Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

dadenka111
2. júl 2012

@maruskaaaa vies musim sama seba poriadne motivovat do boja. Inak by som sa asi zosypala a to by bolo to najhorsie. Nechcem plakat potom ma boli hlava a cely clovek. vies? 🙂

@gelinka75 vyzera to tak, ze sa mozno stretneme a asi aj s Adija ona ide tiez v piatok 😉 len ci vstanem tak skoro.

maruskaaaa
2. júl 2012

@dadenka111 Dobrý postoj, veď ty si môj vzor 🙂 🙂 🙂 🙂

stenlyhozienka
2. júl 2012

takže milé moje,kedže po 7 rokoch k nám bocian nechcel priletiet,tak sme sa trápili,o umelom oplodnení som nechcela ani počut,jediný náš problém bol slabší spermiogram,na velke prehováranie mojej sestry,sme sa na to dali,aby som niekedy nelutovala,že som pre to neurobila všetko čo som mohla.Chodím stále do práce robím za pasom na štyri smeny a mám tažku robotu,bolo som na odbere,po štvorhodinovej ceste domov som šla do práce,na vklad som išla po nočnej,neodpočivala som skutočne ani hodinku,robila som všetko ako vždy,aj som okná umyvala aj malovala izby,pretože si myslím,že to už nie je na nás,ale na vôli Božej,takže vám s obrovským potešením oznamujem,že moje hcg bolo dnes 502,takže SOM TEHOTNA 🙂,ja viem,že do konca je dlhá cesta,ale všetko čo sa stane má svoj zmysel,držím vam palce

sheronka
2. júl 2012

@stenlyhozienka Gratulujem 😉 A kedy si bola na odber a vklad?

dadenka111
2. júl 2012

@stenlyhozienka jeeeeeej gratulujem ti spoluleziaca. to je uzasne. my sme este nedobojovali. dnes mam hcg len 8, takze cakame ci este porastie alobo nic. vela stastia a zdravia s mrnuskom, alebo ich bude viac?

maruskaaaa
2. júl 2012

@stenlyhozienka gratulujem 🙂 🙂 🙂

gelinka75
2. júl 2012

@stenlyhozienka ahoj gratulujem, obdivujem ta, ze si isla aj po OPU hned do prace, sikovne si to zvladla, mna trocha zradzalo telo po OPU, isto by som do prace nemohla hned, isla som az na treti den, kazda sme ina 🙂 tesim sa s tebou, kolko ste dali embryjok?

stenlyhozienka
2. júl 2012

@gelinka75 aj ja som mala pocit,že ma hocičo boli,ale nemohla som ostat doma a ľutovať sa,tak mi aspon prešiel čas,dali sme 2 embryjka 4-bunkové,bez PK,šanca bola mala,ale vyšlo to

stenlyhozienka
2. júl 2012

@sheronka na odber 16.6 a na vklad 18.6

stenlyhozienka
2. júl 2012

@dadenka111 uvidíme na ultrazvuku kolko ich bude,môj sen od malička je mat dvojičky,ja som mala na 9 den hcg 16,2 a dnes na 14 den 502 🙂 ,a už mi pani doktorka blahoželala,joj,ako to len každemu prajem,nech to len vyjde všetkým,čo potom túžia

gelinka75
2. júl 2012

@stenlyhozienka to chces povedat, ze ja som sa lutovala, ci co? 😕

sheronka
2. júl 2012

@stenlyhozienka Ja sa teším z tvojho šťastia, ale musím sa priznať, že som trošku sklamaná z tvojho názoru. Ja som PN od 21.5. Ako jediný dôvod mojej PN som zvolila ten, že pracujem v banke, nenarobím sa fyzicky ale psychicky sa to nedá vydržať. Skoro stále som chodila do BA čo je asi 70 km a nemala som priepustky už žiadne. Neviem si predstaviť aby som sa mala sústrediť na klientov ktorí prídu do banky a riešiť občas (skoro vždy) ich nezmyselné požiadavky a problémy, keď mám v hlave úplne iné. A každodenné tlaky že treba plniť plán predaja , tak o tom ani nebudem písať. Kto to nezažil, ťažko to pochopí.

gelinka75
2. júl 2012

@sheronka zdielam tvoj nazor, ale niektore zeny hned co otehotneju, tak sa povazuju za superhrdinky, uz som si to tu vsimla...ja som 7x vracala po narkoze bola som rada, ze zijem, ani pri najlepsej voli by som nemohla ist do prace v ten den, ved som skoro odpadla na schodoch hore do bytu

maruskaaaa
2. júl 2012

@gelinka75 áno súhlasím, veď ja som ťa obdivovala, ako to zvládať a ešte si k tomu chodila do robotky. Každé telo to zvláda inak a to tvoje ťa naozaj potrápilo. Nič si z toho nerob, veď si prešla už taký kus cesty a čakáš na to nakrajšie, tak sa prosím ťa nerozčuluj krásna víla, lebo Maruš ťa vidí a pozoruje......ináč doletím na svojej metle a dohovorím ti 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gelinka75
2. júl 2012

@maruskaaaa maruus, esteze ta mame 😀 😀 muzik mi volal, ze dojde na noc domov tak ma potesil 😵 , rano vsak musi spät do martina

maruskaaaa
2. júl 2012

@gelinka75 som vždy k dizpozícii, VŽDY PRIPRAVENÁ 😀 😀 😀 😀 😀 no to je super správička že príde na noc, ja tiež bez môjho mm neviem ani zaspať. A to som bola iba 2x sama počas noci za 4 roky. 😀 😀 😀

sheronka
2. júl 2012

Babulky, od včera mám také mrchovské bolesti 😒 Ináč včera som mala termín mrchy, ktorý sa ale určite posunul tou stimuláciou. No neviem neviem.

gelinka75
2. júl 2012

@maruskaaaa no je to tak, som kludnejsia ked je doma pri mne a teraz ho potrebujeme s babulkami 😀 😀

gelinka75
2. júl 2012

@sheronka to je fajn, aj ja som mala cele doobeda, snad su to bambulky a zahniezduju sa 😀 mna termin mrchy caka dufam, ze to prezijem v pohode, mala som aj taky vodovy bledunko hnedy vytok

maruskaaaa
2. júl 2012

@sheronka
@gelinka75 baby, bude to dobré, všetko sa pekne vyvíja 🙂 🙂 🙂

sheronka
2. júl 2012

@gelinka75 Ja som nemala žiaden výtok, iba ten nepríjemný utrogestan 😠

gelinka75
2. júl 2012

@sheronka nemusis mat vytok, ani ja neviem co presne to bolo, utros som dala o pol 7 a toto bolo tak okolo 11tej

gelinka75
2. júl 2012

@maruskaaaa hrozne teplo je, este varim polievku a rizoto, dojde muz a nic neni na jedenie, iba vajicka 😀

maruskaaaa
2. júl 2012

@gelinka75 no my sme včera robili kura a také teplo išlo z trúby, nezávidím ti teraz to varenie moja, ja som si zapla ventilátor a pekne odfukujem. No ale chápem, že mužík nemôže byť hladný 🙂 🙂 🙂

gelinka75
2. júl 2012

@maruskaaaa mnam kuriatko, vcera som nevarila, ostal gulas z oslavy, tak sme to jedli, muz by si dal aj vajicka, on nie je narocny

maruskaaaa
2. júl 2012

@gelinka75 jaaaj gulášek, to mi nerob, na ten som zaťažená a k tomu 9 knedlí....práve mi vytiekla slinka. No môj mužík musí mať maso, inak by ma zjedol aj s topánkami.

sheronka
2. júl 2012

Babulky, tie moje mrchovské bolesti sú stále silnejšie ☹

given
2. júl 2012

@sheronka Pocuj, nestresuj, to sa len maternica moze pripravovat. Ja som tiez bola prekvapena, ake vselijake boliestky na cloveka v prvom trimestri striehnu. Aj tie bolesti mozu byt priznak tehu. Takze mysli pozitivne! Na krv ides v piatok?

gelinka75
2. júl 2012

@sheronka vydrz, malo by to prejst, len lez, viem co citis, na mna ked to pride, mam paniku ci sa nespustila 😠

sheronka
2. júl 2012

@given Ahoj, nestresujem 😉 Krv mám piatok. Rozmýšľam, či si urobiť test alebo nie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre