Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
5. júl 2012

@mortiiss ano mas pravdu, ale ja by som taky vztah aj tak nechcela, dobre moja idem postavit na polievku, nech mame aj obed 😀

mortiiss
5. júl 2012

@gelinka75 ved ja tiez nie 🙂
oukej, bezkaj varit, dobru chut. 😀

gelinka75
5. júl 2012

@mortiiss tak ja som tiez nad tym rozmyslala, jedna kolegyna predtym robila tiez z domu, mozno s tym riaditel bude suhlasit, mozno by stacilo ist do prace raz za tyzden alebo tak, ale to bbudem riesit ked k tomu pride 😀

sheronka
5. júl 2012

Ste zlaté, osobne si myslím, že bublinky ešte stále bojujú aby sa uchytili a ja len musím pevne veriť a dúfať, že ten boj vyhrajú. Musia, nič iné im nedovolím.

sheronka
5. júl 2012

Bublinky stále bojujú a nesmú ma sklamať 😉

gelinka75
5. júl 2012

@sheronka uz si zohnala mamatest? 😀

sheronka
5. júl 2012

@gelinka75 😅

mistisa
5. júl 2012

@sheronka micaaa suupeer 🙂 potichucku sa modlim aby bola palicaaaa.zajtra ides na krv? dufam ze budu len pozitivne vysledky 🙂 moc ti to prajem 🙂

mistisa
5. júl 2012

@sheronka micaaaa ved to je kraaaaaaaasne 🙂 🙂 az teraz som si vsimla ze si dala fotocku 🙂 🙂

sheronka
5. júl 2012

@mistisa Len mi tá čiarka nie a nie silnieť keď si porovnám foto 6 a 8 DPO 😠 Hej, zajtra idem na krv.

mistisa
5. júl 2012

@sheronka neboj nic moja.aj tak na to ze si 8DPO a takato ciarocka moja to vidim tak na 12 DPO palicu ako slak 🙂 🙂 🙂

maruskaaaa
5. júl 2012

@gelinka75 hej, včera sme dorazili k naším na východ, cesta bola horúca 😝 ale zvládli sme to, v žiline sa nám pokazilo auto na totálku, ale v servise nám ho opravili, tak sme to nakoniec zvládli. Až teraz som sa dostala k PC, čo nové?

maruskaaaa
5. júl 2012

@dadenka111 no ty sa neopováž vymazať 😀 😀 😀 😀 😀

sheronka
5. júl 2012

@maruskaaaa Kam na východ si cestovala? Ja pochádzam z východu.

maruskaaaa
5. júl 2012

@sheronka 17 km od Humenného a ty si odkiaľ?

sheronka
5. júl 2012

@maruskaaaa Ja od Trebišova a manžel priamo z Trebišova

maruskaaaa
5. júl 2012

@sheronka my sme od detstva žili v čechách, ale mamina je z východu, tak sme sa tam presťahovali. Ale je som už cca 10 rokov v BA

sheronka
5. júl 2012

@maruskaaaa My už tiež bývame skoro 7 rokov v Hlohovci. Teda sme tu skôr kvôli práci.

maruskaaaa
5. júl 2012

@sheronka ale cesta nám v tomto teple dala zabrať, mohlo by aspoň popršať 😉

sheronka
5. júl 2012

@maruskaaaa My sme boli cez víkend na východe a to sme museli počkať do večera. Od nedele sľubujú dážď ale akosi nič. Teraz začalo hrmieť tak som zvedavá. Ja som tak nervozna zo zajtrajška 😒

maruskaaaa
5. júl 2012

@sheronka my keď pôjdeme naspäť do BA, tak asi o 2 ráno, aj teraz sme tak išli, len sa nám pokazilo auto a mali sme zdržanie. Neboj, zajtrajšia krv bude pozitívna uvidíš 🙂 🙂 🙂

gelinka75
5. júl 2012

@maruskaaaa nic nove, bol tu klud 😀

maruskaaaa
5. júl 2012

@dadenka111 Daduš, kde si, tu Maruš 😀 😀 😀 😀 zajtra ti držím palce, všetko dobre dopadne krásna víla.
Dnes a včera som videla asi 20 bocianov keď sme cestovali. Bolo ich veľa a mali detičky 😀 😀 😀 😀 😀 som sa smiala, lebo v každom hniezde boli po 2. Tak som si spomenula na teba a Gelinku a ostatné. To je znamenie, že bude dobrá úroda 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maruskaaaa
5. júl 2012

@gelinka75 no my sa tiež nenudíme, varíme, pomáhame mamke, boli sme pozrieť ocina v nemocnici a tak, večer skočín na net, ale ide to pomaličky, nie na darmo sa horoví ďaleký východ. Kedy ideš na tú krvičku?

sheronka
5. júl 2012

@maruskaaaa Mám obavy že moje hcg bude pod priemerom , preto asi tí duchovia na teste

maruskaaaa
5. júl 2012

@sheronka ty nestresuj, pekne relaxuj, aj tak nič nezmeníš, všetko je zariadené tak ako má. Zajtra sa budeš tešiť uvidíš 😉 😉 😉

sheronka
5. júl 2012

@maruskaaaa Nemala som robiť test, som na seba nahnevaná že som nevydržala 😠

gelinka75
5. júl 2012

@maruskaaaa ja idem na krvicku v pondelok, pripada mi to stale hodne daleko, isla by som uz zajtra nech to mam za sebou 😀

gelinka75
5. júl 2012

@sheronka ty si strasny nervak prosim ta 😀 😀

sheronka
5. júl 2012

@gelinka75 To teda som 😀 😀 😀 Všetko bude tak ako má byť.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre