Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

maruskaaaa
11. jún 2012

@dadenka111 tak sa pekne šetri, robota počká 🙂

lea1333
11. jún 2012

@dadenka111 kasli na projekt teraz sa robi tvoj projekt na pobyt drobca v brusku 😀

dadenka111
11. jún 2012

@maruskaaaa @lea1333 no nema to kto po mne dokoncit, je to komplikovane. hm, ale od ET urcite idem na PN a mozu si piskat. Ak to stihnem do piatka, tak budem veeeelmi spokojna. 🙂

lea1333
11. jún 2012

@dadenka111 kazdopadne drzim palce 😉 😉 😉 😉 😉

ivka3901
11. jún 2012

ahojte baby tak hlásim sa z ET doteraz som spinkala tak som zvedavá čo budem robiť v noci 😀 no drobca mám už v brušku je pekný 6 bunkový tak hádam sa mu bude u mňa páčiť 😀

gelinka75
11. jún 2012

@ivka3901 ahoj, myslela som na teba, pekne hladkaj brusko, vidis bojovnik si na teba pockal 😀

elise
11. jún 2012

@ivka3901 ivuška už si tehulka a uživaj si to predstavuj si že hcg je pekne vysoke a stupa dalej, gratulka ku bojovnikovi🙂

dadenka111
11. jún 2012

@ivka3901 Ivi to je uzasne. Myslime na teba nadalej a posielame pozitivnu energiu. 😉 Chytaj, uz leti!

maruskaaaa
11. jún 2012

@ivka3901 super Ivka, teším sa. Pekne len oddychuj 🙂

ivka3901
11. jún 2012

@gelinka75
@elise
@dadenka111
@maruskaaaa baby ste zlaté dakujem veľmi pekne oddychujem pri telke ani chodiť po schodoch nechodím ani riad nemusím umývať 😀 len ležím

maruskaaaa
11. jún 2012

@ivka3901 no veď preto 😉 len pekne oddychuj

annamary27
11. jún 2012

@alibabaa ááále,do riti,čo tu čítam o pici..tak som sa tešila,ked si písala,že jej to vyšlo... ☹

sony44
11. jún 2012

@annamary27 - držím palce, nech je to tentokrát tutovka.... 😉 😉 😉

dadenka111
11. jún 2012

au uz mam pichnutu Luveris a teda to uz je trosku hrubsia ihla. Normalne ma z toho hlava rozbolela, kym som precitala cely pribalovy letak a podla postupu pichla. Uf. Tenkrat poprve je makacka. Dnes som dala trening a zajtra uz picham 3injekcie. Mam teraz trosku strach, ze idem az tak neskoro na kontrolu. Vo stvrtok. Ked mi povedal, ze do pondelka nevydrzia. Ach jo

mistisa
11. jún 2012

@ivka3901 ajooooj moja.cely den na teba myslim.a ako to prebehlo? Vsetko oki.moja pekne lezkaj oddychuj a hladkaj brusko uvidis ze to bude dobre a budete mat krasneho drobceka.hlavne sa setri a oddychuj oki? Moc moc drzkam palceky aby si drobcek pomalicky ustielal 😉😉

tinasc
11. jún 2012

@ivka3901 moc držím palce, pekne hladkaj bruško a mysli na to, že si tehotná 🙂

danka483
11. jún 2012

@alibabaa
@lea1333 vôbec mi neprišli notifikácie, baby je mi to veľmi ľúto ak s ňou budete tak že na ňu myslím a držím palec a pozdravujte ju. J eto hrozné tak sa im teda zadarilo a potom toto to nieee to sa namá stávať prečo. ☹

evickav
11. jún 2012

dievčatá, chcem sa spýtať - kamoška ide zajtra ráno na krv po IUI na 14 deň,,, robí sa potom aj nejaké sono? alebo len bude po 14.00 volať výsledky?

tinasc
11. jún 2012

@evickav po IUI sa na 14 deň ide na krvný test a potom si po 14.00 volá pre výsledky...ak bude pozitívny, tak sa tuším po 3 týždňoch ide na sono...

evickav
11. jún 2012

@tinasc ďakujem,,, a ak to nie je pozitívne, tak môže potom začať stimulovať znova? a to jej dajú clostil hneď?
ja som absolvovala ivf, tak s týmto nemám vôbec skúsenosti

ivka3901
11. jún 2012

@mistisa ahojky moja no v pohode až na to,že ma troška zastrašila dr.behúňová opýtala sa,že či nemám problémy s močením,že jej vytiekol hniz,ked mi vkladali embryjko a já že nie,ale ked budem mať nech idem k obvodnému inak to prebehlo v pohode a teraz mám také tlaky v podbrušku 😒

tinasc
11. jún 2012

@evickav ak to bude negatívne, tak vysadí utroš, počká na mrchu a môže začať brať clostil hneď nasledujúci cyklus... ak sa tak dohodne s lekárom...ak jej ešte odporučí iui alebo iný postup...

evickav
11. jún 2012

@tinasc ešte raz ďakujem,,, poviem jej to

mistisa
11. jún 2012

@ivka3901 joj mojka nebojkaj sa vsetko bude v pohodke nebojkaj len bud hlavne v klude okik? Lezkaj a hlavne sa nenervuj a bud kludna lebo nervy ti nepomozu.ked nieco budes citit chod pre istotu dokine 😉 uvidis dobre bude 😉 drzim palceky 😉

lea1333
12. jún 2012

@danka483 veru je to strasne 😔

elise
12. jún 2012

@ivka3901 bábenko sa uhniezduje ja som mala tiež aj vaječniky ma pichali

ivka3901
12. jún 2012

@elise ahoj moja manžel ma presťahoval dole do obývačky a mám čo najmenej chodiť akurát som doranajkovala 😉 čo si mala tiež?som zabudla 😒

dadenka111
12. jún 2012

Ahojte baby. Uz 7dni picham injekcie Gonal a vcera aj Luveris. Dnes uz budem ma 3injekcie Gonal, Luveris, Cetrotide. Dnes ma aj zacali viac boliet vajecniky. Aj na dotyk aj ked si sadnem... Aj vas to tak bolelo? Snad ma to uz viac boliet nebude. Kontrolu mam az vo stvrtok 😒

elise
12. jún 2012

@ivka3901 tlaky v podbrušku. je dobre že sa manželik stará absolutne nič nerob len oddychuj a hlavne si hovor že si tehotná a hcg rastie uver tomu že to tak je a spomen sina tu maminu čobola somnou na punkcii, jedno jedine vajičko a má krásneho synčeka timotejka a mala po 40-tke a predchádzajuce 2 dospele dcerky🙂 svet je plný zázrakov a ten jeden malinky je v tvojom brušku🙂

elise
12. jún 2012

@dadenka111 vela pi vody

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre