Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mayka
6. máj 2009

slniecko, gratulujem. Podla mna si v norme. Ja som mala na prvej krvicke po 10 dnoch od ET 75,6 hcg. Uvidis ako ti narastie o par dni. 😉
Vela oddychuj.

slniecko01
6. máj 2009

v pondelok idem zase na krv, tak uvidime, strašne som rada 🙂 🙂 🙂

och
6. máj 2009

no caute chrusticky 😀 😀 😀 som miinula majland v tom syrovom obchode co som vcera spomynala 😀 😀 😀 uplne su tam mili najviac na svete 😀 😀 😀 hovorim ze som tehu nech mi daju to co mozem jest a baby mi hned ukazala 100 syrov co mozem 😀 😀 a chcela aj aby som hned poochutnavala 😀 😀 😀

no a isla som aj na nakup a sama tehotna okolo mna 😀 😀 😀 som len cumela 😲 😲 vsade same brucho 😀 😀

slniecko ahoj 😀 ja som mala na 11 den ET 633 ale to bola predlzena kultivacia 😀 😀

corinne
6. máj 2009

Och a ja som mala 3 den ET 0,nieje to moc nizko 😀 Mayka,Kathy este sa vraciam k tej mojej tehotnej HVIEZDE,samozrejme vola sa to Lutenyl a tehotne a dojciace zeny to nesmu.Ale nevadi,ona "predsa vie" co robi 😀 My by sme si nechali aj oko vypichnut 😀 alebo ruku zlomit 😀 len aby sme ostali tehotne 😀 Och mala si vopchat tie syry pod tricko 🙂 ,ze aha aj som v tom 😀 😀 Kathy ja som bola dnes posledny siesty krat,nasla som doktora zo Zlina,strasne prijemny starsi pan 🙂

slniecko01
6. máj 2009

Och ja som mala tiež predlženie , davali mi malinké 🙂 na 5 deň. Inak od ešte pred ET som začala piť alchemilkový čaj. Čítala som, že je na udržanie plodu a ľahší pôrod. a užívam aj babyplan. Nevie, či som čítala na vašom pokece, že je dobra aj chili paprika, ale to by som asi nezvladla. 😉 😉

och
6. máj 2009

corine preboha ale ved lutenyl sa dava pri poruchach menstruacie 😲
http://www.nobelplus.sk/web/humanne-lieky/spc/l...

zukrik
6. máj 2009

Ahojte klebetnice 😀 😀

zukrik
6. máj 2009

Slniecko,gratulujem,teraz vela oddychuj.

och
6. máj 2009

slniecko 😀 ja niec nejem ani nepijem akurat tak tie vitaminy babyplan 😀 😀 mne staci utros a estrofen davat si este niake byliny 😀 co ja viem, asi by som sa uz predavkovala a to tiez neni dobre 😀 😀 😀

zukrik
6. máj 2009

Och,že neješ a nepiješ? 😀 😀
Babyplan užívam aj ja,to už ale pol roka 🙂
A ešte k tomu sex s utrošom 😀 no parada.

corinne
6. máj 2009

Och jej to dal dr.kvoli cystam 🙂 Lenze hviezda zabudla stiahnut nohy a uz je v tom 🙂 Uz sa chceli brat,ale nemaju peniaze,tak posunuli svadbu na neskor,ale aspon si zarobili na babätko.Ona nema ani 1000sk na knizke,ale on je bohaty,tak on bude financovat vsetko;len aby ju nekopol krasne do jej ritky 🙂 a neposlal pekne domov k mamke.Uz ju beru ako clena rodiny,robi v ich mäsiarstve ale peniaze-vyplatu jej nedavaju.Super jej sestra mi volala aby som sa zastavila u nej zajtra ,ze pokecame.JUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII ja sa tak tesim 😀 😝

och
6. máj 2009

zukrik ani mi nehovor 😀 sa mi snivalo, ze mame sex s muzom a zrazu do toho ma strasil utros,fuj ze ho mam vsade 😲 tak som si to ani neuzila ani vo sne 😝 😝 😝 mam to ja kriz 😉 😉

zukrik
6. máj 2009

No veru na ten sex si musíme ešte počkať 😀

och
6. máj 2009

zukrik 😠 do kelu 😠

mayka
6. máj 2009

😀 Tu sa to vykecava...

Zukricek co mas nove? Este sa zmestis do gati?

mayka
6. máj 2009

Ach ta nestastna tema SEX. A to je co? 😀

zukrik
6. máj 2009

Servus Mayuška 😝
Veru,nezapnem vôbec žiadne nohavice,ešte,že som doma 😀
Musím si ísť niečo kúpiť,tie 4 kg. robia svoje 😀 😀
A ten sex,aaaaaaaaaaaaaach jo 🙂

zukrik
6. máj 2009

Och,dúfam,že sa na mna nehneváš?

och
6. máj 2009

zukrik 😲 a preco by som sa mala?
boze to je hrozne 😲 konecne je plna ladnicka 😀 a vkuse na mna vola 😠 😀 😀 uz som si k nej aj stolicku pristavila nech nemusim stat pri nej 😲 😀 😀

zukrik
6. máj 2009

Normálne sa teším na 30°C,ked budem nosiť šaty alebo dlhé tričko
a suknu 😀
Ked si dám na seba rifle,mám pocit,že mám 100kg.
Všetky gate mám č.27 a č.36 a teraz nič nezapnem ☹
Ja som rada,že som tehu,ale nemám čo nosiť 😉

zukrik
6. máj 2009

Och,len ten 😠 tak pôsobí 😀 😀
Inak v tej chladničke som aj ja,stále niečo vyberám.

zukrik
6. máj 2009

Mayka,kde si sa stratila?

och
6. máj 2009

zukrik ja mam take gate na snurku 😀 😀 uvolnujem podla potreby 😀 😀

och
6. máj 2009

jaaaj 😀 😀 😀 to preto ze musim cakat 😀 😀

mayka
6. máj 2009

Baby prave som pridala nove fotky mimi z 10 tt a foto mojho pupiku. 😀

mayka
6. máj 2009

Zukrik este ze si doma a si len v teplakoch. Ale co mam hovorit ja co chodim do prace. Furt len rozopinam a zapinam gate a keby len gombik ale aj zips. No hruza. 😀
Ide na mna hlad. Idem si natriet chleba a k tomu redkovku. Ale pali ma zaha dnes ako hovado.

zukrik
6. máj 2009

Teda Mayka,rastie ako z vody 😀
No teda,aj bruško máš,ešte väčšie ako ja 😀 😀

mayka
6. máj 2009

Akurat na markize ukazuju maminu s trojickami ze ako to zvladaju.

mayka
6. máj 2009

ZUkrik to brusko aj bolo vacsie ako si mala ty. 😀 A tento tyzden aj to brusko rastie ako z vody. 😀

mayka
6. máj 2009

ZUkrik kedy si pridas foto?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre