Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

sanel
8. jún 2012

@ivka3901 ahoj dnes si tam bola videla som ta zajtra to urcite dobre dopadne neboj mne povedali ze to na 90percent bude negativne este ze mozem dat znovu ziadost aj by som dotoho isla len vo februari som tento rok bola tam som nemala tie embria a maji znovu som uz potom a muz mi hovori aby som si odichla

mistisa
8. jún 2012

@gelinka75 ahojkaj moja 🙂 jee to je super 🙂 tak som rada ze mas dobre spravy super 🙂 🙂 len mi prosimta vysvetli co je OPU to som nejak este nepostrehla tuto skratku 😅 😅 😅 😅 ja som zo seba mimo aha vobec nestupam akoby som po ovule mala http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Mistisa84/gr... ☹ nechapem hm.no uvidime 🙂

gelinka75
8. jún 2012

este musim pochvalit sestricky v GF, take su mile, boli usmiate vsetky, normalne pozitivna nalada, nato, ze kolko zien tam chodi a nepripada si tam clovek, ze otravuje, aj pan dr. bol super 🙂

gelinka75
8. jún 2012

@mistisa OPU je odber vajicok v narkoze 🙂 videla som tvoj graf vedla v teme, to je sila, ked bola ovulka, tak preco nestupa? a mala si poztivny testik? to zelene to je co

maruskaaaa
8. jún 2012

@gelinka75 super, teším sa s tebou, vidíš, ako sa to pekne rozbieha. 🙂

gelinka75
8. jún 2012

@maruskaaaa dakujem moja, tak zatial je to fajn, uvidime dalej, dnes sa pytal dr. ci chceme embryoscope, tak som povedala ano, zaznacil to do papierov 🙂

maruskaaaa
8. jún 2012

@gelinka75 to je super vec, my si ho tiež asi dáme 🙂 a na tom vyšetrení, to ti robil len sono, či je všetko ok, že? alebo ti robil aj iné vyšetrenia?

mistisa
8. jún 2012

@gelinka75 aha tak uz budem vediet zas som sa nieco priucila 🙂 myslis ten listocek zeleny? to je ze ovula bola 🙂 no praveze nebol uuplne pozitivny ale chybal mu kusok malinky . hm ale ked dokina povedala ze vajicko sa uvolnilo tak mi to nejde do hlavy nejak hm. 😠 😠 😠 no mojka dufam ze ti vsetko dobre dopadne 🙂 a to kolko sa byva v nemocnici ked vajka odoberaju?

gelinka75
8. jún 2012

@maruskaaaa hej, najprv si pozrel papiere, ze ktory som den atd. potom som isla na kozu a rychlo pozrel, aj vajecniky, mi tam ukazoval na obrazovke, a to bolo vsetko, potom este pisal do karty dalsie dni, oni si znacia kazdy den ake davky su predpisane a povedal kedy mam prist nabuduce, este som bola u sestriciek vedla, lebo som si isla dat pichnut diphereline, isla som skoro z domu a v praci pichat na wc je ohubu, ine veci sme dnes neriesili

given
8. jún 2012

@gelinka75 Caves, ja som tam tiez dnes bola, ale mne sa osvedcilo tak medzi 8:15-8:30, takze ziadne davy, cakala som len chvilku. Cize som ani Ivku nevidela. Super, ze mozes pokracovat dalej, uz sa ti to tiez pekne rozbieha, tak stimulka. Ja som dnes 13DC, takze uz to mam "za par".

gelinka75
8. jún 2012

@mistisa vsak mne to tiez neje do hlavy, ci si mala ovu alebo nie 😅 ale vies co hlavne, ze sa ti ukazuju foliky, telo sa este spamätava, po odbere asi 4 hodiny si tam a potom pustaju domov 😉

maruskaaaa
8. jún 2012

@gelinka75 a nebolo to nepríjemné to vyšetrenie, keď máš mrchu?

mistisa
8. jún 2012

@gelinka75 nooo tak fajn potom 🙂 to nebudes lezat tam co? to je taka jednodnova zalezitost 🙂 no ved to presne tak havne ze sa prebrali vajecniky doktor hned povedal ze ked dokazeme vyvolat ovulaciu mame vyhrane ked nie musime na IVF zaklad je ze sa prebrali to je super 🙂 a z toho som stastna 🙂 no uvidime co bude mozno to prekvapi 🙂 🙂

gelinka75
8. jún 2012

@given to mas dobre, mna to este len caka 😅 ale vies co tych 6 dni s dipherelinom mi rychlo ubehlo, isla som skor z domu, lebo potom som este musela pre vysledky k internistovi, aj tie papiere uz mam, a potom do prace, aby som stihala, lebo tu to nikto nevie 😉 tak uz len vybavit notara, toho anesteziologa teda nepotrebujem vsak?

given
8. jún 2012

@mistisa OPU sa robi v jeden den priamo v GF - rano prides, poobede odides. 🙂

mistisa
8. jún 2012

@given tak super 🙂 to je dobre 🙂 a kolky krat ides? prvy? 😉

gelinka75
8. jún 2012

@maruskaaaa bolo, mne to bolo trapne, ale dr. v pohode, asi su nato zvyknuti, trvalo to fakt chvilocku 🙂

given
8. jún 2012

@gelinka75 Potrebujes vysledok interneho vysetrenia, notarsky overeny suhlas (alebo na matrike) a krvne testy partnera. S Dipherelinom to islo celkom fajn, ale teraz, ked uz picham 3 injekcie naraz, tak niekedy aj 15 minut, kym to vsetko pripravim, namiesam a pichnem. Ale uz vidim svetielko na konci tunela, dufam, ze v pondelok alebo utorok uz bude OPU.

maruskaaaa
8. jún 2012

@gelinka75 no lebo ja prvé dní mám dosť silné. A v ktorých dverách si bola? hneď na začiatku - 2? Takže vravíš, že si stretla Ivku? Aj ste pokecali? A na ďalšiu kontrolu ideš kedy?

given
8. jún 2012

@mistisa IVF? Druhy krat. Prvy krat sme boli pred 3,5 rokmi, vyslo na prvy krat, mame synceka. Teraz budeme mat dievcatko 🙂 🙂 😀

gelinka75
8. jún 2012

@given vdaka, tak uz nam chyba len notar, dnes som sa pytala ako sa picha, ja mozem zmiesat menopur a fostimon do jednej davky s jednou vodickou a diphereline zvlast, takze budem pichat "len" 2 injekcie 😅 to uz vydrzis, kedy ides na kontrolu?

given
8. jún 2012

@gelinka75 Neviem este, o druhej mam volat. Bud mi daju v nedelu alebo uz mi povedia, ze pichnut Pregnyl. Uvidime. Davate si aj PK? Ze varj po PK sa castejsie rodia chlapci...neviem, ci je to pravda, ale u nas to vyslo. Bola si dnes u Harbulaka? Ja u Behunovej.

gelinka75
8. jún 2012

@maruskaaaa ano utz mi robil v 1. ambulancii, volali podla cisla, v 2. amb. mi pichli davku 😀 prisla som a kukam ivka tam sedi, spoznala som ju podla foto, tak som ju isla pozdravit, prehodili sme par slov, ale hned ju volali do stacionara, tak isla, idem az buduci stvrok na kontrolu 🙂

mistisa
8. jún 2012

@given jej tak to je super 🙂 🙂 🙂 drzkam moc palceky moc moc 🙂 🙂

gelinka75
8. jún 2012

@given bola som u harbulaka, prvy raz som ho mala, ale fajn, ked budu embryjka tak davame aj PK urcite, vsak uvidime co navrhne embryolog, ty rozmyslas, ze nedas PK, aby si mala dievcatko? 😀

given
8. jún 2012

@mistisa Dakujem. Ja drzim palce, aby si to nemusela absolvovat.

given
8. jún 2012

@gelinka75 Davame aj my PK a dame aj ICSI. Kludne by som prijala aj chlapceka aj dievcatko. Teda bud jedno alebo druhe 🙂 . V jednom casaku som citala, ze v ceskom sanatoriu Pronatal robia v 90 percentach pripadov ICSI a vraj pravdepodobnost uspesneho oplodnenia je mnohonasobne vyssia.

maruskaaaa
8. jún 2012

@gelinka75 jaaaj, jak to všetko rýchlo beží. Ozaj, dáš si vložiť 1 alebo 2? Ináč to je super, že si tie inj. môžeš spojiť do jednej 🙂 nemusíš toľko pichať

gelinka75
8. jún 2012

@given ano dame si aj ICSI, podla mna nam to aj navrhnu, kvoli spermiogramu

@maruskaaaa ak sa bude dat tak dame dve, priestor aj moznosti na zvladnutie dvojiciek mame 🙂 no len uz aby to vyslo, tak ale budem tomu verit, ked nie tak vzdy je dalsia sanca 🙂

maruskaaaa
8. jún 2012

@gelinka75 my si tiež dáme 2 🙂 Ozaj, na kontrole si nič neplatila? Ani keď ťa pichla sestrička?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre