Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
29. jún 2012

@maruskaaaa ano uplne fajn sa citim, lezim a nic nerobim 🙂 nabuduce pridem ked bude stretko

dadenka111
29. jún 2012

@maruskaaaa ono je to vlastne prirodne antibiotikum, takze opatrne. tu je nejake info na co a kolko a ako uzivat. ja si tu alergiu potieram vzdy ked ma to chyti a nemusim brat ziadne lieky od vtedy. vies ake som to mala vcera zcervenale a svrbelo? vecer som si to potrela a dnes uz je dobre. 😉
tu je link citaj, citaj: http://www.masaze-romana-farna.cz/Koloidní stří...
(snad bude ten link fungovat)

maruskaaaa
29. jún 2012

@gelinka75 budem sa na teba tešiť 🙂 🙂 🙂 🙂 ty si tiež určite veselá kopa, cítim to v kostiach 😀 😀 😀

gelinka75
29. jún 2012

@maruskaaaa niekedy ano, niekedy nie 😀 😀 😝

dadenka111
29. jún 2012

@maruskaaaa musis dat copy - a paste do stavoveho riadku prehliadaca. ten link potom funguje

maruskaaaa
29. jún 2012

@dadenka111 ďakujem ti krásna víla, ja mám tiež občas na rukách také čevené, tak skúsim. Takže sa to môže aj v tehotenstve, tak to je v pohodke. A hlavne treba piť veľa vody som čítala 😉

dadenka111
29. jún 2012

@maruskaaaa a ak to zapijas napriklad kvoli crevnym problemom, tak musis potom doplnat probioticku kulturu. vsak vies... 🙂 ale kozne veci jasne, ze potierat z vonka nie pit. ok?

adija13
29. jún 2012

@dadenka111 tak fajn, na buduce snad aj somnou 🙂
my sme po kontrole, malej CRPcko stuplo na 59, tak sme vyfasovali antibiotika, mame pestry vikend pred sebou ☹

dadenka111
29. jún 2012

@adija13 vidis akurat sa tu bavime o koloidnom striebre. ako prirodne antibiotikum by bolo aj malej lepsie ako lieky. 😉

adija13
29. jún 2012

@dadenka111 moja mama to brava. musim si poprecitavat tie letaky a infosky co ma, dakujem 🙂

dadenka111
29. jún 2012

@adija13 potom davky pre deticky su o vela mensie. myslim, ze to je 1 cajova lyzicka na 30kg hmotnosti. treba prestudovat jj

maruskaaaa
29. jún 2012

@dadenka111 oki pani mgr., ty naša lékarnice 😉

dadenka111
29. jún 2012

"Koloidné striebro je vhodné i pre tehotné ženy a deti. Pre deti odporúčame dávkovanie prispôsobiť hmotnosti dieťaťa."

dadenka111
29. jún 2012

@maruskaaaa 😀
vcera som kupila tu laboratornu destilovanu vodu na vyrobu. som zvedava ci bude dobre demineralizovana. inak ma rozne sfarbenia. o tyzden budem mat vyrobeneho pol litra hihi

adija13
29. jún 2012

@dadenka111 idem na to mrknut. pocuj a ty mas jakych dusiiikov, tesim sa s tebou, nooo, super, takze hovoris, ze to co sa posialo v ten den ako ty, to by mohlo vzist, ze 🙂
ja sa bojim testu, ja vydrzim na krv. aj mm mi zakazal.

maruskaaaa
29. jún 2012

@dadenka111 a na čo to potrebuješ? na čo to slúži?

dadenka111
29. jún 2012

@maruskaaaa no vsak na vyrobu koloidneho striebra. kolega si kupit ten pristroj so striebornymi tycami a vyraba mi zadara, tak toho mozem mat na litre. je to na moj veru v obchode dost drahe. liter destilky mam do dvoch eur. 😉 on ten moj kolega aj mrtvu a zivu vodu vyraba, aj tibi ten vodny kefir a este volake pristroje ma. on je taky alchymista. 😀

maruskaaaa
29. jún 2012

@dadenka111 ahaaaaaaaaa, tak ty si čistý alchymista, ja som dnes kúpila za 15,-EUR. No asi budem tvoja nová odberateľka 😉 😉 😉 😉 😉

lubkaeck
29. jún 2012

@gelinka75 blahozelam a prajem ti aby sa lapli obe 😉

dadenka111
29. jún 2012

@adija13 bude to dobreee, plodne obdobie. ja som vsetkym babam posielala Venusu, ked prechadzala pred slnkom a bola vidiet cez teleobjektiv (6.6.2012). fotila som. 😅 ta cierna vacsia bodka to je Venusa, tie ostatne flaky su skvrny na slnku. poslem aj tebe nech si tehu aj ostatne babenky. inac zabralo to, na minimalne 4 baby ak nie viac co to videli (neratala som ich). 😀 ak ti muzik zakazal a stresuje ta to, tak netestuj. tak mi sa vidime na krvicke v piatok ze?

dadenka111
29. jún 2012

@maruskaaaa vsak som ti vravela, ze ti odlejem, len ty si nedockavaaaaa!

given
29. jún 2012

@dadenka111 Vidis a na mna to nezabralo, asi som sa zle pozerala 😒

dadenka111
29. jún 2012

hahaaaa vlastne aj na mna zabrala ta VENUSA. kokooos seba som neratala 😀 😀 😀

dadenka111
29. jún 2012

@given tak pozeraj moja. uz to musi vyjst!!!

mortiiss
29. jún 2012

@dadenka111 a uz mas aj nejake priznaky, ci nic ? Uz by si pomaly uz aj mala mat termin ms, nie?

dadenka111
29. jún 2012

@mortiiss iba tie zvacsene prsicka su asi priznak a dnes rano som sa zobudila na to, ze ma bolia ked spim na boku a mam ich zmacnute 😀 termin ms by mal byt zajtra 30.6. podla odsledovanej luteinizacnej fazy, ktoru mam 13dni.

gelinka75
29. jún 2012

@lubkaeck dakujem, o chvilu si na rade 😀

ivka3901
29. jún 2012

@gelinka75 no asi to robí aj podľa mňa ten utroš ☹ a takéto bolesti nemávam normálne som si dneska dala o 14 00 hod a musela som si ísť lahnúť a terz som vstala,lebo zachvílu mi príde kamoška na pokec a trošku sa odreagujem a asi si aj zapálim 😠

mortiiss
29. jún 2012

Kočky, ja Vas opustam, budem s tym nasim bejby tento vikend trochu polihovat ... pre istotu

Nadejne maminy , opatrujte sa, davajte na seba a na mrnuskov pozor. Uz sa moc tesim na tu radost z vasich pozitivnych testov. 😵

maruskaaaa
29. jún 2012

@dadenka111 však ja som zle pochopila, tak nabudúce mysli na mňa. A pošli venušu aj mne, šup - šup 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre