Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

maruskaaaa
8. okt 2012

@katka.gzd Ahoj, ja som testovala presne na 6 deň 🙂

maruskaaaa
8. okt 2012

@pancuska Kašli na dietu moja, teraz pred vkladom neviem, či je to dobré. Neboj, určite sa všetko podarí. 🙂 Držím palce

maruskaaaa
8. okt 2012

@chrustik10 Držím palce pri pichaní, neboj, zvládneš to, keď som to zvládla ja, taký strachopud, čo sa bojí krvi a ihiel 🙂

boobaa
8. okt 2012

@pgaba 😀 super, mne je zatial tiež super, už cítim že sa mi ,,pučia,, vajíčka v ľavom vaječníku 😀 tak sa teším

boobaa
8. okt 2012

@pancuska fyzicky nemám náročnú prácu, ale psychicky je to neúnosné, robím s peniazmi a mám veľkú zodpovednosť, takže stres 8 hodín denne 😖 , ale ak sa nám podarí otehotnieť, okamžite idem na PN, nakoľko som o prvé babatka prišla na začiatku 7 mesiaca, myslím si že budem dobrovolne a zároven povinne ležať. Celú prácu môžem okašlať ...Ostan radšej doma, vypýtaj sa od obvodnej lekárky, nič na svete nie je tak dôležité aby si mala ohroziť seba aj babatko, a už duplovane nie práca!!!

dagmar25
8. okt 2012

@pancuska ahojky, ja by som teraz tiez nejake diety neriesila, skus ked budes pn poziadat o vychadzky, ja som mala 2 hodky doobeda aj poobede a chod sa poprechadzat kazdy den, mozno viac zeleninky a ovocia, ale teraz ziaden stres s dietami a vahou, ja som pri tehu pribrala vazne 25 kg a podarilo sa mi schudnut jem teraz s malym pravidelne 5 krat denne, aj ked mam stale nejake tie kg navyse, ale teraz sa uz neoplati sa tym velmi zatazovat...prajem vela stastia a v stredu budem na teba mysliet 🙂

rojica
8. okt 2012

@chrustik10 Ahoj tak u mňa rozhodne s jedálničkom, neviem keby že beriem nejaké hormonálne lieky, že čo to so mnou urobí.....ale ja mám problém, že chodím aj do nočnej a vtedy som asi najviac hladná tak jem aj v noci a už je to moje telo naučené úplne inak....ja keď sa len vody napijem tak mám brucho ako balón.. 😠 ....doma sa síce snažím večer už nejesť ale tie nočné my to riadne rozhodia.... ☹ ....ale asi to už bude vekom..... 😀 čím som staršia tým sa my ťažšie chudne....

susanna24
8. okt 2012

ahojte neviete niektora ako sa postupuje po diagnostickej laparoskopii.bola osm na nej a je vsetko ok len neviem ako to pojde dalej

2lil
8. okt 2012

ahojte pipiny,.. tak prvú návštevu u Harbulaka máme za sebou 🙂 ... počuli ste tú ranu??? to mi kameň zo srdca padol 🙂 ... dnes som 4DC tak mi zobrali krv a mrcha nemrcha šup ho na stôl (to som bola zaskočená) ... no a dohodli sme sa na dvoch cykloch s IUI ..keďže s manželom sme mali spolu už 3tehotenstvá tak v tom až taký problém nevidí .... zajtra začínam brať clostilbegyt potom kontrola a uvidíme ako to pôjde ďalej.. som rada že mi to akurát tak vyšlo že nemusím čakať na ďalší cyklus ... len bolo to také hrrr hrrr že som si nezapamätala kedy budem potrebovať ten papier od notára potvrdený ...viete mi poradiť? ďakujem...

rojica
8. okt 2012

@boobaa tak to je super moja, že je všetko ok...teším sa s tebou....aby to išlo aj naďalej tak dobre..... 🙂 😉

dadenka111
8. okt 2012

@2lil Ahoj, vela stastia do IUIcka prajem. Papier tusim nesmie byt starsi ako 15dni do zakroku. Tak par dni pred IUIcom chodte na matriku overit podpisy 😉 . Je to aj omnoho lacnejsie ako u notara.

2lil
8. okt 2012

@dadenka111 ahoj,. ďakujem veľmi pekne...pozerám že ty ich už zopár máš za sebou :( ... môžem ísť aj na matriku? to som netušila 🙂 dík ... keď sa ťa smiem spýtať čo ma vlastne čaká? pochopila som že teraz budem brať tabl. clostilbegyt 10-12DC kontrola a potom mi povedia viac... dali mi domov pregnyl (ten sa kedy pichá?) a ešte tabl utrogestan ten budem brať asi až po že? no samotné IUI ako prebieha? tie tabl. a to čo si mám pichnúť sa znáša dobre? dik moc...

belalinda
8. okt 2012

@susanna24 ahoj, ja mam tiez po lak a nasledne mi doporucili nestimulovany cyklus s iui a ak ani ten nevyjde tak stimulovany cyklus s iui... Za predpokladu ze HP a SPG mate v poriadku, tak asi bude postup viacnenej rovnaky 😉 Ja teraz cakam na mrchu (uz celkom dlho) a potom na 11den sono + krv, a ak bude DF tak pregnyl, iui s utrogestan....

susanna24
8. okt 2012

@belalinda dakujem ti

belalinda
8. okt 2012

@susanna24 rada 🙂 ak mas este nejake otazky, kludne sa pytaj 😉

susanna24
8. okt 2012

@belalinda zatim staci ,keby nieco pisem

pancuska
9. okt 2012

@chrustik10 ja som začala stúpať na váhe od doby kedy sme sa začali snažiť a odkedy beriem femibion a tak som ho na čas vysadila! No skúšam už aj večer nejesť a ráno by som zjedla aj vola 🙂 a tak určite že hormóny robia svoje! A tak už si začala?

chrustik10
9. okt 2012

@rojica ak pracuješ večer, tak to ti verím, že nejesť nie je možnosť....organizmus si energiu proste vyžaduje...a nanešťastie ju večer a v noci aj inak využíva a potom idú kilá hore....budem ti držať palce, aby si otehotnela, práca sa tým pádom odstaví, kojenie urobí svoje a bude po problémoch !! 🙂 ...a počúvaj, ty staršia 🙂 čo máme potom hovoriť my staré? 😀

chrustik10
9. okt 2012

@maruskaaaa dííík.....prvá injekcia za mnou, chvíľu štípala (hnusoba jedna) a potom som mala fantómové bolesti....sestrička bola zlatá, keď sa ma opýtala, či to je pregnyl a ja som si mohla len vzdychnúť: "Keby to už bol pregnyl" 🙂

chrustik10
9. okt 2012

@pancuska veru začala....a večer som sa dala mužom obskakovať....musím si to teraz užiť 😀 ...inak ten vpich je nič, len keby to potom neštípalo, ale zase to trvá chvíľku. Ani krvička mi nevytiekla, sestrička mi to pomasírovala, 5 minút sme pokecali, že keby prišla nejaká reakcia a išla som spokojne domov. No neviem si predstaviť, že ma takýchto čaká min. 7 do každej ruky..... zábavy kopec! Zajtra ti držím palce a potom sa budeme predbiehať, ktorá skôr dostane menštruáciu.... 🙂

rojica
9. okt 2012

@chrustik10 Ďakujem ti za palčeky budem ich veru potrebovať..... 🙂 ...hlavne vo štvrtok, už teraz ma chytá panika a to je ešte len utorok..... ☹ .....a mladšie už veru nebudeme..... 😉 ...

rojica
9. okt 2012

@pancuska Moja to sa od neho až tak priberá? ja som ho tiež začala užívať.....ale hneď prestanem nechcem vyzerať ako slon..... 😀 .....

2lil
9. okt 2012

@pancuska ... tiež beriem femibion a aj gynex a tiež mám pocit že od toho obdobia sa kilá na mňa akosi lepia... :( ani ma len nenapadlo že to môže byť z toho ..si mi teraz chrobáka do hlavy ... hmm vysadiť nevysadiť?? ale dokonca aj trénerka v posilke sa čuduje že miesto chudnutia priberám :( ... od dnes beriem clostil tak môžem čakať ďalší nárast ??

pancuska
9. okt 2012

@rojica nie moja len ho pekne papaj,ale ja si dam len prestávku lebo ho užívam už 3roky a moje telo nedokáže spracovať samotnú kys.listovú a tak je lepšie užívať femibion lebo je tam veľa vitamínov ktoré to spracovanie podporujú! Možeš sa opýtať aj iných báb a uvidíš čo povedia ale ja by som ho brala len 3roky ako v mojom prípade je veľa a inak clostylbegyt mi sposoboval tie kila navyše na 100pero lebo to píšu aj v letáku,brala som ho 3krát po 2mesiace s pauzami,ale učinkuje aj pol roka vraj,takže fimibionu sa neboj! Už aby bol štvrtok!

rojica
9. okt 2012

@pancuska joooooooj bože moja ja už som teraz nervná a to je len utorok.... ☹ ....aspoň že idem aj dnes do roboty lebo doma by ma piclo,nič iné by my nebehalo po rozume.....ja som ho začala užívať ako si my ho ty poradila....tak to ešte nie je dlho......no hormóny robia svoje s tým nič nenarobíme..... 😉....zajtra už začínaš pichať?

rojica
9. okt 2012

@2lil tak to určite moja hormóny robia svoje...tak neviem, že či ti bude teraz práve tá posilka na niečo dobrá.... 🙂 ...

2lil
9. okt 2012

@rojica ale ako si písala rojice tak asi to skorej bude z duphastonu ako z femibionu ... hmm akoby nestačilo to všetko čo máme ešte aj kilá riešiť :( ... no aj tak po IUI mi zakázal dr posilku takže už len pár dní a to zázrak so sebou neurobím :( ... ty kedy začínaš?

rojica
9. okt 2012

@2lil s čím moja by som mala začať?... 🙂 ...a máš pravdu netreba teraz tie kilá riešiť..... 😉

maruskaaaa
9. okt 2012

@chrustik10 Neboj, to pichanie ti zbehne rýchlo, prvú už máš za sebou. Ani nebudeš vedieť ako a budeš pichať pregnyl, uvidíš 🙂 Ja som pichala viac ako 3 týždne a vidíš, prežila som to.

2lil
9. okt 2012

@rojica no či si si už začala pichať alebo musíš ešte čakať na mrchu... 🙂 a ešte som sa ťa chcela spýtať nevieš či po laparke musí prejsť jeden cyklus bez stimulácie ???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre