Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

elise
17. jún 2012

@ivka3901 me dal ovu test na 5 den slabučku druhu čiarku

maruskaaaa
17. jún 2012

@mistisa keby sa to dalo nejako posúriť v tej poisťovni 😎

ivka3901
17. jún 2012

@mistisa no cicuš v pohode aj já sa na seba hnevám,že to beriem tak pesimisticky 🙂 já som taká povaha čo už,ale moj muž ma drží nad vodou,že on verí že sa to podarilo tak to cíti 🙂

elise
17. jún 2012

@ivka3901 jeden taký bojovnik 6 bunkový sa volá timko a narodil sa fo februári pisala som ti o nom🙂

ivka3901
17. jún 2012

@maruskaaaa mojka všeobecnú zdravotnú no to som sa aj ja čudovala 😀

mistisa
17. jún 2012

@maruskaaaa nooo to by islo rychlo ked nazaplatis to je za dva dni vsetko ale ked ty o nieco poziadas to trva.ale viesco kamoska si davala ziadost na IVF tiez a mesiaca uz aj boli na zakroku. 🙂 🙂 tak snad si pohnu 🙂

maruskaaaa
17. jún 2012

@ivka3901 aj jaaaaaaaaaaaaaa. Priznaj sa moja, ty si tam niekoho mala....tak neváhaj a vybav aj mne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mistisa
17. jún 2012

@ivka3901 urcite a najlepsie bude ked to aj ty budes tak brat 🙂 a kedy ides na nejaku krv alebo tak ci to vyslo? alebo testnes?

ivka3901
17. jún 2012

@maruskaaaa moja nechcela som moc robiť stres a paniku,ked veľa báb tým ovulačným moc neverie,ale bola tam síce taká slabšia,ale bola zajtra si spravím zas a poviem ti,ale tak trošku sa teším aj ja 🙂 v kútiku srdiečka

maruskaaaa
17. jún 2012

@mistisa snáď nebudú mať dovolenky v poisťovni. Keby sa to dalo riadne zaplatiť za promtné vybavenie, tak neváham 😎 😎 😎 😎 😎

ivka3901
17. jún 2012

@maruskaaaa mojak to bola len náhoda jak sviňa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nie fakt nemám nikoho 🙂

maruskaaaa
17. jún 2012

@ivka3901 ja si myslím, že na 100% si, veď uvidíš sama 🙂 🙂 🙂

maruskaaaa
17. jún 2012

@ivka3901 a v ktorom mesiaci to bolo? hm...chce to nejaký záložný plán, musím niečo vymyslieť 🙂

ivka3901
17. jún 2012

@elise aj ty si mala slabučkú čiarku na ovu teste?ahá tá čo mala len jedno vajko a mala dosť rokov?ona mala tiež len 6 bunkové embryjko to je super potešila si ma veľmi cicuš 😀

ivka3901
17. jún 2012

@maruskaaaa myslíš v tom? 😀 aj teraz mám také tlaky,že niekedy musím zaťať zuby 😕 čo to 😕

maruskaaaa
17. jún 2012

@ivka3901 v ktorom mesiaci ti schválili do týždňa 🙂 však ja vravím, len to čo viem, že ty si moja určite v tom....tralalala 🙂 🙂 🙂

mistisa
17. jún 2012

@maruskaaaa no veru snad nie 🙂 ale ved leto este neni tak hadam nie 🙂 dovolenky budu od buduceho mesiaca asi najviac 🙂 no budem drzat palceky nech to co najskor schvalia . a co vam povedali kolko to zvykne trvat? 🙂

maruskaaaa
17. jún 2012

@mistisa vraj mám rátať že do mesiaca, tak len dúfam, že to pôjde rýchlo 🙂 Ozaj, ty si ako na tom? Ty už stimuluješ že?

elise
17. jún 2012

@ivka3901 tá kamoška mala po 40 tke🙂 takže pekne hladkaj brušenko bojovnik pekne na sebe maká🙂

mistisa
17. jún 2012

@maruskaaaa nooo dufam ze to bude aj skor oni si zvyknu pre istotu davat tak naviac cas 🙂 nooo mne zrusili v blave stimulaciu elbo som nemala na 15 DC foliky ☹ ale ja som mala az 40 DC a oni cakali ze bude ovula na 15 DC tak mi zrusili bo som mala foliky max 10 mm. ale ja som si stale robila ovu testy a merala BT a si predstav ze ovula bola na 25 DC 🙂 potvrdena dokinou mojou. 🙂 no a teraz som 12 DPO a grafik asi takto http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Mistisa84/gr... a zajtra idem do blavy na konzultaciu tak uvidime 🙂 🙂 mam bolesti podbruska stale krize asi 3 dni mam strasne bolave mam vytok a brucho akoby ma heliom napustili ☹ 🙂 🙂

ivka3901
17. jún 2012

@mistisa no tým heiom je to aj u mňa 😀 mojka a vy teraz ste v akom štádiu?mám v tom trošku chaoz 🙂

mistisa
17. jún 2012

@ivka3901 ja som teraz na cakacke 🙂 som 12 DPO a grafik mam takto http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Mistisa84/gr... bolesti podbruska dost mrchovske krize ani nehovorim a nafuknuta fu 🙂 no a zajtra blava konzultacia a ak sa nepodarilo opat nanovo vsetko zas stimulacia kontroly a ked sa konecne podari tak IUI 🙂 🙂 ale dufam ze uz nebude treba 🙂

maruskaaaa
17. jún 2012

@mistisa no pekne si si vytrpela. Ale verím, že to bude dobré. Držím palce 😉

mistisa
17. jún 2012

@maruskaaaa dakujeem no dufam aj ja ale ked to nevide teraz tak vypinam povedala som ze posledny pokus a ked nic tak leto si davame pauzu a zacneme na zimu.potrebujem nove sily nabrat stare uz dochadzaju po tych 4 rokoch 🙂

ivka3901
17. jún 2012

baby idem nachvílu von ideme asi s drahým umyť auto,ale já budem len asistovať 😀

ivka3901
17. jún 2012

@mistisa ahá takže vy skúšate naprv IUI to je super treba vyskúšať my sme IUI nikdy nemali moj muž má slabý spermiogram aj aj málo pohyblivé ☹ tak preto sme išli hned na IVF

maruskaaaa
17. jún 2012

@mistisa neboj, určite to vyjde 🙂 🙂 🙂

mistisa
17. jún 2012

@ivka3901 no mali sme uz teraz ist ale ked foliky nenarastli tak sme nemohli ☹ moj mm ma nastastie mdobry SPG aj pohyblivost vsetko tak super 🙂 to som rada len u mna bol problem a mozno stale je ale dufam ze ho laparkou odstranili 🙂 neboj nic moja urcite to vyslo len si musis verit.stoj pri zemi samozrejme pre istotu ale myslim ze to vyslo 🙂

ivka3901
17. jún 2012

@mistisa to určite aj já som bola na laparke tak viem čo to je,ale v našom prípade nepomohla n neva tento 4 pokus vyšiel teším sa aspom z pozitívneho ovu testu 🙂 normálne nemožem uveriť,že tam tá druhá čiarka bola síce nie moc taká viditeľná,ale bola 😀

mistisa
17. jún 2012

@ivka3901 no mojka moc moc ti budem drzat palceky nech tak pekne ukaze aj tehu testik 🙂 kedy testnes?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre