Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
8. jún 2012

@mortiiss caukooo mamina, uz aj ja chcem mat take brusko ako ty 😀 😀 zajtra uz picham stimulacne lieky a kontrolu mam az dalsi stvrtok, injekcie zatial zvladam, aj ked teraz pribudne tak uvidime, dnes ma sestricka pichla tak ze vobec som necitila ani ň, a pichala tak sikmo nejak, musim vyskusat

gelinka75
8. jún 2012

@dadenka111 ja som bola na ochutnavke vina v pondelok a to som mala 2 den diphereline, nepila som vela ale tak 2 deci som isto stiahla za cely vecer 😀 neviem ci to uskodi, alebo nie, ked budem mat od zajtra tie ine lieky tak si radsej nic nedam

given
8. jún 2012

@dadenka111 Vyzeram ja ako odbornik na alkohol??? 😎 Kolko mas? 20 rôčkov? Podla mna, jedno poldeci zvladnes 🙂 , sak potom sa dlhych par mesiacov nenapijes. 😀

dadenka111
8. jún 2012

@given nevyzeras veru. asi som aj ja vacsi odbornik na alkohol 😝 ako ty , ale neviem ci sa mam na nieco vyhovarat, ze preco si nemozem dat poharik, alebo ho dam. asi by sa hned zacali cudovat. nuz musim zacat premyslat na vyhovorkach. jednu mam, ze ma seklo v krizoch a beriem lieky 😅

alibabaa
8. jún 2012

@dadenka111 neuskodi kludne si strngni..

alibabaa
8. jún 2012

@dadenka111 neuskodi ani zopar. len nie ze sa rovno opijes.. mam vyskusane.. nic mi nebolo a ani to nic neovplyvnilo..

given
8. jún 2012

@dadenka111 Haha, sak si ma este nevidela 😀 Ale je pravda, ze uz nemam ziadnu prax pijansku, najprv som bola tehu a potom som dlho kojila 😎 .

dadenka111
8. jún 2012

@alibabaa no super dobre vediet. vsak do OPU mam este ako tak daleko. opijat sa urcite nechcem 😉 dik

dadenka111
8. jún 2012

@given 😀

ivka3901
8. jún 2012

ahojte baby tak hlásim sa tu úrodička nebola bohvie čo len 3 vajká,ale dúfam,že budú kvalitné 🙂 zajtra doobeda mi budú volať z embryjolaboratoria 😀

ivka3901
8. jún 2012

@gelinka75 ahoj moja tak sme sa videli naživo a si tiež veľmi sympatické žieňa 😀 škoda,že sme tak krátko pokecali,ale hádam nám ešte padne naraz návšteva centra 🙂

ivka3901
8. jún 2012

@sanel ahoj áno videla si ma?tak si sa mohla prihovoriť 😀 dneska tam bolo nenormálne veľa ľudí a tá rada 🙂 já som mala tentokrát zas málo vajok tak som zvedavá koľko sa zajtra oploodní a dorána koľko bude embryjok z toho 😒

gelinka75
8. jún 2012

@ivka3901 cauko, aj 3 su vzdy lepsie ako nic, hlavne aby boli kvalitne 😉 co povedali kedy by mohol byt transfer?

ivka3901
8. jún 2012

@gelinka75 to ano lepšie ako nič no zakaždým som mala ET na 3 deň zhruba tak možno v nedeľu alebo v pondelok 🙂

alibabaa
8. jún 2012

@ivka3901 @gelinka75 jeej vy ste tiez boli dnes v GF? aj jaaaaa

gelinka75
8. jún 2012

@alibabaa ja rano o pol 8, stala som v rade 😀

alibabaa
8. jún 2012

@gelinka75 nooo tak to sme sa uz nemohli vidiet. ja chodim tak po 8:15 vtedy je tam uz pomenej ludi..
kto ti robil sono?

gelinka75
8. jún 2012

@ivka3901 super a kolko si date vlozit ked budu vsetky dobre? 🙂

gelinka75
8. jún 2012

@alibabaa bola som u harbulaka, ja som isla skoro lebo este som musela do mesta na interne a potom do prace, ty si bola u koho? 🙂

ivka3901
8. jún 2012

@alibabaa no boli sme 🙂 tak sme sa MINULY

alibabaa
8. jún 2012

@gelinka75 no ja som bola 2x v zivote dnes u stenovej. neverila som vlastnym ociam a usiam aka bola prijemna. nemala som s nou 1x dobru skusenost.
dnes volali vsetci traja co tam boli. stenova dozadu, behunova v ultrazvukovke a harbulak v prvej ordinacke.. to som este nezazila..
a bola som jak prispata. cakam pred dverami c.2 lebo na recepcii ze idem najskor na krv a potom ma budu volat. a ja sedim a cakam a stenova vola moje cislo a ja nic.. potom moje priezvisko a az vtedy som normalne vyskocila ze co?
dosla som dnu a ona ze dnes je to s tymi cislami nejake zacarovane. ze nikto dnes nereaguje 😀 😀 😀 😀

ivka3901
8. jún 2012

@gelinka75 Jááááááááj moja no ak by náhodou boli všetky dobré tak neviem,ale budem rada,ked budú 2 embryjká a kvalitné veľabunkové 😀

given
8. jún 2012

@alibabaa Ahoj, aj ja som bola dnes neskor, niekedy tesne pre pol deviatou som bola. Urcite sme sa videli.

gelinka75
8. jún 2012

@alibabaa no bolo fakt vela ludi, ja som nevedela, ze beru vsetci traja, stala som v rade na injekciu a ked som vysla, chvilu som sedela a hned moje cislo volal harbulak, tolko ludi som tam tusim este nevidela 🙂

gelinka75
8. jún 2012

@ivka3901 a odber prebehol v poriadku? to si lahnes na stol a zobudis sa v posteli? ci ta budia uz na stole, neviem si predstavit ako to robia 😅

given
8. jún 2012

@alibabaa Ano, aj vedla mna sedela baba, ktoru stenova volala cislom a ona nic a potom volala priezviskom (bolo na H). Bola si to ty? Ja som bola u Behunovej.

alibabaa
8. jún 2012

@given anoooooooooooooooooooooooooooooooo

alibabaa
8. jún 2012

@given @gelinka75 @ivka3901 a ja.. to sme tam boli vsetky 😲 😲 😲 a ani o sebe nevedeli ze sme to my ... sranda.. my aj ked sa pozname sa vlastne nepozname.. 😕 😅

given
8. jún 2012

@alibabaa 😀 Tak som sedela po tvojej pravej ruke. 😀

alibabaa
8. jún 2012

@given po lavej bolo prazdno. akurat som nevedela ze si ta mam vsimnut 😀

gelinka75
8. jún 2012

@alibabaa nabuduce treba volat aj nicky z konika a hned budeme vediet 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre