Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mortiiss
13. aug 2012

@dadenka111 ahojky. Beriem Duphaston. Ukludnujem sa tym, ze to mam v podstate od druheho mesiaca, a uz som na konci stvrteho skoro, a babo rastie ako ma, placenta sa neodlucuje, hematom nemam - tak snad to nie je nic strasidelne, ked je to uz tak dlho, snad je to nejaka oneskorena reakcia na vsetky tie hormony, dopichane vajecniky, a tak. Lekar povedal, keby preslo do krvi, hned utekat do nemocnice, ze zakial je to "stara" blood, nic sa nedeje. Snad to zmizne - uz by malo byt pomaly vsetko poriadne precistene ... ja som nemala vobec ziadne spinenie po OPU, ani po ET, tak snad je to este pozostatok. Inak nemam vobec ziadne problemy, len toto je teda take neprijemne - na paranoie.

Ty ako si daleko? Kedy mas KET?

dadenka111
13. aug 2012

@reklamka takze by som mala riesit aby sa spamatala, ze? 😀 ja som dnes 39DC a vobec necitim, ze by sa na mna chystala svinucha. kolko ti meskala a volala si teda do centra a navrhli ti vyvolavacku ci ako?

jomini
13. aug 2012

@dadenka111 ahoj, aj mne sa to stala, dokonca aj pred stimulkou.. vobec som to neriesila, pockala som kedy si pride..meskala 10 dni, dokonca som ju nahanala kupelom, vinom, mojkanim..kadecim..a nepomohlo. Ani som nevolala do GF, nakolko tam maju tolko ludi.. Po pichnuti vyvolavacky niekedy trva aj tyzden, kym mrcha pride. Neboj coskoro dorazi 🙂

dadenka111
13. aug 2012

@mortiiss Tak snad ma Dr. pravdu a je vsetko v poriadku s babatom. ja vobec neviem kedy bude KET. mrcha nie a nie prist 😠 som 39DC. ak pride mrcha, tak koncom augusta bude KETko

reklamka
13. aug 2012

@dadenka111 - chodila som na kontroly sliznice a vtedy podla jej vysky mala uz prist a ona nic. dala si asi tyzden nacas. podla mna aj kvoli tomu, ze som uz bola vystresovana z toho, ze co sa deje. stale som cakala a cakala. 😀 potom som vyvolavala do centra a povedali mi, ze ak do piatku nepride, mam potom prist. no a vtedy v noci zo stredy na stvrtok prisla. 🙂 a potom uz neprisla. 🙂 😀
drzim palceky nech teraz rychlo pride a potom dllllho nepride. 😉 😵

mortiiss
13. aug 2012

@dadenka111 no, jak na potvoru. A po ET to mas prvy cyklus ?, ci asi druhy ..

dadenka111
13. aug 2012

@jomini 🙂 cervene vinko som este neskusala, tak musim kupit a cakaaat ci nahodou nezaberie. dik za odpoved. fakt mi toto robi naschvaaaaal. asi caka aby vklad bol na MM narodeniny 😎 31.8.

gelinka75
13. aug 2012

@mortiiss ahoj, citam tvoje trampoty, tak snad je vsetko v poriadku, ked babo prosperuje, co som tu citala, tak vela zien spini dost dlho a vsetko je ok, ja som sa nato moje spinenie po ET pytala dr. vravela, ze to vobec nemuselo byt z maternice, ze staci ak kusok zavadi kateter o krcok zvnutra a aj to zvykne krvacat, ale ty to mas iny pripad

gelinka75
13. aug 2012

@dadenka111 dalsi test si nerobila? ja stale vidim nejaky tien na tom predoslom teste 😅

jomini
13. aug 2012

@dadenka111 urcite 🙂 ..to su zakony svalnosti, podvedomie pracuje a ked clovek najviac chce, tak musi pockat ..ja som pri ket chodila na kontroly ako na klavir, sliznica nechcela rast schvalne..

mortiiss
13. aug 2012

@gelinka75 ahojky ... ved hej, ja si tiez myslim, ze to spinenie s tehotenstvom vobec nesuvisi, tak snad to bude o.k. A Ty kedy mas KET, moja?

@dadenka111 dockaj, dockaj, tu je mozne prirodzene tehu a robili sa nejake testy ? Nuz, nebola by si prva s takym prekvapenim. Bolo by to krasne

gelinka75
13. aug 2012

@mortiiss ja som 8 DC, tak cca o tyzden by mal byt vklad ak sa rozmrazia a vsetko bude ok 🙂

mortiiss
13. aug 2012

@gelinka75 juu, tak o chvilku ... a davas si opat 2?

gelinka75
13. aug 2012

@mortiiss neviem, mame zmrazene po 2 a po 3, podla toho ako sa rozmrazia, dr. mi nevedela povedat co rozmrazuju skor a ako potom postupuju, ze to povie embryolog, mne je to jedno, ja by som bola aj za 1, kedze po 2 sme uz mali a nic

dadenka111
13. aug 2012

@mortiiss toto je cyklus medzi ET a KET. test som skusala pre istotu 14DPO a nic tam. tu je moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/dadenka
dobre znamenie, ze uz BT klesa snad uz nestupne. 😉
@gelinka75 dalsi test som neskusala neverim zeby nieco... nie 😕

mortiiss
13. aug 2012

@dadenka111
@gelinka75 juj, kocky, strasne vam prajem, nech vam to teraz vyjde, nech si s vami osud prilis nepohrava. Budem na vas moc mysliet 😵

gelinka75
13. aug 2012

@mortiiss diky, ja zatial viac neverim ako verim, toto sa u mna zmenilo, pred ET som verila, teraz je to ine, uz chapem ivku 😔

mortiiss
13. aug 2012

@gelinka75 ja Ta chapem, tiez by som mala pochybnosti ... stale prezivam pocity, ze ma zamrazi, ked si predstavim, ze by som mohla o babo prist ... moc, moc drzim palce, aby sa to podarilo, nech prezivas radost.

mortiiss
13. aug 2012

@gelinka75 kocka, musim uz ist. Pekny den este

gelinka75
13. aug 2012

@mortiiss nemyslime na zle veci, MUSI to byt dobre, vsak nejak uz bude 🙂

gelinka75
13. aug 2012

@dadenka111 som zasobena 4ks mamatestami, som zvedava ci ich pouzijem 😀

nelly3
13. aug 2012

@gelinka75
najskor rozmrazuju tie co su hned zmrazene a nakoniec tie co boli po PK . zial tie sa tazsie rozmrazuju, mne naposledy z 2 po PK sa nerozmrazilo ani jedno 😢 takze ziadne KET sa nekonalo.

dadenka111
13. aug 2012

@gelinka75 ja asi este jednu krabicku mama testou mam, ale asi ich pouzijem az po krvicke. neviem ci budem testovat tentokrat. 😕

gelinka75
13. aug 2012

@nelly3 no ved prave, vsetky sme mali po PK takze ket je este otazny 😖

nelly3
13. aug 2012

@gelinka75
a kolko ich mas zmrazenych?

gelinka75
13. aug 2012

@nelly3 5ks, nase vsetky prezili PK, dokopy ich bolo 7 a dve mi uz vlozili, som na ne hrda uz teraz 🙂

nelly3
13. aug 2012

ja som mala spolu 12, z toho mi dali na PK 5 a ostatne hned zmrazili, neviem podla coho to zavisi, ze len 5 mi dali na PK hmmmm 😕

jomini
13. aug 2012

@gelinka75 ejjj, vidim, ze uz papkas estrofen 🙂 silno drzim palce na KET a nemaj obavy, my sme mali len dve babulku po PK a obe sa rozmrazili. ..coskoro si tehulka

belalinda
13. aug 2012

Ahojte baby, ja som nova pipina 😉 a isty cas Vas tu uz citam. Kedze som zatial v stadiu viac menej diagnostiky, chcem Vam len povedat ze Vam drzim vsetkym palce a dufam ze budem citat same dobre spravy! 🙂

jomini
13. aug 2012

@belalinda 🙂 drzim palceky, kolko chodite do GF?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre