Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

maruskaaaa
1. júl 2012

@ivka3901 neboj sa, určite budete mať vlastné, len treba tomu veriť. Pekne si už leto a dúfam, že sa nám ozveš 😉

maruskaaaa
1. júl 2012

@gelinka75 ako sa nám cíti naša tehuľka? dúfam, že oddychuješ 🙂

maruskaaaa
1. júl 2012

@dadenka111 testovala si dnes? tak šup šup - chcem to vidieť 😀 😀 😀

gelinka75
1. júl 2012

@maruskaaaa ahoj, dnes zas lenosime, spinkala som uz asi 2x, v tomto teple sa idem uvarit, bojim sa aby to neublizilo bublinkam 😖

maruskaaaa
1. júl 2012

@gelinka75 neboj, teplo im nevadí....ja som tiež už 2x spala, som ako zdonchlinka unavená 😉
Kedy budeš testovať? 😀 😀 😀

gelinka75
1. júl 2012

@maruskaaaa co ja viem 😀 vsak som len 2DET, najskor v 7DET alebo vobec, podla toho ako sa budem bat 😀

maruskaaaa
1. júl 2012

@gelinka75 však uvidíš, ako sa budeš cítiť 😉

gelinka75
1. júl 2012

@maruskaaaa a ty co porabas v tomto teple?

maruskaaaa
1. júl 2012

@gelinka75 sedím, kukám telku, furt papám a mám zapatý ventilátor, ale nepomáha 😀 😀 😀 V tom teple ani hlavu nevystrčím z bytu. 😎

gelinka75
1. júl 2012

@maruskaaaa my napodobne a cely tyzden ma byt takto, esteze mam dovolenku a nemusim do auta 😉

maruskaaaa
1. júl 2012

@gelinka75 no my ideme k naším na východ, tak sa obávam toho tepla, ako to zvládneme, fuj, už teraz mi je z toho teplo 😉

gelinka75
1. júl 2012

@maruskaaaa no ked pojdete skoro rano 😉 tak o tretej 😀

maruskaaaa
1. júl 2012

@gelinka75 tak sme aj uvažovali, že to bude dobre, lebo síce máme klímu v aute, ale nerobí nám to dobre 😎

gelinka75
1. júl 2012

@maruskaaaa a kedy idete? to mas dovolenku ci ako

maruskaaaa
1. júl 2012

ja pracujem u svojho mužíčka, tak môžem hocikedy, ale asi v stredu skoro ráno 😀 😀 😀 😀

lubkaeck
1. júl 2012

@ivka3901 riadne si uzi leto teraz mam byt dalsie 2 tyzdne pekne, vyvetraj hlavu a mozno vas nieco napadne, aôebo sa zameraj na nieco ine a uvidis, mozno bude aj prekvapko 😉

@gelinka75 no pre mna je lezat utrpenie 😠 😠 😠 ja ako mam maleho tak moc nesedim a nieto lezim, ja sa po 10 minutach nudiiiiim alebo sa mi da spat a to uz cudo je pri mne 😅 😀 ja som sa dnes dala odviezt k nasim, ved tu je zdochnutie - tam som polihovala na gauci, na lehatku pod orechom a tak 😉 a uz ma mrle zeruuuuu

gelinka75
1. júl 2012

@lubkaeck dobre si to vyriesila, lepsie vonku v tieni, my mame tiez podkrovie a ledva tu dychame, stokrat som sa bola dnes sprchovat, boli sme teraz vonku aj u nasich a po ceste domov sme skoro zrazili srnku, prebehla nam asi meter pred autom, bola tma a vychadzali sme z dediny, ked si predstavim co sa mohlo stat a prave teraz tie stresy nepotrebujem ☹ tie srnky stretavam pravidelne a nie je tam ani vystraha

dadenka111
1. júl 2012

@maruskaaaa kuk moj fotoblog

gelinka75
2. júl 2012

caute baby, co nove? @sheronka no ako, nejake pocity? 🙂

ivka3901
2. júl 2012

ahojte baby no akurát sedíme v poluse boli sme v centre na krvičke no konečne som sa dozvedela prečo som musela ísť do tretice na krv po prvý krát som mala hcg 3,9 a druhý krát 8,2 tak preto tá panika inak ste všetky zlaté budete mi chýbať ☹ a ked vám mám pravdu povedať my s maželom sme už od toho všetkého vypli a zmierili sa s tým a hlavne po tých všetkých vyšetreniach nemáme chuť bojovať dalej,ale možno sa stane zázrak 🙂

gelinka75
2. júl 2012

@ivka3901 no tak predsa tam nieco bolo a aj preto boli dusikovia, som zvedava co vyjde teraz 🙂

mortiiss
2. júl 2012

Ahojte, kočky ... ako sa mate?
@gelinka75 nejake pocity nove ? 🙂

@dadenka111 netrpezlivo cakam na vysledok z krvi

My sa mame uplne fantasticky ... vsetko v pohodicke .. jaaaaj, toto tehotenstvo je tusim pre mna bolestne za tych 7 rokov beznadeje 😵 uplne nadstandartne , sak ja sa citim ovela lepsie po fyzickej stranke ako pred tehu.

@ivka3901 kiez by tam nieco bolo, ale ako nie, nech Ti je to stupenie nadejou - este to prosim nevzdavaj

mortiiss
2. júl 2012

@ivka3901 prepac, som to trosku ako madar napisala 🙂
kiez by tam nieco bolo, ale keby nie, nech Ti je to stupanie nadejou - este to prosim nevzdavaj (takto to malo byt)

gelinka75
2. júl 2012

@mortiiss tak mne to zacalo 1DET dvoma krcmi v brusku, vcera ma pichalo kde kade, skoro mi bok vyrazilo a aj pocity na mrchu a dnes tiez nadranom som sa zobudila na mrchovske a potom tiez, teraz je klud, ale to moze byt aj z nadupanej sliznice 🙂

sheronka
2. júl 2012

@gelinka75 Ahoj. Pocity žiadne. Prsia trošku bolia, ale to je utroš. Včera trošku bolesti v podbrušku. Inak nič 😒

gelinka75
2. júl 2012

@sheronka no ja tiez ratam, ze moje pocity su z utrosa, aj predtym som to mala, aj prsia m bolia este spred ET, asi to rozluskne az krv, budes robit testik?

sheronka
2. júl 2012

@gelinka75 Neviem či budem, mám z toho strach...

lea1333
2. júl 2012

ahojte kocky ako ta nasa @dadenka111 ?
@sheronka ibnak prsia bolia z utorgestanu ?a ty ides kedy na krv ?

dadenka111
2. júl 2012

@mortiiss uz nedockavo cakam na testy z krvicky. ta hnusna ciarka na teste je stale slaba. snad je vsetko v poriadku. mam tu taku tabulecku co ma ukludnuje https://www.modrykonik.sk/fotoblog/dadenka111/a...
som 15DPO, takze okolo 100HCG to moze byt 😉

sheronka
2. júl 2012

@lea1333 No keď užívaš utrogestan tak prsia bolia väčšinou z neho. Ja keď som ho začala užívať prvýkrát, tak som si myslela že mi prasknú, musela som mať stále podprsenku. Na krv idem piatok 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre