Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

dadenka111
15. jún 2012

@ivka3901 hoj, pichla som ho vcera o 22:00. Si ma teraz zneistila. Ci som nemala dnes, ale nie. Pozrela som do papierov a tam je ze po Pregnyle 36-38h odber. nejak niesom unavena. mala by som ist spat.

ivka3901
15. jún 2012

@dadenka111 jáj moja to som nechcela prepáč 🙂 mám trošku chaos v tomto,lebo každá ma niečo rozbehnuté 😉

dadenka111
15. jún 2012

@ivka3901 nic sa nestalo. 😉 no je to komplikovane vsetko citat a pamatat si. ja som mala teraz vyse 10 upozorneni a ani neviem ci som na vsetko zareagovala. 😕

dadenka111
15. jún 2012

@given Faaakt myslis, ze sa aj uvidime? Tak sa tesim, ale stale neviem ako vyzeras. Budes mat cerveny karafiat? 😀
alebo gerberu ta je vacsia.

jomini
15. jún 2012

@katla mne robili test na protilatky hned na prvej konzultacii, pritom nas problem bol jasny..

ivka3901
16. jún 2012

baby kde ste všetky?vobec ma nič nebolí ani brucho nič tak sa bojím,že z toho nič neni zas 😒

malik
16. jún 2012

ahojte 🙂 ja už od dnes utroš... 🙂 @ivka3901 klud, ešte je skoro na nejaké extra priznaky 😉 ja som mala pobolievanie na 8-9den po KET a to bolo zrejme zahniezdovanie.. nie každa ho citi 🙂 inak mi nič nebolo.. vobec 🙂

katla
16. jún 2012

@jomini ja vôbec netuším na základe čoho to robia/nerobia 😒

gelinka75
16. jún 2012

@ivka3901 baby tak na dnesnej kontrole ma trocha potesili, foliky rastu pomalsie, ale su, takze mi zas zvysili davku o 1 ampulku a znizili diphereline na polovicu, dr. vravela, ze to bude troska dlhsie trvat ale ze to nevadi, tak napravo naratala 7 folikov a nalavo 10, som myslela, ze odpadnem ked mi to cislo povedala, ze lava strana je krajsia, kontrola dalsi utorok, tak uz to len dopestovat, aby bolo vsetko v poriadku 🙂 @mortiiis @maruskaaa
@ivka3901 a vsetky koho som zabudla lieky mam len do pondelka, sestricka vravela, ze ked bude treba tak v utorok mi predaju na dalsiu davku

gelinka75
16. jún 2012

@ivka3901 cauko, nestresuj moja, ved vela babam nic nie je 🙂

elise
16. jún 2012

@ivka3901 ivka čo to počujem ake reči že nič z toho nie je bojovnik na sebe 24 hodin maká tak pozitivne myslenie

maruskaaaa
16. jún 2012

@gelinka75 tak to je super správička, že pekne rastú a aká dobrá úrodička sa zberá 🙂

gelinka75
16. jún 2012

@maruskaaaa zatial to tak vyzera aj ked su lenivejsie 😀 zas som mala dr. stenovu dnes mala sluzbu

maruskaaaa
16. jún 2012

@gelinka75 to nevadí, že sú lenivejšie, ale to že rastú a je ich dosť 🙂 každé telo reáguje inak. A nebavili ste sa odhadom kedy by mohol byť odber? Nevravela aké sú veľké? Ozaj, aké musia byť veľké, aby nastal odber?

gelinka75
16. jún 2012

@maruskaaaa tak to neviem ake maju byt velke ale napravo vravela, ze najväcsi ma 10mm a nalavo ze to je krajsie, ale velkost nevravela, mam ist na kontrolu v utorok tak mozno povedia kedy to uz konecne bude, ja ratam tak stvrtok-piatok, ake velke neviem ale tak okolo 20mm

maruskaaaa
16. jún 2012

@gelinka75 tak to bude už čoskoro 🙂 ozaj, je keď som v minulosti chodila na folikulometriu a mala som cca 20-22, tak dr. vravel, že o chvíľu prasknú 🙂 Som zvedavá ako dopadne Dadenka. Ona má dnes OPU že? 😎

gelinka75
16. jún 2012

@maruskaaaa no ja som vobec rada, ze pravy vajecnik mi vyprodukoval tolko vajec, ved som tam mala cystu cez cely vajecnik pomaly, takze antika aj ked bola hnusna, tak to tam dala do poriadku, dadenku som vyzerala, ale nevidela som ju nikde, asi uz bola vnutri, stretla som tam jednu kocku z inej temy, s nou som si dobre pokecala, cakali na IUI 😉

maruskaaaa
16. jún 2012

@gelinka75 ja som tiež mávala cystu, môj gyn mi nasadil tiež antiku, brala som ju necely rok a od vtedy žiadna cysta. Aj teraz, keď mi robili SIS som sa pýtala, či tam nie je žiadna cysta, tak že nie. Takže antika tiež pomohla 😎
Ja sa už neviem dočkať, kedy mi schvália žiadosť v Všeobecnej ZP. Tebe to tuším trvalo viac ako mesiac že a tiež si mala všeobecnú?

gelinka75
16. jún 2012

@maruskaaaa no vlani ma jeden dr. posielal na operaciu, ze cystu aj s vajecnikom treba vybrat, tak som sa na neho vykaslala 😀 to je fajn, ze aj tebe pomohla, ale uz by som ju nechcela brat, mne bolo z nej velmi zle ☹ no to cakanie je blbe, strasne ma to ubijalo uz tak ku koncu, nakoniec mi to schvalili za 8 tyzdnov, aj to som este nemala v centre original, iba sken 😠

maruskaaaa
16. jún 2012

@gelinka75 no pekne 2 mesiace je dlhá doba. Asi ich budem bombardovať v poisťovni 🙂 a ešte aj letné prázdniny, dúfam, že toho nebudú mať veľa a nebudú to odsúvať.Môj gyn. vravel, že bol by nerád, keby som išla na laparoskopiu, lebo je to zásah do tela, on skôr skúšal iné možností, nie hneď operáciu. Aj SIS mi doporučil, že by do toho išiel skôr ako lap. Tak som rada, že to takto nakoniec dopadlo.Tuším v tejto našej téme bola jedna baba, ktorá robí vo všeobecnej ZP, len neviem, ako sa volá. 😀

gelinka75
16. jún 2012

@maruskaaaa vies, ako niektori lekari si myslia, ze clovek je padnuty na hlavu, kukne na obrazovku a bez vselijakych vysledkov by ma hned posielal na operaciu, nejak som si s nim nerozumela, mal take poznamky, ze "vy si tu snad robite z nas dobry den" a podobne, proste odveci a to mi robil preventivku..uz ho v zivote nechcem vidiet, no potom ti mozem dat cislo na vszp kde mozes volat, ci to je schvalene, ale to az tak za 4 tyzdne 🙂

maruskaaaa
16. jún 2012

@gelinka75 vieš ako sa hovorí, nie je lekár ako lekár. Ja som strašne rada, že môj gyn je úplne v pohodke, je to môj známy a je fakt profesionál. Predtým som tiež chodila k takému podivínovi a ten ma fakt dorazil, tak som ho po prvej návšteve ihneď zrušila. Ok, keď budeš mať číselko, môžeš mi ho potom dať 🙂 Jaaj, strašne mi je ľúto, že som jeden mesiac zbytočne čakala, už som mohla aj ja stimulovať, no čo už, nejako to hádam vydržím 😎

gelinka75
16. jún 2012

@maruskaaaa moj normalny gyn. je celkom v pohode, dost vela vysvetluje atd. on ma poslal do centra, ze ma tam budu vediet rychlejsie poriesit, lebo on nema take moznosti na otehu, ale ked sa podari, tak sa k nemu vratim 🙂 neboj nic, aspon si uzijes pekne pocasie, ja teraz lietam na kontroly, schovavam ruky, lebo mam dopichane od brania krvi, mam aj modrinu a o bruchu ani nehovorim

maruskaaaa
16. jún 2012

@gelinka75 ale o chvíľočku to budeš mať už za sebou 🙂 a budeš si pekne užívať tehuľkovanie. Jaaaj, snáď sa dočkám aj ja 😎

gelinka75
16. jún 2012

@maruskaaaa dockas sa, len musime byt trpezlive a vyjde to aj nam 😀

maruskaaaa
16. jún 2012

@gelinka75 ja na 100% verím, že nám to výjde 😎

alibabaa
16. jún 2012

vsetky co ste dnes boli na opu drzim palceky aby vsetko bolo v najlepsom poriadku..
keby som povedala,ze som na vas dnes myslela by bolo klamstvo .. kedze som do 12:00 chrnela 😀 😀 😀 😀 😀

alibabaa
16. jún 2012

@ivka3901 nie si sama tiez nic necitim... ale ako vravi elise hovor si ze si tehotna a hcg krasne stupa a mysli hlavne pozitivne. jasne??

maruskaaaa
16. jún 2012

@dadenka111 Ahoj, tak ako dopadol odber? 😎

alibabaa
16. jún 2012

mam otazku .. nie je tu niektora, co bola vcera na opu????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre