Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

kklaudia
18. jún 2012

@ivka3901
Ahoj, testovať nebudem, už keď som toĺko vydržala... Ale som bola sklamaná, v GF mi dnes len zobrali krvičku a musela som ísť domov, čakala som nejaký ultrazvuk, chcela som strašne vedieť, že čo a ako... a takto teraz čakať zase až do 14.00...ach jaj...

gelinka75
18. jún 2012

baby mali ste nieco take pred opu, ze pichanie v maternici? uz citim kde co nalavo aj napravo, dnes som rano mala aj hlien a zacalo ma pichat skor v strede akoby v maternici...

tinasc
18. jún 2012

@ivka3901 to si kukla na ten tehotenský po hodine? Ivka ja to tak prežívam s tebou... ale nestresuj, bude to v pohode, treba počkať ešte jeden, dva dni... veď ja som na 9 deň po ET mala takú slabučkú čiaročku, že som musela ísť do svetla aby som ju videla, taká bola slabučká... takže ak je už teraz slabučká............. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinasc
18. jún 2012

@ivka3901 a inak ja som tehu testy kupovala radšej tiež v meste ako u nás na dedine hoci máme dve lekárne, nikdy nevieš, koho stretneš 🙂

ivka3901
18. jún 2012

@given dakujem za typ,ale muž mi už doniesol s citlivosťou 25 jednotiek a zas ho nechcem každú chvílu preháňať do lekárne a já zas nelúbim moc chodiť k nám do lekárne 😉

ivka3901
18. jún 2012

@maruskaaaa asi aj podľa mňa zajtra si spravím s tou citlivosťou 25 jednotiek možno niečo ukáže viac 😉

ivka3901
18. jún 2012

@elise dakujem mojka si zlatučká cmuk 🙂

ivka3901
18. jún 2012

@kklaudia ahoj koľký deň si už?ty si bola KET ak si dobre pamätám 😉 no v GF to tak chodí len ti zoberú krvičku žiaden ultrazvuk a volaj si o 14 00 ho 🙂 ten medzi čas je strašný ani raňajky mi nechutia,lebo mi sa ideme potom niekde naraňajkovať a vobec mi nejde nič dole krkom 😀 lebo som nervozna jak.....

ivka3901
18. jún 2012

@tinasc prečo po hodine?či?radčej som si ho nechala a tiež som pozrela do svetla,aby som ju dobre videla 😀 tak ty to takto so mnou prežívaš jéééééééééééééj to je milé viem,že veľa báb ma podporuje tu na koníkovi 🙂

tinasc
18. jún 2012

@ivka3901 no si písala, že po hodine si na neho kukla, tak ja že či to bol ten ovulačný alebo tehotenský 🙂 ale ak si ju videla, tak je to na veľmi dobrej ceste 🙂 držím moc palce 🙂

ivka3901
18. jún 2012

@tinasc nie mám ich odložené ešte,ale už ich vyhodím dneska 🙂

given
18. jún 2012

@dadenka111 Caves, volali mi oni. A dost neskoro, az okolo tretej, uz som si zacinala mysliet, ze na mna zabudli. Ako sa citis? Uz si v robote?

dadenka111
18. jún 2012

@given heh, tak uz viem o kolkatej budem hypnotizovat mobil 😀 Este ma brusko pobolieva. Ten lavy vajecnik dost este citim. Krvicka vcera jemne. Dnes nic. Uz asi aj progesteron posobi. Dnes som nedojedla obed. Tak ma tlaci brucho 😕 Isla som do prace. Mam v stredu dalsi termin a potom uz mam od stvrtka do pondelka vypisanu dovolenku 😵 Juchuuu

tinasc
18. jún 2012

@ivka3901 no ja mám všetky pozitívne testy odložené doteraz, vyhodím ich asi až po pôrode 🙂

adija13
18. jún 2012

ahojte babenky, ja by som sa vas chcela spytat jednu otazocku. je tu teraz niektora, ktorej sa podarilo otehotniet po KET? my ideme tento tyzden na druhe KETko a uz mam take vseliake myslienky. Aj ked sa snazim mysliet pozitivne. aj vitaminky beriem 🙂

alibabaa
18. jún 2012

@kklaudia tak ako? podarilo sa ti tam dovolat?

gelinka75
18. jún 2012

@sheronka no co ake mas vysledky z KO? ja idem zajtra, mam hlienu teraz na rozdavanie, dufam, ze to neznamena nic zle 😅

kklaudia
18. jún 2012

@ivka3901
Ahoj, nebola som KET... a sestrička mi práve oznámila, že je to negatívne... psychiatria...

elise
18. jún 2012

@kklaudia ideš ete 14 den? nezufaj hcg rastie

ivka3901
18. jún 2012

@kklaudia 😖 jáj bojím sa,že mňa vo štvrtok čaká tiež taký verdikt ☹ že je to na nervy?koľké IVF bolo už toto?či ešte len prvé a koľko si mala embryjok?vkladali ti dve a koľkobunkové,

nelly3
18. jún 2012

@ivka3901
velmiiii ti drzim palce, prajem ti to z celeho mojho srdca, fakt, zasluzis si to, myslim na teba 😉

given
18. jún 2012

@sheronka Ahoj, ako si dopadla na kontrole? Napis please, cakame same pozitivne spravy!!!

given
18. jún 2012

@dadenka111 Mna tiez bolelo brucho este par dni. Ale pred ET som si stihla este splnit aj manzelske povinnosti 😎 . Vidim, ze ty si plnis poctivo tie pracovne 🙂
My sme na tom momentalne tak, ze mam choreho syna a mna sa tiez uz nieco chyta, tak z toho nie som vobec nadsena. Do kelu. Prave by malo prebiehat zahniezdovanie, vraj tak 6-7 den po oplodneni. Dnes som volala do GF, nakoniec mame 3 mrazacikov, dufam, ze ich nebudeme potrebovat...

gelinka75
18. jún 2012

bavili sme sa s muzom, ze co keby nam ostanu mrazaciky, nejak nato dosla rec, vsak este stale nevieme ci to vyjde teraz, ale on to vidi uplne inak, on by tie embryjka daroval, ze to pomoze inej zene, ale ja som o tomto kroku vobec neni presvedcena 😔 moznoze to nikdy nebudeme musiet riesit, nie som sebecka ani nic ine, len to je proste taky vnutorny pocit, ze radsej ee ☹

sheronka
18. jún 2012

Ahojte babulky. Moja kontrola dopadla ako vzdy. Na pravej su foliky , je ich viacej ako na lavej, ale este male. Na lavej su asi 4, ktore by uz boli aj dozrete. Povedal ze ten lavy vajecnik je velmi zle vidiet. Musel mi stlacat brucho a tlacil tu hadicu tak silno, ze to bola ta najhorsia bolest doteraz. V duchu som sa modlila aby uz skoncil 😒 Zvysili mi davku Gonalu na 300. Kontrola znova zajtra.

gelinka75
18. jún 2012

@sheronka aj mne dr. vravela, ze pravu stranu mam lenivejsiu, ja beriem teraz 375 uz od nedele 😖 hlavne, ze pokracujes

gelinka75
18. jún 2012

@sheronka koho si mala?

ivka3901
18. jún 2012

@nelly3 jáj baby vy ste také zlaté tak ma podporujete 🙂 akurát som si volala s kamoškou čo bola v martine na IVF tam uprednostňujú vkladať len 1 embryjko mala 8 bunkové a slabo pozitívne,ale neudržalo sa a pýtala som sa jej,že kedy idú na 2 pokus a ona mi povedala,že ani nepojdu,že si adoptujú tiež sa 10 rokov sú spolu a nič ☹

gelinka75
18. jún 2012

@ivka3901 aj ja to s tebu prezivam, je to napinave 😀 ale dopadne to dobre isto

ivka3901
18. jún 2012

baby,ked som si brala inekcie tak som za 8 kusov PERGOVERISU platila 212 eur a zostalo mi 5 kusov a 3 cetrotide zoberiem ich vo štvrtok a som zvedavá či mi dajú peňiažky naspaäť zišlo by sa aspom 100 eur najmä teraz,ked som doma na PN

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre