Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

zukrik
30. mar 2009

Och,ako ide pichanie? 😀
Mne to pichala sestrička,ešte že je blízko nás 😀

mayka
30. mar 2009

zukrik,
normalne sa chodi na 10 a potom na 14 den po ET , lenze mne ten 14 vysiel na sobotu tak som isla vlastne na 16 den po ET. Ty asi pojdes v piatok. Predpokladam. 😉
Som zvedava na tovje hcg. Nezabudni sa opytat lebo inak ti to nepovedia. Su skupi na slovo . prvykrat ked som isla na krv mi len povedali ze mam prist na dalsi pondelok. A vobec ze ano je to pozitivne atd. Tak sa nenechaj odbyt. Ale uz ked som isla druhykrat tak mi rovno povedala ta osoba v telefone " ste tehotna" . Podla mna na ten 10 den po ET su taky opatrnejsi.

zukrik
30. mar 2009

Mňa sa dnes opýtala,kolký deň so po ET,povedala som,že 11 ,potom,či mám utroš
a to bolo všetko.Mám už len na 3 dni,som jej povedala a ona že to stačí.
Na HCG sa opýtam,len dúfam že bude 😉

mayka
30. mar 2009

mima veru aj to povazujem za uspech a stale si to hovorim lebo este nic nie je iste. Az ked uvidim bit srdiecko tak sa ukludnim. Udajne najviac zien potrati v 8 tt. Tak ak to prezijem budem kludna hlavne pocas prezivania stresov ktore momentalne mam. Ale udajne to nema vplyv na mimi iba horzi potrat. Ale necham to na osud. Ale ak uvidim srdiecko tak budem kludna a stastna. 🙂

mayka
30. mar 2009

zukrik jasne ze bude hcg. Vsak mas moje syndromy. 😀

mayka
30. mar 2009

no idem si nieco ukuchtit. Zasa ma chyta hlad. 😀

pahu
30. mar 2009

Ahojte Pipinky 😀
Mima11, Babulka 123 mala vložené 2 bambuľky, potom krvácala, bola u lekára a ten jej zistil, že len 1 bambulka odisla.. Tak sa neboj, este nic nie je stratené 😵

Mayka, ty sa máš ako??? 😉

Zukrik, držím palčeky...
Sivuška, tebe cmuk, a kedy sa teda vidíme? 😀

mayka
30. mar 2009

pahu ahooooj,
ty aj zijes?

babulka123
30. mar 2009

a ani nahodou som nebola jedina.. kamoska s dvojkami bola na tom uplne rovnako ako ja..

ahoooojte.. Pahu posielam ti cmuuucik veliky, akurat o chvilku pride svagor, a idem pre sestruuuuuu uz sa tak tesim

mayka
30. mar 2009

babulka ahoooooj. rada ta vidm. Ako sa dar? Ste ok? boooze 21tt .to ale leti...

babulka123
30. mar 2009

mayka.. ani nehovor.. ani sama tomu neverim ze som v podstate v polovicke..
a dari sa dobre, az na tu lonovu kost moju nestastnu inak super..

mima11
30. mar 2009

Babulka a pahu ahojte!

No to ste mi zase dali riadneho chrobáka do hlavy!!! Mám zase do 14.00 hodine nad čím rozmýšlať!

mima11
30. mar 2009

Babulka, ja som krvácala, ale cítila som aj bolesti v podbrušku, proste ako hnusnú mrchu!!!

katherinesand
30. mar 2009

ahojte pipinky 🙂

mima, pridavam sa s rovnakym nazorom. babenky, co bola so mnou na OPU, bola pozit. a potom krvacala, isla do nemocnice a je stale pozit., tak asi jej odisiel jeden chrustik.
tak nebojkaj 😉

zukrik, gratulujeeeeeeeeem! som vedela, ze ma nesklames 😀 drzim ti mooooooc palceky. 😵

pahu, babulka 🙂

babulka123
30. mar 2009

mima ja to citim doteraz.. heheheh takze uvidis.. neboj
ja viem ze treba byt pripravena na vsetko ale skus aj verit troska.. drzim palce.. potom vecer kuknem ako ste dopadli..

mayka
30. mar 2009

baby ale napr. ja som ani nespinila ani nekrvacala, vkladali sme dvoch ale hcg som mala na 10 den len 76,5 a na 16 den 1129.

Moze mimi odist aj ked nekrvacam?

Kathy ahoj. 😉

babulka123
30. mar 2009

mayka a kam by chodilo???
prosim ta, klud.. neboj a hlavne necitaj nic o potratoch, ja ked som sa dozvedela ze som tehu tak som mala asi tyzden vypnuty MK lebo by som sa zblaznila..

kathy... 😀 😀

mima11
30. mar 2009

Mayuška, Ty sa neboj, ja si stále myslím, že Ty máš dvoch chrústikov, nemôžem si pomôcť!!!

katherinesand
30. mar 2009

mayka, ty si taky nas hypochonder 😀

mima11
30. mar 2009

kathuška ahoj!!! Ty môj dobrý anjel!!!

mayka
30. mar 2009

babulka veru tie neuspechy ma deprimovali ale je fajn ked som pripravena na vsetko. Ale najradsej by som uz chcela porodit zdrave a krasne babatecko. 😀
Inak ja uz som sa zzila s tym ze je tam len jedno mimi. Tak ak su dve tak to budem na ultrazvuku kukat ako puk. 😀
Ale vcera som to preberala s muzom sa ma pytal ze co vsetci prevracaju ocami ked niekto ma dovjicky, ze v com je rozdiel teda okrem toho ze to stoji viac. 😀
Tak som mu vysvetlila ze pre neho viac menej zo zaciatku platia len tie financie a ja ten zvysok - kojenie, uspavanie , potom krmenie, lekari atd. 😀 Ale zasa dve muchy jednou ranou by sme porodili. 😀
Takze nejako to neriesime.
Horsie to bude s vychovou nakolkou nemame babky a budeme viac menej nato sami pokial nechceme platit opatrovatelky. 😀
No ale to je hudba buducnosti. 😉

mayka
30. mar 2009

Kathy dakujem. Konecne viem co mi je. 😀 😀 😀 Neviem ci sa nepremenujem v pase. hehe

Mimuska dakujem.
😉

katherinesand
30. mar 2009

mima, silnooo, ale naozaj silnooo na teba dnes myslim. 😔 😔

babulka123
30. mar 2009

mayka.. nebooj nejako to zvladnete aj s jednym aj s dvoma..
kamosky co maju dvojky si nevedia ani jedna predstavit ze by mali uz len jedno dieta.. ide o system .. ak si ho najdes tak super.. ale to potrebujes aj pri jednom.. len pri 2 to musis aj poriadne dodrziavat lebo tam uz hodina robi vela.. hehehe

baby letim , prisiel svagor a idem si pre tu sestru do porodnice a velmi sa tesim ... takze cauuuute ja sa idem zaucat..

mayka
30. mar 2009

babulka, bezkaj a uc sa. papapa 🙂

katherinesand
30. mar 2009

inak, v sobotu sme boli pozriet kamosku, co rodila koncom januara.
ona tiez dlho nemohla otehotniet a raz aj potratila, takze teraz je najstastnejsia na svete. ma uz 38 rokov, tak s uz aj pomaly zmierovala s tym, ze z toho nic nebude.
no a uplne je hotova z toho maleho krpca 😵 vravi, ze ani nevari teraz. a ja, ze preco? co nestihas? a ona, ze vies to ani nie, maly je dobrucky, takze cas by som aj mala, ale ked ja sa musim nanho stale pozerat a preto nestiham 😀 zlata bola. 😵

katarinka77
autor
30. mar 2009

Ahojte 🙂 !
To tu bude napínavé po 14-tej, škoda, že tu nebudem. Dnes mám prvý krát akupunktúru, tak som veľmi zvedavá a celkom sa aj teším.
Kathy, Ty ako, už si začala? A aké je to Mojžišove cvičenie? Zábava, či drina 😀 ?
Mayka, nestraš tu s odchádzaním bublinky 😉 !

katherinesand
30. mar 2009

katarinka ahoj 😉
ja mam prvu akupunkturu az 20.4., nemal skorsi termin ☹ a ide aj moj muzik 😵
som citala, ze dost pomaha akupunktura muzom so zlym spermiogramom. 😉
na Mojzisovej som bola minuly tyzden, vyzera to fajn, ked nic ine tak pri poctivom cviceni budem mat pevny zadoooook 😀 len ci budem poctivo cvicit 😒
dost ma prekvapilo to, ze pocas cvicenia, ktore by malo trvat aspon 6 meisacov, by som sa nemala snazit otehotniet, ze by som mohla potom aj potratit. ☹ aj ja nechcem 6 mesiacov cakat, takze asi si odkrutim ten mesiac kurzu a potom budem cvicit len tak pozvolne 😉

mayka
30. mar 2009

katarinka tak som zvedava co povies ze co to s tebou robi. 😉
ja som chcela s akupunkturou chudnut. 😀

katarinka77
autor
30. mar 2009

No je fakt dlho, keď niekto chce otehotnieť - najlepšie hneď 🙂 . Ja tiež rozmýšľam, či nedokopem k tomu aj manžela 😀, aj keď nemá nejako zlý spg, len taký hraničný. Mám už od januára objednanú akupunktúru - na máj (strašné čakacie doby 😠 ), no medzitým sa mi vyskytla iná možnosť a tá dr. si ma zaradila do programu hneď. Takže už od dnes. Uvidím, aká bude, podľa toho pustím termíny v máji. Aj to sa čudujem, že mi dali len 3 (u tej prvej dr.), na ďalšie by som čakala zas 4 mesiace 😲 ?
Ja by som mala tiež dať nejaké cviky na panvu, lebo som raz bola na tom počítačovom vyš. - Skenar a povedali mi, že mám zle prekrvenú maternicu a močové cesty.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre