Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

maruskaaaa
12. júl 2012

@gelinka75 lieky nastavuje GF že? nie poisťovňa

gelinka75
12. júl 2012

@maruskaaaa ano gf, podla mna im staci vediet, ze to je schvalene 😉

maruskaaaa
12. júl 2012

@gelinka75 človek sa teší, že konečne už začne pichať a stále sa niečo vyskytne. Stále niečo musí byť. Pre nich je to len podpis, pre nás sú to stresy od začiatku do konca. Ale ako sa hovorí, nepochopí ten, kto to nezažije na vlastnej koži.

kika017
12. júl 2012

pijem veľa, aj cikám, ale aj tak mám bolesti, mám taký pocit ako by som mala svalovku na celom bruchu. Ja som mala OHSS aj pri prvom IVF, ale vtedy som mala väčšie bolesti a bola som v nemocnici. Ale z tej našej nitrianskej ma nechceli pustiť domov, musela som podpísať na vlastnú žiadosť aby som stihla transfer. Preto ma to tam nejak neláka. Ale keby sa mi to v noci zhoršilo nebudem mať na výber. Dúfam že vydržím do rána do GF.

maruskaaaa
12. júl 2012

@dadenka111 Daduš, kde siiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀

maruskaaaa
12. júl 2012

@gelinka75 Volali mi z poisťovne, už to zaslali do GF 😀

dadenka111
12. júl 2012

@maruskaaaa ze Dadenka111 s velkym D neexituje. 😎 pisu, ze: "Skús nejakú inú, máme ich tu dosť. " nic mi neprisloooo Mrus. cooooo? tu som, len nemam casu. mam hrozne moc vela mega prace a caka ma dead line buduci piatok. tak sa snazim. 😝
@gelinka75 aj tebe rychlo opdoviem lebo potom zabudnem. z KETka mam velku radost a myslim len na uspech! Som zvedava co mi doki povie na konzultacii toho 26.7. Musim si aj otazky na neho pripravit 🙂
a ty ako?

gelinka75
12. júl 2012

@dadenka111 ja ani neviem, zatial som taka skepticka, mozno casom to pride a budem sa tesit 😅

maruskaaaa
12. júl 2012

@dadenka111 som sa pomýlila, chybička 🙂 však nepracuj toľko 😀 😀 😀

maruskaaaa
12. júl 2012

@gelinka75 určite to výjde baby

sheronka
12. júl 2012

@gelinka75
@dadenka111 Kočky, pri KET je ešte väčšie % úspešnosti ako pri ET 😉

gelinka75
12. júl 2012

@maruskaaaa dovtedy mame jeden prirodzeny pokus, co ked motyka vystreli? 😀

gelinka75
12. júl 2012

@sheronka praveze som citala, ze o polovicu menej, vsak kukni statistiku GF 😉

sheronka
12. júl 2012

@gelinka75 Ja som niekde čítala že je väčšie % úspešnosti. Vykašlať sa na štatistiky. Podarí sa a hotovo 😉

maruskaaaa
12. júl 2012

@gelinka75 stať sa môže hocičo, len treba veriť 😉

gelinka75
12. júl 2012

@sheronka inak vsimla som si v temach, ze pri KET su castejsie dvojicky, teraz ako som citala temy o KET normalne mi to az udrelo do oci ze tolko, alebo mozno som natrafila len na take baby co akurat mali dvojicky 😀

gelinka75
12. júl 2012

@maruskaaaa ano, vsak na mna to pride, len este mam mrchu a stve ma to 😝 😅

maruskaaaa
12. júl 2012

@gelinka75 neboj, bude po mrche a náladička ešte len príde 😉 a keď príde, tak skočíme na koláčik 😀 😀 😀

gelinka75
12. júl 2012

@maruskaaaa mnaam tak to isto si dam kolacik, aj ked nie som moc kolacova v poslednej dobe, ale od tych hormonov som cela rozhodena 😠 mrcha je silnejsia ako som mavala, ale sa mi zda, ze uz to zajtra bude ok, je na ustupe

maruskaaaa
12. júl 2012

@gelinka75 telo sa ešte musí spamätať z tých hormónov. Ja mávam mrchu aj 6 dní a potom slabé špinenie 😉 ja sa vytešujem, že už nie je tak teplo, lebo to mi nerobilo dobre, júúj taký dobrý vzdúšik je teraz 😎

gelinka75
12. júl 2012

@maruskaaaa no niekedy mam take stavy, ze mi ide urvat vajecniky, uz aby bolo po nej 🙄

miska.003
12. júl 2012

ahojte, aj vy máte také bolesti po pichnutí injekcie???strašne ma bolievajú vaječníky je to normálne??ak sa môžem spýtať kolko ste platili v GF??? tak cca celková suma... myslím u embriologa....dakujem za kazdu odpoved.

sofi80
12. júl 2012

ahojte! tak mám za sebou to vyšetrenie priechodnostiSIS-dalo sa to vydržať-ale pri odchode z centra som dostala také krče a pocit na odpadnutie,oblieval ma pot..aj ma prehnalo-asi z toho čípku..som musela na toaletu a tam som myslela že už omdliem ..muž sa tam hanbil ísť so mnou,že on na dámske wc nejde ,nakoniec som ho prehovorila.lebo už som myslela že odpadnem z tých krčov..tam som sedela 10 minut..ale neprechádzalo mi to..tak sme sa vrátili do centra tam som dostala infúziu proti krčom potom to už bolo ok 😅

gelinka75
12. júl 2012

@sofi80 joj moja, je mi to luto, kazda reagujeme asi inak, mne nic potom nebolo ani tuk, ja som fakt nic necitila ani pri vysetreni 😅 a aky bol vysledok?

gelinka75
12. júl 2012

@miska.003 ahoj, a kolku mas? mna zacali boliet skor tak ku koncu stimulky lebo uz boli velke vajicka, celkovo sme platili okolo 1500 eur aj s liekmi

sofi80
12. júl 2012

ozaj a podpísali sme aj žiadosť do poisťovne o IVF...len ešte stále nie som s tým zmierená že budem do seba pchať hormony-žiadosť ale chceme až na september odoslať,,,teraz chcem mať pokojnú dovolenku,doktorka pri odchode hovorila že všetko je už potom na prírode--aj to IVF či sa uchytí,vraj mala prípad kde mal muž len 0,4 spermiogram a podarilo sa prirodzene...to je zázrak 🙂

sofi80
12. júl 2012

@gelinka75 všetko je okej.priechodné sú úplne...tak už len čakať na zázrak...

sofi80
12. júl 2012

@gelinka75 aty ako sa dnes máš? ako pokračujete?

miska.003
12. júl 2012

@gelinka75 uz je to dnes 10ta a uz to moc boli... :( vcera som to uz chcela vzdat .. :( vnoci som myslela ze mi skolabuju vajecniky.. a to mam este ktomu svoje dni .. takze oto to bolo horsie.. nastastie od laparoskopie nepouzivam tampony..... a mozes mi upresnit prosim zaco ste platili?? lebo ja sa s toho nevim vysomarit.. :(

sofi80
12. júl 2012

@miska.003 ahoj ,ty ideš na to IVF?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre