Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

rojica
11. okt 2012

@belalinda no vianoce sa blížia tak by si si mala švihnúť....aby ste mali pekný darček pod stromček.... 😀

gelinka75
11. okt 2012

@pancuska hej, ved mne nic nebolo, tak ale ked to treba tak treba 😉

gelinka75
11. okt 2012

@belalinda tiez nechapem, ze ste v poriadku a nic, my mame diagnozy a nic, tak co je lepsie 😠

maruskaaaa
11. okt 2012

@rojica odber vajíčok 😉

maruskaaaa
11. okt 2012

@pancuska tak len dúfam, že bude všetko v poriadku 🙂

rojica
11. okt 2012

@maruskaaaa vďaka za info.....ešte budem asi dosť dlho blbá s tých všetkých skratiek..... 😀

maruskaaaa
11. okt 2012

@rojica nebudeš, to sa na teba nalepí 🙂

rojica
11. okt 2012

@maruskaaaa keby sa tak radšej niečo iné na mňa nalepilo..... 😀

maruskaaaa
11. okt 2012

@rojica však to sa aj nalepí, uvidíš 🙂

rojica
11. okt 2012

@maruskaaaa no veď uvidíme sme len na začiatku a ešte nás čaká dlhááááááááááá cesta....

belalinda
11. okt 2012

@gelinka75 no lepsie je byt tehu 😉 Ved sa tam dopracujeme aj s diagnozami aj bez 😉

chrustik10
11. okt 2012

@pancuska jeej, tak to máš to isté, čo ja...no a navyše ten fraxík....diphereline sa pichá až do konca, takže ťa čakajú 4 injekcie...ešteže to bude len necelé 2 týždne....drž sa!...ja stále rozmýšľam, či si ten menopur a puregon nebudem pichať sama...mám čas rozhodnúť sa do soboty...som zvedavá, kedy dostaneš menzes...koľko dňový máš klasický cyklus?

maruskaaaa
11. okt 2012

@rojica to ti zbehne veľmi rýchlo, ani nebudeš vedieť ako 🙂

chrustik10
11. okt 2012

@maruskaaaa bude dobre, keď sa to celé skončí tým, že budem tehotná a sľubujem, že nebudem ani reptať, keď mi bude zle.. 🙂

maruskaaaa
11. okt 2012

@chrustik10 zlatá si, nevoľnosti si radšej nepraj, lebo mne smrdí všetko a napína ma vždy, ale našťastie negrciam už. Teraz už aj viacej papám a cítim, že sa zaguľaťujem. Hlavné je, aby si bola tehu, potom sa už budeš zaoberať inými záležisťami, ale strach bude vždy, že či prebieha všetko ok. 😉

chrustik10
11. okt 2012

@pgaba Ďakujem....najviac budem asi potrebovať odvahy....no snažím sa niesť prúdom, čo povedia doktori, to robím, snažím sa radšej učiť do školy, aj keď semester len začal a do skúšok ďaleko...pomáha mi to nemyslieť na to, že v ktoromkoľvek z tých niekoľkých krokov to môže nevýsť...

rojica
11. okt 2012

@maruskaaaa tak som rada, že aspoň môžem chodiť do roboty. lebo doma by som sa určite bláznila.. ☹ ...pomáha to nemyslieť tak na to, že či to vyjde ale nevyjde....

maruskaaaa
11. okt 2012

@rojica to máš pravdu, keď chodíš do robotky, nemáš čas myslieť na tieto veci 😉

rojica
11. okt 2012

@maruskaaaa no len aby my tá robotka neškodila.... ☹ ...to som dr v tej rýchlosti zabudla naznačiť.....

maruskaaaa
11. okt 2012

@rojica no to nesmieš ale s tou prácou preháňať, lebo ani stres nie je dobrý 😉

rojica
11. okt 2012

@maruskaaaa no čo sa týka toho preháňania to je v pohode, ale ja robím s chemikáliami.... ☹ ...tak neviem, že či tie nebudú mať na toto všetko nejaký zlý účinok....

pancuska
11. okt 2012

@chrustik10 tak to som zvedava aj ja....inak mavam tak 27-28-29 DC ale vacsinou 27-28dc....ale aj ja raozmyslam ze ci si to nebudem pichat sama....ale to mam este cas....no ty nie,sak ako ti bude lepsie tak urob,ked tak vyskusaj prvu a ak to nebude dobre tak nech ti to pichne niekto iny,to pero nie je az take ako ihla....ja este rozmyslam ze si dam oddych od Konika a na cas vypnem,sice asi nevydrzim sem nakuknut ale tak potom tu citam aj to co nemam a beha mi po hlave vselico......

boobaa
12. okt 2012

@2lil ahoj, môže byť, mne ho dali hned na konzultácii, ked sme si boli u dr vybavovať papiere na IUI

boobaa
12. okt 2012

@belalinda ahoj, ako som už písala, mne ho dal dr Drábek hned pri konzultácii, resp. ked sme si u neho boli vybaviť IUI, dal mi aj čipok aj diazepam. ked som sa pri zákroku pýtala prečo musím jesť ten diazepam, že ja stres zo zákroku nemám, tak mi povedali, že je to kvoli uvolneniu svalstva, ktoré moje telo neovláda (asi svalu vo vnútri krčka maternice...). Lebo že ked je žena ,,hore,, (nespí) tak sú tie svaly stiahnuté. no a ked si ten diazepam dáš tak sa vedia s pipetou dostať v pohode k maternici, čipok je zasa od bolesti. Ja som teda mala hroznú bolesť pri zákroku 😒 aj som krvácala, lebo som sa trhla a štrajchli ma vo vnútra.

chrustik10
12. okt 2012

@pancuska ja som na tom rovnako, tiež mávam cyklus 27-28 dní...v sobotu si pichnem puregon, keď naberiem odvahu, tak aj menopur a diph...a keď nie, tak zájdem na pohotovosť....žeby si ma takto opustila? 🙂 ale psychická pohoda je veľmi dôležitá, takže rob len to, čo ti robí dobre 😉 ...ja sa v týchto dňoch zabávam na tom, že sa z každej strany valia správy o dvojickách, trojičkách...skoro v každých správach je príspevok o narodených bábätkách...to mi asi robia naschvál 😀

boobaa
12. okt 2012

@alibabaa ja dnes volam do gyn fiv, že kedy robia cez víkend - kvoli kontrole, a snád budúci týždeň punkcia. mna nič nebolí okrem miest vpichu,len sa mi hrozne točí hlava. čo si picháš?? ja mám dipherelin, luveris a gonal všetko spolu

gelinka75
12. okt 2012

@boobaa nemusis volat su tam cez vikend od tej 7mej kazdy den

annamary27
12. okt 2012

@chrustik10 ano pichala som diphereline,raz mi po nom meškala ms 3dni,potom 5.Pri druhej kontrole ti vezmu krv,počkáš na ultrazvuk a po druhej hodine si voláš do ambulancie a povedia ti čo a kolko picháš dalej a kedy dalšia kontrola.

boobaa
12. okt 2012

@gelinka75 dakujem, mne zasa sestrička, či kto to bol, povedala že si mám v piatok zavolať a povedia mi ked mám prísť, tak fčul neviem, ale tak zavolám ked to chceli 😀 asi ma chcú počuť cez telefón

belalinda
12. okt 2012

@boobaa no pekne, ze strajchli zvnutra 😀 Tak uz je to jasne, aj som si myslela ze skor uvolnit svalstvo, len mi bolo zvlastne ze diazepamom 😉 ale v poslednom case mi je nejak vela veci zvlastnych asi bude tym padom problem v prijimaci 😉 tak uz radsej neriesim 😀 No to som teda zvedava ci dostanem aj ja nieco podobne 😉 Diky za info a drzim palce!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre