len zacinam s dipherelinom a doktorka mi povedala, ze tuto injekciu mi musi pichat sestricka, ze ostatne si mozem pichat sama, ze mi to ukazu ako. cez tyzden sa dohodnem so sestrickou u obvodneho gynekologa, len cez vikend budem musiet ist na pohotovost alebo co, neviem ako to bude, ked sa to ma pichat v rovnaky cas.

gelinka75
30. máj 2012

@zuzana231 tak aj mne povedala, ze sestricka, a ja nato, ze sama si budem a ona, ked to zvladnete 😀 tak uvidim ci sa mi bude darit 😅 ja som zatial rozhodnuta ist na pohotovost len kvoli pregnylu, predsa do zadku sa dost zle picha 😀 😀

gelinka75
30. máj 2012

@ivka3901 no tak mozno lepsie zareagujes ked mas ine lieky, s tou mrchou ma mrzi, ja som tiez zvedava ci dojde nacas, mala by, lebo ked vysadim antiku tak to musi prist

given
30. máj 2012

@zuzana231 Ahoj, ja si picham diphereline sama, dnes 10.den. Je to trosku alchymia, kym si to clovek namiesa, ale ked sa zvlanes pichnut do bruska, tak je zbytocne, aby si chodila kvoli tomu kazdy den k lekarovi resp. sestre. Prvykrat chod, ukazu ti, co a ako, a potom to uz urcite zvladnes.

given
30. máj 2012

@sheronka Takze v piatok ides do GF? Budem drzat palce.

given
30. máj 2012

@gelinka75 Ved sa dockas, uz len par dni a ides nato 😀

ivka3901
30. máj 2012

@gelinka75 no možno,ale stenová mi robila nejaký krvný test na tvorbu vajok a povedala,že to neni dobré,že som už staršia a tých vajok bude menej no som zvedavá koľko ☹ ked doteraz som mala len 4 vajká s puregonom a menopurom 😒

given
30. máj 2012

@ivka3901 inak, ja mam tiez 225 toho Gonalu, tiez vraj vhladom na vek... 🙂

ivka3901
30. máj 2012

@given ahá takže oni vedia koľko dávok majú naordinovať a ty si koľký deň už picháš?ja idem v piatok na kontrolu 😉

given
30. máj 2012

@ivka3901 Minule som mala davku 150 a mala som 8 oplodnenych vajicok, po PK ostali 2 embrijka, jedno sa uchytilo. No ale to bolo pred 3,5 rokmi. Aj teraz by som bolo spokojna s takym vysledkom. Viac nez spokojna 😀

given
30. máj 2012

@ivka3901 Ja este nepicham Gonal, len Diphereline 10.den. Az od zajtra zacinam Gonal. Mam dlhy protokol.

gelinka75
30. máj 2012

ja mam tiez spolu 225, 150 fostimon a 75 menopur 😉

ivka3901
30. máj 2012

@given ahá tak to máš inak ako ja,ale dúfam,že nám to obom aj ostatným babám vyjde počula som,že majú plodné obdobie v GF 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre