Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

jomini
13. júl 2012

@gelinka75 este estrofen, aj pri ET lebo som mala sliznicu iba 9mm

given
13. júl 2012

@gelinka75 Ocuj, kup tekvicove semiacka muzovi, nebude to brat ako "liecivo", ale urcite aj to moze pomoct. MM to stale tlaci, tak sa smejeme, ze ma najzdravsiu prostatu na svete 🙂

bimbo37
13. júl 2012

baby juchúúúúúúúúú, ja som v tom 🙂 🙂 🙂,, tak sa tešííííím, v utorok idem na ďalšiu kontrolu

given
13. júl 2012

@bimbo37 Blahozelam, aspon ty mas pozitivnu spravu dnes!

sheronka
13. júl 2012

@bimbo37 Kráááása. Ja som to tušila 😅 Ďalšia tehuľka 😵 Vieš aj hcg?

bimbo37
13. júl 2012

@sheronka neviem, ja som bola v takom šoku, stihla mi len povedať, že v utorok mám prísť na kontrolu 🙂, a ďakujem, fakt sa teším.

maruskaaaa
13. júl 2012

@gelinka75 profertil nekupuj moja, moj mm to bral, žiadne zlepšenie. Aj dr. povedala že to nepomôže

maruskaaaa
13. júl 2012

Baby, tak teraz som sa vrátila z GF. 26.7 začínam pichať. Mám dlhý protokol - diphereline, gonal 900+450 a luveris. Lieky mám nakúpené 😉

maruskaaaa
13. júl 2012

@bimbo37 blahoželám a teším sa s tebou 😉

maruskaaaa
13. júl 2012

@given ahoj, tak pozerám, že mám také lieky, aké si mala ty, okrem antibiotikum (dihpereline-gonal-luveris-pregnyl-augmentin a utrogestan)

mistisa
13. júl 2012

@bimbo37 jeeej super moja. konecne dobra sprava uz ma dnes tie negativne vysledky nebavili ☹ moooooooooooooooooooooooooooooooooooooc blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 🙂 a poriadno pluj nech chytime virusiky .-) podla dnesneho ovu testiku by sa mohla ovula pustit 🙂

mistisa
13. júl 2012

@gelinka75 micka a toto je napisane pri Femigard Femigard však priaznivo vplýva aj na pohlavné orgány mužov, pohlavnú žľazu. Podstatne sa zlepší tvorba spermii a potencia. Okrem toho sa už po týždni užívania zlepší sexualita, a po mesiaci stúpne počet spermii. 🙂 😉 😉 😉

gelinka75
13. júl 2012

@maruskaaaa super tak uz ti to zacina, mas pero? tak nemusis pichat normalne, to si si pytala?

gelinka75
13. júl 2012

@mistisa @maruskaaaa uz som objednala macu a muzika postavila pred hotovu vec, moc nadseny nebol, ale som mu povedala, ze na transfer sa nemozeme spoliehat, uz nam pomoze len zlepsit spermijky, tak potom nic nevravel, niektorym smerom sa musime pohnut, ja som trpela 3 mesiace antiku kvoli cyste, snad aj on moze preto nieco spravit, no nie?

mistisa
13. júl 2012

@gelinka75 presne tak moja ty tiez robis preto vsetko tak nech robi aj mm pekne 🙂 🙂 to vydrzi neboj nic 😀 😀 😀 bude musiet 🙂

maruskaaaa
13. júl 2012

@gelinka75 už sa na to teším. Nie, nič som si nepýtala, to som mala v protokole tak napísané, že pero. V krabičke je aj napísané, že je tam pero. To sa pichá lepšie?

maruskaaaa
13. júl 2012

@gelinka75 dobre si namotala mužíka, ale on ťa má rád, tak nebude mať s tým problém 🙂 🙂 🙂

gelinka75
13. júl 2012

@maruskaaaa to mas dobree, asi ta moja predpisuje ine lieky prednostne, ale asi aj spravila dobre, lebo ja som brala brutalne davky, to tvoje by som minula za 4 dni 😀 pero len nejak natiahnes kolko jednotiek chces, pichnes a nejak stlacas kym cvaka, ale to nech ti vysvetlia, lebo ja len tak viem co som tu citala, nikdy som to este nevidela

maruskaaaa
13. júl 2012

@gelinka75 Ozaj, doplácala som cca 280,- EUR

gelinka75
13. júl 2012

@maruskaaaa to je tak akurat a ake mas davkovanie?

maruskaaaa
13. júl 2012

@gelinka75 hej vravela mi, že keď 4DC, vtedy mám prísť na kontrolu a vtedy aj začínam pichať gonal, tak mi to ukáže sestrička. No dnes to bolo také rýchle, kopec informácií. Ešte som sa pýtala, či sa dá nejako ovplyvniť, aby som nedostala ten hyperst.syndrom, tak vraj to sa nedá nejako ovplyvniť, ani keď piješ kopec vody. Tak som zostala taká prekvapená. Z lekárne sme odchádzali z plnou taškou, muž sa nestihol čudovať, zostal v šoku.
😉

maruskaaaa
13. júl 2012

@gelinka75 no diphereline mám dávať 1 ampulku denne (3 balenia po 7 ampuliek), gonal F 150 (900 a 450 mám 1 a 3 balenie), luveris 75 IU v 7 baleniach, pregnyl 5000 IU 3 balenia po 1 amplulke

bimbo37
13. júl 2012

@mistisa diki, no vidíš super, tak držím palce.

bimbo37
13. júl 2012

@maruskaaaa hehe, tak držím palce nech to dobre dopadne. no môj prateľ sa smial, že som jak tie babky, s plnou igelitkou liekov 🙂

maruskaaaa
13. júl 2012

@bimbo37 ďakujem pekne, ja som mala takú veľkú nákupnú tašku, sme nestíhali, čo všetko nám tam hádzala slečna z lekárne, ale veď je piatok 13. a to 13. je náš šťastný deň 😉

gelinka75
13. júl 2012

@maruskaaaa aj ja som isla s igelitkou, ja ze to nahadzem do kabelky a potom kukam, ze ledva to niesla lekarnicka v rukach a stale prikladala 😉

maruskaaaa
13. júl 2012

@gelinka75 no bola to riadna šupa. Teraz pozerám tie malé injekcie, to keď si si pichala, tak si ich nestrčila celé do brucha na doraz že? lebo mne sa aj tak zdajú veľké, uf 😀

gelinka75
13. júl 2012

@maruskaaaa ja neviem ake mas, to pero nie je s ihlou? 😕 ja som pouzivala oranzove ihly, väcsinou som isla skoro nadoraz 😀 lebo som skusala do polky a troska vytieklo

maruskaaaa
13. júl 2012

@gelinka75 ja som ten gonal ešte neotvorila, je v chladničke, ale sú tam aj ihly tuším aj pero, aspoň tak je to tam napísané. Tak ty si odvážna a netiekla ti krv? Nemala si z diferelinu nejaké vedľajšie účinky?

gelinka75
13. júl 2012

@maruskaaaa ked uz je to dnu tak to skoro necitis, krv mi tiekla iba 2x a to len trocha, aj modrinky sa mi nejake spravili, vedlajsie ucinky som mala, opuchlo mi pod okom, ale to ma potom preslo, ci to bolo z toho to neviem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre