Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
12. júl 2012

@anjelicek27 ahoj, ja som mala tie iste lieky, mozes ich zmiesat dokopy 🙂 len ten differeline sa picha zvlast

gelinka75
12. júl 2012

@maruskaaaa tesim sa, ze sa to tak rozbehlo a mas skory termin 🙂

gelinka75
12. júl 2012

@mortiiss ahojcek, no co ti poviem, neni to lahke toto prezivat, ale urcite sa nevzdam 🙂 do ket uz vsak nepojdem s takym elanom, zas tam bude obava, ze to nevyjde, ved preco by malo? nikde to nie je zarucene, budte radi baby co vam to vyslo na prvy krat, tie pocity potom nezelam nikomu, som v pohodke, ale nie je mi to jedno 🙂

ivka3901
12. júl 2012

@mistisa jééééééééééééj dakujem za opýtanie mojka no dá sa som rada,že aspom chodím do roboty medzi ľudí,ktorých mám rada 🙂 a teším sa na dovolenku 😀 a sranda,že som zas dostala menzes tak neviem čo si mám o tom myslieť tak mám určite rozhádzaný cyklus,že sa mi to nechce riešiť,ale ten tehu test mi stále vrta hlavou 😕 čítam,že máš veľa folíkov neboj dorastú a ide sa nato myslím na teba 🙂

maruskaaaa
12. júl 2012

@gelinka75 aj ja sa teším, som zavolala priamo dr. do ambulancie a že v pohodke, tak som ani tomu neverila 😉

given
12. júl 2012

@gelinka75 Ale na druhej strane, preco by to tentokrat nemalo dopadnut dobre? Mne vyslo hned prve IVF, mali sme neskutocne stastie. No a teraz sme si to trosku vyzrali, ale ved to by ani nebolo normalne, zeby to vyslo dvakrat za sebou 😒 . Ale na KETko sa uz tesim, niekedy zaciatkom augusta by snad aj mohol byt vklad 🙂

anjelicek27
12. júl 2012

@gelinka75 Ahoj, to je skvele, takze len 2 vpichy. 🙂 Vy sa ako dlho uz snazitlkujete?

gelinka75
12. júl 2012

@given ano aj vyjst to moze 🙂 skoda, ze pri ket su sance nizsie 😠

gelinka75
12. júl 2012

@anjelicek27 ten menopur dost peni 😅 5 minut som len bublinky vyklepavala, pricom v centre mi to pichla sestricka aj s bublinkami 😠 a potom mi to viac vytieklo, my asi tak 7 rokov, ale tak intenzivne od oktobra, predtym som deti nechcela, nebol cas, furt bolo nieco ine dolezite 😀

mistisa
12. júl 2012

@ivka3901 no ved ano je to lepsie prides na ine myslienky a to je super 🙂 no a tebe nestaci jedna mrcha za mesiac? ty musis byt IN a mat dve? chachachacha 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 neboj nic ono sa to spamata 🙂 a mozno je to aj dobre. ked idete na dovcu mozno ti akurat vide ovulienka 🙂 len to vyhodte z hlav y a poriadno sa regenerujte na dovolenke okik? ved uz iba nejaky tyzden teda kustok vyse ale to je v poho to ujde ako voda 🙂 no dufam moja ze dorastu ak ano tak bude IUI ak nie tak asi mi nie je sudene este teraz to riesit tak dame pauzu 🙂 🙂 a mozno sa zrovna zadari 🙂

anjelicek27
12. júl 2012

@gelinka75 Pozerala som videa na nete, ako sa pichaju tie injekcie, vyzera to zlozito. Ale bublinky by predsa nemali ist. My nie ze by sme dieta nechceli, ale najskor sme riesili sme ine veci, 2 roky sa snazime intenzivne a nic, len potom sa zistil zly smermoigram, takze daaarmo by sme sa aj dlhsie snazili...

gelinka75
12. júl 2012

@anjelicek27 hej my mame tiez zly spermio, rozmyslam, ze muzovi kupim zinok a selen, len neviem ci to pomoze, bral vitamin E a urolog mu povedal, ze je to zbytocne, tak sa k tomu aj staval 😠

pichanie vyzera zlozito ale nie je, zmiesas vodu s praskami, potries brusko, chytis tucik a pichnes, ked je ihla vnutri tak to ide lahunko dovntura, pomaly tlacis lieky a hotovo, chvilu pockas a vytiahnes 😉

gelinka75
12. júl 2012

@mistisa snad sa najde ten jeden dominantny, hlavne, ze nejake su, ked ti dali dalsie lieky, tak je este sanca 🙂

lubkaeck
12. júl 2012

@dadenka111. no pri prvom IVF som všetko sledovala, ležala tri dni po ET ako besna a nič z toho nebolo, potom po KET (som mala v piatok) som šla v pondelok do roboty a chytilo sa, no a teraz, pri malom sa nedá vegetit a lezkat, tak som len v nedeľu trochu polihovala a najmä som dlho držala sa nevycikat po ET! no afungujem dalej- boli sme v Tatrách minulý tyzden a bola som v saunach, na tobogane a na smykale 😉 ja už som povedala že ked to tam je tak je a ked nie tak už nebude a vraj je 😅 tak budeme ďalej čakať, že ako to dopadne 😉 no viem, že ked nemáš dieťa je to ťažké a este ked okolo teba tehotneju všetci rad radom 😝 a ja som dokonca robila na pôrodnej sále - ale mám už čudo, budeš mať aj ty, neboj a hlavne ži aj niečím iným ako tým že chceš otehotnieť a potom to pôjde - ver tomu 😉 držím silno palec!

a inak, ja som už mala toľko negatívnych testov, že som obyčajný posero a nekupila som, lebo som sa bála 😀

mistisa
12. júl 2012

@gelinka75 ved ano aj my povedala sestricka do telefonu ze je to slabe ale ze je aj skoro 11DC ze by to mohlo dorast.a keby to nemalo podla krvi podla mna tak by rovno povedala nie? no uvidime zajtra dam vam vediet potom 🙂 a ty ako moja ? citam ze sa ti blizi dalsi KET? dobre citam? bo som vynechala teraz chvilku dosla sestra 🙂

gelinka75
12. júl 2012

@mistisa my ideme na ket az v auguste 😉 som zvedava, co ti povedia zajtra, dufam, ze to dorastie, nakedy ides?

mistisa
12. júl 2012

@gelinka75 no ved to mas za chvilku ani sa nenazdas 🙂 no medzi 7:30-8:30 tam mam byt a o vysledky volat o 14:00 tak uvidime 🙂 ale ak ma bude doktorka pozerat stenova ci ako sa vola? ta mi hned povie ale drabek mi nikdy nepovie iba ze poobede si mam zavolat.ale vidi to na dalsiu kontrolu a viac nic,a ona mi este aj monitor natoci a ukaze a povysvetluje zlata je.a zajtra je piatok cize drabek je asi v nemocnici aj mna operoval v piatok takze asi budem mat dokinku 🙂 som aj ja zvedava veru ti poviem ved pojdem skusit ovu testik vcera som mala silnejsi ako predvcerom 🙂

gelinka75
12. júl 2012

@mistisa hej ja k nej chodim, ona ukaze ked sa spytas a vysvetli, vsak ja som mala 18 folikov 😀 a na zaciatku take krpate, az som sa zlakla. ze z toho nic nebude

dadenka111
12. júl 2012

@mortiiss Ahooj, jasne, ze sa uz tesime. August je naaas. 😉
Sme augustova fantasticka 4ka. 😀 ja, @gelinka75 @given a @maruskaaaa

mistisa
12. júl 2012

@gelinka75 no zlata je 🙂 ja mam tiez vela na lavo malinkate a na pravo vacsie ale nie dominantne ☹ no uvidime snad dorastu 🙂 🙂 🙂 no vidis a nakoniec boli krasne dorastene ze?

gelinka75
12. júl 2012

@mistisa hej, stimulovala som 14 dni 🙂 brutalne davky az 375 ty kolko davas?

mistisa
12. júl 2012

@gelinka75 no pekne ja mam ten merional aj ty si ho mala? ja mam 75 tusim 🙂 ak chapem spravne co sa pytas chachacha 😀

anjelicek27
12. júl 2012

@gelinka75 Asi je to zbytocne, ked aj lekar vravel, lenze chlapi by aj tak nebrali lieky...to poznas. Bojim sa len prvej vlastnej injekcie, inak neriesim. Ked to musi byt a viacere ste zvlasdli, zvladnem nejako. A kolky pokus ides teraz? Zadari sa aj na prvy?

maruskaaaa
12. júl 2012

@dadenka111 no my sme svieža 4 😀 😀 😀 😀

lea1333
12. júl 2012

@dadenka111 a hlavne si zober dovolenku v auguste 😉 a oddychuj 😉

dadenka111
12. júl 2012

@lea1333 urcite ano. snad mi to tak vyjde ako som si to naplanovala. posledny augustovy tyzden a prvy septembrovy dovolenkaaa. tesim sa 😵

lea1333
12. júl 2012

@dadenka111 super moc budem drzat palce 😉 😉 😉

maruskaaaa
12. júl 2012

@dadenka111 budeme iba oddychovať a chodiť na koláčik 😉 alebo nealko pivko 😀 😀 😀

gelinka75
12. júl 2012

@anjelicek27 prva inj. je taka divna, potom uz to je ok 🙂 nam prvy ET nevysiel, ideme na KET v auguste, mas pravdu, v tom, ze muzi by nebrali lieky, aj ten vitamin som mu musela stale pripominat 😠 uspesnost ET je nejakych 50% tak to moze kludne vyjst napr. aj tebe 😉

gelinka75
12. júl 2012

@mistisa nie ja som mala ine lieky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre