Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mortiiss
5. sep 2012

@anjelicek27 tak ja cakaaaaam na ten povestny prilev energie, kedy zeny v 5.mesiaci plne elanu vygruntuju cely byt (tak je to pisane v mudrych knihach) 😀 , ale zatial teda nist 😀 😀 . Asi to bude nejako suvisiet aj s vekom 😀
Neboj, nebudes musiet ist na genetiku, babatko je v poriadku. 😉
Tak dnes sa lucim. Pekny den este.

anjelicek27
5. sep 2012

@mortiiss Ja upratujem radcej teraz postupne v predstihu, co ked nebudem potom vladat 🙂 Pekny zvysok dna aj tebe, pa.

timona
5. sep 2012

@gelinka75 mala som estrofem, mne sa horko-tazko zo štyroch embryí rozmrailo len jedno a ani z toho nic nie je...No nič, v mojom pripade je IVF najlepsia antikoncepcia. ..

alibabaa
5. sep 2012

@pancuska nepohloooooo. ze mam si zavolat buducu stredu.. no neviem ci stihnem tento cyklus.. ale straaaaaaaaaaasne by som chcela.. lebo uz som chcela augustovy stihnut.. aj by to vyslo nebyt tej hnusnej vszp...

annamary27
5. sep 2012

Jupijééé,krpček má 4,59cm ,pekne sa hýbal,kýval,kopkal nohami,dostala som tehu knižku,som 11tt+0,pani doktorka ho fotila jedna radosť,ale bude to baran,lebo jej to zabralo dosť roboty 🙂 a 18.9.ideme na špéci ultrazvuk do BA k dr. Čunderlíkovi.

gelinka75
5. sep 2012

@timona aj v mojom, neboj, skor asi otehotniem prirodzene ako cez IVF, kvoli IVF sme stratili asi 5 cyklov, co sme sa nesnazilkovali, robili mi nejake zakroky a potom cela ta priprava atd. a zas priprava na KET a zas nic..

@alibabaa ako dlho uz cakas? ved snad aj 3 mesiace uz to je co 😠

timona
5. sep 2012

@gelinka75 presne to si myslim aj ja...az mi je divne naco to IVF robia, ked maju taku nizku uspesnost. Pred prvym IVF sa v car-e spravali tak sebavedomo, ze som si myslela, ze ked mi vlozia dve embrya tak 100% budu aspon stvorcata, ale teraz vidim ze je to uplne naopak.

gelinka75
5. sep 2012

@timona ja som predtym brala aj 4 mesiace antikoncepciu tak si vies predstavit 😉 ale to mi dali na cystu, nastastie pomohlo, su to odbornici to treba povedat, ostatne je na prirode, to nevedia ani oni zariadit, zial

alibabaa
5. sep 2012

@gelinka75 no uz presne dva mesiace to bude 9.9. ... 😠 😠 😠 😠 😠 😠

pancuska
5. sep 2012

@alibabaa nechcem na nich nic hovorit ale nech mi nikto nehovori ze vsetci mali 2 mesiace dovolenku!? Kde by tolko dovolenky zobrali? Inak vidim to tak ze pojdeme spolu,aj ked ja budem mat 9.9.mesiac co cakam! A kedy mas teraz dostat mrchu? Ja 18.9. A tak aj to je pokrok ze ti to vobec niekto zdvihol!! Treba volat doobeda? 🙂

tinasc
6. sep 2012

@alibabaa to snáď nie je možné, že to ešte nemáš schválené... ja som mala po obidvakrát za mesiac schválené a to mám tiež VŠZP 😒 tak dúfam, že sa ti to rýchlo pohne...

tinasc
6. sep 2012

@annamary27 tak gratulujem 🙂 a aký je to ten špéci ultrazvuk? 🙂

alibabaa
6. sep 2012

@pancuska @tinasc neveriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim tak dnes som sa dovolala do vszp. aaaaaa mam ju schvalenu, v utorok oscanovanu a odoslanu do GF, dokonca dostala teta vo vszp aj spatnu vazbu na email 🙂 🙂 🙂 🙂
tak som tam rychlo volala nech mi najdu cim skor volny termiiin. a ten den je 11.9. o 13:00 !!!! tesiiiiiiiiiiim sa ... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@pancuska vzdy volam cely den, ale su tam v normalne pracovne hodiny a tusim len do 15:00. zatial som sa vzdy dovolala doobeda. a raz okolo 14:00. 🙂
mrchu mam dostat okolo 26.9.

annamary27
6. sep 2012

@tinasc tam už budú kukať asi aj nejaké anomálie,downov syndrom a premerajú asi krpca dopodrobna a pod.

tinasc
6. sep 2012

@annamary27 aha tak držím moc palce, nech je drobček OK 🙂

mimi1111
6. sep 2012

ahojte chcela by som vediet vas nazor som 10dni po ET a dnes som bola na krv a vysledok je ze hodnota HCG je 55,7, nezda sa vam to malo??

elise
6. sep 2012

@mimi1111 ja som mala po 10 dnoch 66 a potom 108 ale bábo sa potom prestalo vyvýjať, neboj sa nepripušťaj si nič zle lebo niekedy hcg stupa pomalinky a za 9 mesiacov sa narodi zdravé báíbenko🙂 gratulujem k tehotenstvu

babulka123
6. sep 2012

@mimi1111 ale jaaaaj ja som mala po 10 dnoch 30, tak mi brali zas o 3 dni a potom zas o 3 / najdlhsie dni v zivote / a potom ...... a jaaaaj .... uz to ma 3 roky jeduje ako dospela.. hehehehehehe neboj vsetko bude dobre...

pancuska
6. sep 2012

@alibabaa no zajtra tam vyskusam zavolat alebo to uz necham tak lebo do 18teho to nestiham!!! takze oktober to isti!!! a tak spolu nebudeme,budes mat nadskok!! 😉

annamary27
6. sep 2012

@tinasc určite bude 😵 😉 šak tam včera plával jak majster/ka/ svteta,len po IVF a ICSI máme indikované takéto vyšetrenia,kedže sa manipulovalo s embryjkami.

annamary27
6. sep 2012

@mimi1111 pozitívne je nad 10 a hlavné je aby stúpalo,niektoré kočky ostali tehu aj s menším hcg,držím palce. 😉

mimi1111
6. sep 2012

@babulka123
@annamary27 dakujem vam uz som kludnejsia pondelok idem zasa

tinasc
6. sep 2012

@mimi1111 ja som mala na 10 deň hcg 47, na 14 deň 280 a teraz som v 8 mesiaci, ono záleží či si mala predĺženú kultiváciu alebo nie, ja som nemala, vklad som mala dva dni po OPU, pri predĺženej kultivácii je obvykle je hcg vyššie 🙂 držím palce 🙂

tinasc
6. sep 2012

@annamary27 ja som mala okrem normálnych vyšetrení len morfo ultrazvuk a to sa mi ešte zdalo, že nejako málo tam pozeral inak nič, okrem bežných vyšetrení 😉

mimi1111
6. sep 2012

@tinasc dakujem a vkladali ti dve alebo jedno?nemala som PK po dvoch dnoch mi vkladali dve embrijka a som zvedava ci sa uchytily obe alebo len jedno

tinasc
7. sep 2012

@mimi1111 vkladali mi dve, uchytilo sa jedno 🙂

maruskaaaa
7. sep 2012

Baby, prvé HCG (10ET) som mala 208,4, dnes (14ET) sa zvýšilo len na 254. Mám ísť na ďalšiu krv v stredu. Myslíte si, že je problém, keď HCG stúplo iba tak málo?Ďakujem 😉

gelinka75
7. sep 2012

@maruskaaaa zda sa mi to malo ☹ ale ja sa v tom nevyznam, co ti vraveli do telefonu, moze sa to zvysit?

mimi1111
7. sep 2012

baby nie je to neskoro cakat 3tyzdne cakat na sono a kedy mam ist svojmu lekarovy???

maruskaaaa
7. sep 2012

@gelinka75 Do telefonu mi sestrička povedala že som tehotná, ale že mám prísť v stredu na ďalší odber krvi. Keď som sa jej opýtala na výšku HCG, tak ma zamrazilo, tak som jej povedala že nejak málo, ona že áno, ale že sa to zvyšuje a mám prísť v stredu ešte na krv. Volala som svojmu gyn., ten povedal, že tam môžeš a nemusí byť problém. Môže ísť napr. o mimomaternicové, plod sa nevyvíja, alebo nie je ok, alebo 1 bábo sa vyplavilo. Môže byť všeličo. Takže mám po radosti. Čakám na to najhoršie, ale neviem to nejak ovplyvniť, lebo sono ešte v tomto štádiu nič neukáže, takže musím iba čakať. A najhoršie je, že zajtra sme mali ísť na svadbu, ja nejdem pre istotu, muž musí a tým pádom budem sama doma, dúfam, že sa mi nič nestane. Takže moja radosť netrvala dlho. Taký je život - nevieš, čo môžeš čakať. Beznádej a strach. 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre