Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

ivka3901
9. júl 2012

@gelinka75 presne tak moja aj já už idem zajtra do roboty na pobednú a v celku sa aj teším na baby moje 🙂

ivka3901
9. júl 2012

@mistisa no neviem či prirodzene 😒 lebo moj muž nemá moc dobrý spermiogram a já zas mám všelijaké problémy aj zo štítnou žľazou aj s menzesom neviem vlastne či mávam ovuláciu a chodí ako sa im zachce ☹

mistisa
9. júl 2012

@ivka3901 nebojkaj urcite sa podari. poznam vela ludi co si aj adoptovali lebo sa im nedarilo tak mali stastie z adoptovaneho a ani nevedeli ako a cakali baby svoje. tak mali dve 🙂 🙂 nebojkaj len sa nezatracajte oki? dajte si pauzu vypnite chodte na dovolenku uzite si ju a ked sa na to budete citit a budete mat sil dost tak to zacnite znova riesit 🙂

fifitko25
9. júl 2012

@gelinka75 aha ďakujem 🙂 a aký je rozdiel medzi ET a KET? 😅 nech som o čosi múdrejšia 😅

gelinka75
9. júl 2012

@fifitko25 ET je transfer hned po odbere z cerstvych a KET je kryoembryotransfer mrazenych

monosana
9. júl 2012

@jomini ☹ Tak ty si si tiez uzila svoje:( Takze nemas v podstate vajcovody?:( Takze na teba caka jedine umele oplodnenie?:( A predsa mas v sebe tolko optimizmu, budem si z teba brat priklad 😉
V podstate sa laparky nebojim, len narkozy a ze co bude potom.Co mi tam najdu, co urobie...to vie len pán boh:( No, budem musiet na to ist. Max o dva mesiace. Mozno este skorsie. Uvidim, co so mnou urobi Pregnyl.
U nas v nemocnici ostavas asi tri dni, ked ti robia lap. A mam taky pocit, ze to bude chciet urobit moj gynekolog, nie v CARe. A v piatok ked pojdem na injekciu, tak si asi dam vysetrit aj hlien, ci nemam agresivny. Toto je jedine vysetrenie , co mi doteraz neurobili. zevraj sa to da vysetrit aj z krvi. No uvidime 😎

fifitko25
9. júl 2012

@gelinka75 a teraz ti ich koľko vložia, keď máte 5 mrazáčikov? na ET ti dali dve, však...

sheronka
9. júl 2012

Babulky, osobne poznám jednu kočku. Nedarilo sa im. Išli do ISCARU v BA, tam im povedal doktor, že mm má tak zlý spermiogram, že im pomôže iba "poštár". Išli na IVF. Nepodarilo sa, potom boli KET a tiež nič. Nechali to tak. Pár mesiacov na to sa im narodil prvý chlapček, o dva roky na to druhý chlapček 😉

gelinka75
9. júl 2012

@fifitko25 tak chceli by sme 2, oni väcsinou rozmrazuju po 2, uvidime ako to bude

lubkaeck
9. júl 2012

@gelinka75 ahoj zlatko, to mi je ľúto veľmi ☹ ale hlavu hore, ja mám moje čudo z KETu 😉 dobré bude neboj, telo sa zregeneruje a KET vyjde a v máji, júni budeš aj s dadenkou mamina 😉
ja som este netestovala so bojím ako čert, brucho ma omina ako pred mrchou a v stredu idem na krf a mám takého citaka, že aj u mňa to bude negat 😅

gelinka75
9. júl 2012

@sheronka my dalsi cyklus dame prirodzene, aj ked to by bol fakt zazrak 🙂

ivka3901
9. júl 2012

@mistisa taký príbeh som počula aj ja a dosť 😒 ale my sa moc na adopciu moc necítime a ked náhodou niekto v rodine otehotnie a potom sa mu narodí a ešte ho máme ísť pozrieť je pre mňa nočná mora a som z toho veľmi nešťastná 😢 no vieš zas po tých 7 rokoch sklamania síce bola som už raz tehotná cez IVF a to ma ženie skúšať dalej,ale všetko potrebuje čas 😒

mistisa
9. júl 2012

@ivka3901 ved ano hovorim njlepsie bude asi ked date teraz pauzu s tymito vselijakymi zakrokmi a tabletkami a pod. nechajte to tak nerieste nemyslite na to nic proste si uzivaju keksiku poriadneho 🙂 a mozno to aj vide. no ja mam 4 roky za sebou take a mam dost posledny cyklus teraz a ked nic tak isto vypinam a koncima mm tiez.a tak na zimu zacneme opat ale neriesime nic ked toto nevide 🙂 uvidime ovu by mohla byt ked je taka ciarocka sice slaba ale uz na 9DC tak snad zosilnie a bude pekna 🙂 a v stredu ma konecne po 4 rokoch potesia aspon s tym ze je dominantny folik 🙂 🙂

gelinka75
9. júl 2012

@lubkaeck ahojky, no u mna zle ☹ uz ma to trocha preslo...ja som rada, ze to mam za sebou, su to nervy to cakanie na vysledky

ivka3901
9. júl 2012

@mistisa to áno,ale my už toľko šancí nemáme pred sebou ako ty 😒 vobec už nemám chuť riešiť nejaké IVF moj muž je už natoľko sklamaný,že už nechce dávať také veľké peniaze niekam do centra je trošku lepšie psychicky natom ako ja a drží ma nad vodou,aby som žila život dalej 🙂 ked pojdem do roboty tak sa mi aspom ulaví a nebudem nato myslieť len 1 deň v robote bude strašný všetci ma budú ľutovať a to dá dosť zabrať na psychiku ☹

given
9. júl 2012

@gelinka75 @dadenka111 Caute baby, pozeram, ze sme im kvalitne pokazili statistiku, takze uz nam ostava len to vylepsit pri tom KETe. Takze hlavu hore, ja uz asi o 10 dni zacinam brat Estrofem. Aj ked nie som z toho nadsena, ze ma nasledujete, radsej by som bola, keby ste boli ako @shehonka, ktorej srdecne blahozelam, no ale ide sa dalej!!!
@sheronka velmi sa tesim, ze ti to vyslo, ked si spomeniem, kolko krat si to uz-uz vzdala, ze nic z toho a nakoniec, paradne tehu!
@lubkaeck drzim palce, dufam, ze si nezopakujes scenar z prveho IVF a das to na pry sup!

gelinka75
9. júl 2012

@given no ideme za tebou, co sa da robit, tak lahko to nevzdame, sme s muzom smutni obaja, ale konecne sa viem venovat aj inym veciam, bola by som radsej keby to tak nebolo, ale zivot ide dalej 🙂

given
9. júl 2012

@gelinka75 Jasne, ale stoji to zato, oplati sa ist hoci aj znova na IVF (tak to beriem ja). Teraz nato chvilu nemyslite a uzite si leto. Este predtym sa ale nezabudni objednat na konzultaciu 😉

maruskaaaa
9. júl 2012

@dadenka111
@gelinka75 Baby, mrzí ma to veľmi, že vám to nevyšlo. Júúj škoda, brala som to ako samozréjmosť. Ale KET vám určite výjde, cítim to v kostiach. Viem, že vám je teraz na nič, ale bude dobre určite. Vy ste silné a určite to zvládnete. Vaša Maruš vám drží palce 😉 😉 😉 😉 😉

mistisa
9. júl 2012

@ivka3901 no to ano hm. ved vypnete teraz a uvidite co bude 🙂 🙂 kolky bol toto pokus? to bude vysvetlovaciek a hento a toto ach jo hrozne nieco. uz keby bol aspon druhy treti den ze? a kedy nastupujes?

anleka
9. júl 2012

@ivka3901 ahojkaj dakujem za odpoved 🙂

gelinka75
9. júl 2012

@maruskaaaa marus, budes skor tehu ako ja 🙂 uz si volala do poistovne?

gelinka75
9. júl 2012

baby neuverite, taka ulava je teraz na mne, mrzi ma to strasne, aj mi je smutno, ale bol to riadny stres ku koncu, verim, ze nabuduce to vyjde 😔 😵

maruskaaaa
9. júl 2012

@gelinka75 budeme tehotné na rovnako moja, aj dadenka, aj given, nič neboj. No ja volám každý deň do poisťovne, furt ma klamú inými historkami, tak sa na tom bavím. Dnes mi povedala, že určite to budem mať schválené aj lieky ale ešte to musí podpísať posudková a vedúca odboru. Zajtra keď zavolám, tak mi povedia zas niečo iné. Už som 5DC, tak neviem, či to dovtedy stihnem. Už som sa prestala rozčulovať. Zajtra skoro ráno cestujeme konečne domov do BA, teraz sa tu črtá fajná búročka aj elektrina vypla. Pomoooc 😉

maruskaaaa
9. júl 2012

@dadenka111 Dadi, tu je strašná búrka, bojím bojím ☹ ☹ ☹

gelinka75
9. júl 2012

@maruskaaaa jaj ty si este prec? v tej poistovni potrapili aj nas 😠

maruskaaaa
9. júl 2012

@gelinka75 hej, ale zajtra o 3 ráno cestujeme, tak sa už pomaly balíme. No ja sa už na tom zabávam, lebo stále niečo iné mi hovoria, už sa normálne do toho zamotávajú. Ale povedala som si, že sa už nenechám vytočiť a nebudem sa stresovať. Veď život je krátky, aby som si ho znepríjemňovala no nie?

dadenka111
9. júl 2012

@maruskaaaa Maruuus de siiiiiii? ze taka burka... aj ja chcem daaaazd. 🙂
inak ja som 4DC, takze mozno pojdeme priblizne spolu na vec... konzultacia a cakanie na Godota... 😀

dadenka111
9. júl 2012

@maruskaaaa ja ked som tam volala, tak mi hovorila. "mate to schvalene ale musi to podpisat veduca" a to jej trvalo este dalsie 4tyzdne, no to uz som mala aj protokol aj lieky medzitym. 😝

maruskaaaa
9. júl 2012

@dadenka111 ja som na ďalekom východe u rodičov. A normálne že búrka jak sa patrí, blesky šľahajú a padajú krúpky, dúfam, že auto bude celé. Ja som pod posteľou, lebo sa bojím, o chvíľu mi dôjde šťava na pc. Jupíííí, tak pôjdeme spolu, ja som vedela, že na toho Godota nebudem čakať sama. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre