Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

ivka3901
13. júl 2012

@mistisa no mám to teda zaujímavé mám strašne slabé krámy tieto druhé tak neviem 😒 no o tých peniazoch mi hovor ☹ aj mne bolo do plaču,ked mi stopli stimulku a raz som tak nechala 280 eur a na druhý krát 380 eur tak mi bolo do plaču a to som bola doma na PN-ke aspom keby nám vedel niekto zaručiť,že to vyjde,ale ozaj je to všetko len o prírode 😔 no v tom BRNE sa mi páči to inak to je dobré,že nemusíš lietať tam aj späť 🙂 no to som chcela,že ten soft cyklus či nativ jáá už neviem ako presne sa to volá,ale snažia sa aspom nech sú 2 vajká a kvalitné to sa mi páči len tá dostupnosť do BRNA je daleko tak neviem ,ale nechcem to teraz riešiť ☹ bo dneska mi ukazoval drahý kam ideme na dovolenku cez google earth a veľmi je to tam pekné už nech sme tam a inak tá cesta o 2 00 v noci vyrážame aby sme tam už poobede boli

ivka3901
13. júl 2012

@mistisa 😢 o to mi je lúto a ani ti nič nepychli?a možno teraz skúšajte a možno sa podarí 🙂 🙂 neboj dajte si pauzu a našetrite peniažky a šup na IVF určite sa podarí 🙂

given
14. júl 2012

@maruskaaaa Cau, tak blahozelam k nakupu v igelitke 🙂 . Naozaj mas take lieky ako ja, az na ten Zinnat, ale ten mi dali, lebo mam udajne alergiu na PNC. A pichala som tiez presne 21 dni. Ten diphereline som znasala v pohode, ziadne vedlajsie ucinky neboli. Gonal som citila, hlavne ku koncu, boleli ma vajecniky, ale to je tusim ziaduce, znamena to, ze sa tam nieco deje. Pichanie Gonalu je velmi pohodlne, ani to nebudes citit, ihly su tenucke a kratke. Pichanie si pozri na youtube (hladaj "giving myself a gonal shot"')a precitaj si pribalovy letak, je to tam dobre vysvetlene. Co sa tyka injekcii diphereline, ak si si este nic take nikdy nepichala, asi by bolo vhodne ist do centra, nech ti to na prvykrat pichnu. Ale nie je to nic zlozite, uvidis, zvladnes to lavou zadnou. Tak budem drzat palce!

maruskaaaa
14. júl 2012

@sheronka takže dvojičky ako vyšité 😉

sheronka
14. júl 2012

@maruskaaaa Nemyslím si že budu dvojičky 😉

maruskaaaa
14. júl 2012

@given tak dúfam, že to pichanie môj mm zvládne. Ozaj, chystáme sa stretnúť znova, my svieža 4 (ty, Daduš, Gelinka a moja maličkosť) 😉

maruskaaaa
14. júl 2012

@sheronka prečo si to nemyslíš?

sheronka
14. júl 2012

@maruskaaaa Na dvojičky som mala nízke hcg 😉

maruskaaaa
14. júl 2012

@sheronka a aké máš HCG? to môže stále rásť či?

sheronka
14. júl 2012

@maruskaaaa Na 14 deň od ET som mala 400 🙂

sheronka
14. júl 2012

@maruskaaaa Tak dúfam, že bude rásť 🙂

maruskaaaa
14. júl 2012

@sheronka a kedy ideš na sono?

sheronka
14. júl 2012

@maruskaaaa do CAR idem až 2.8. Ale budúci piatok zbehnem sa svojim gynekol. nech mi potvrdí, že je všetko tam kde má byť 😉

maruskaaaa
14. júl 2012

@sheronka určite bude všetko O.K 😉

given
14. júl 2012

@maruskaaaa Zachytila som nieco o stretnuti skvelej stvorky (SSS), ale ja som este tyzden tu na vychodze a potom sa presuvame na strednuo Slovenskuo, snad budu nejake huby rast. Prichod do BA vidim tak okolo 25.jula. Ale velmi rada sa potom stretnem.

given
14. júl 2012

@sheronka Fiha, nova tehotenska fotka? K tomu HCG: ja som mala pri prvom IVF na 14.den hcg vyse 1000, takze je to individualne. Je tam ale aj moznost, ze kedze sme vkladali 2 embryjka, tak sa uchytili obe (a preto bolo take vysoke), ale na UTZ uz bolo potom len jedno.

sheronka
14. júl 2012

@given No nahodila som nový image 😀 Myslíš že keď pôjdem v piatok na ultrazvuk k svojmu gyn. že by tam mohol vidieť bublinku? Je mi jasné že srdiečko ešte nebude. Ale pre pokoj duše.

maruskaaaa
14. júl 2012

@given no počkáme na teba, ja začínam pichať 26.7, tak dovtedy to hádam stihneme 😉

given
14. júl 2012

@sheronka No nieco tam snad uvidi 🙂 . Ja som isla ku gynekologovi az po tom UTZ v GF, a on ze: kde ste boli doteraz?

sheronka
14. júl 2012

@given Veď to, oni dávajú UTZ v GF podľa mňa vtedy kedy si myslia, že by mohlo byť aj srdiečko. Ale ako som povedala, pre pokoj v duši, chcem si byť istá že je bublinka tam kde má byť 🙂 Veď teraz mi to vychádza že by som mala byť v 5.týždni, tak to by mohol už vidieť. Niekoľko dní ma pichá na pravom boku, hlavne dnes v noci 😒

given
14. júl 2012

@maruskaaaa tak ty cakas s pichanim na mna? si zlata 😀

given
14. júl 2012

@sheronka Urcite to bude v pohode, ale nic nepodcenuj a povedz o tom pichani svojmu doktorovi.

sheronka
14. júl 2012

Kočky neviete mi poradiť. Som PN od začiatku stimulácie 21.5. PN mi vypísal môj gynek. Rozhodla som sa zostať na PN. Na doklade o PN mám ako diagnózu napísané N97 - čo je neplodnosť. Myslíte, že mi dr. vystaví novú PN alebo iba prepíše diagnózu? Máte s tým niektorá skúsenosti? Nechcela by som veľmi aby mi vystavil novú PN, keďže si chcem nahlásiť poistnú udalosť a potrebujem aby PN už trvala min. 30 dní.

maruskaaaa
14. júl 2012

@given jasné, čakám 🙂

sheronka
15. júl 2012

Haloooo kde ste všetci ? 😉

maruskaaaa
15. júl 2012

@sheronka tu soooooooooooooom 😀 😀 😀

sheronka
15. júl 2012

@maruskaaaa No asi sme tu iba my dve 😀

maruskaaaa
15. júl 2012

@sheronka všetky baby asi leňošia 😀

sheronka
15. júl 2012

@maruskaaaa No vyzerá to tak 😀

karkana
15. júl 2012

@sheronka tak gratulujem, konečne dalšia tehotná 🙂 a na koľký pokus sa ti podarilo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre