Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

boobaa
18. okt 2012

@gelinka75 dakujeem, dávam všetko okrem genetiky, lebo sme obidvaja boli na genetike a sme našťastie zdraví. zajtra rozbijeme v GF prasiatko, predpokladám že to vyjde na 1400 eur pri počte 17 vajíčok 😝 ale nevadí nevadí, hlavne nech to vyjde

boobaa
18. okt 2012

baby tá predĺžená kultivácia je koľko dní?? už som to zabudla po roku 😝 Viem že deň punkcie je deň ,,NULA,, ale na ktorý deň je potom ET to už si nepamatám

boobaa
18. okt 2012

a ešte jedna otázočka, treba hlásiť že chcem embryoscope nejako vopred, alebo stačí pred zákrokom??

pgaba
18. okt 2012

@boobaa ahoj lekar sa opyta, ze ci by si chcela embryoskop ale ked sa tam nevies rozhodnut tak pototm pri odbere mozes povedat embryologicke :D-inak ona Ti povie vsetko ci to doporucujue alebo aky postup pre teba doporucuje. pekny den ;)

rojica
18. okt 2012

@pancuska ahoj moja tak už mám po kontrole...tak predsa tie mršky narástli na ľavej strane mám dva folíky 19mm a 23mm tak dúfam, že je to dobrá správa.... 🙂 ... 🙂 už len musím počkať na telefonát, že ako budeme ďalej postupovať...a ty sa my ako máš?

gelinka75
18. okt 2012

@boobaa na 5 den

boobaa
18. okt 2012

@pgaba dakujem, zajtra im to tam všetko nadiktujem 🙂

boobaa
18. okt 2012

@gelinka75 taakže fajnovo, od budúcej stredy dovolenkujem 🙂 ani ma nehne ísť s maličkými bobulkami do roboty, juhuuu

rojica
18. okt 2012

@boobaa tak už budeš domka oddychovať?.....ako sa inak máš?

moniq
18. okt 2012

Krásky a v prípade že by som mala len 3 emb. Vlozia mi všetky?.... Mne totiz doktor povedal, že bude rad za každé, tz pre mna sú čísla 10.... Astronomické ;)

given
18. okt 2012

@boobaa Inak, ten embryoscope nemusi byt volny, takze najlepsie je zahlasit sa v predstihu.

boobaa
18. okt 2012

@rojica ahoj, tak zajtra idem na punkciu a asi v stredu už na vklad embryočiek 🙂 teším sa. hej, ak už budem mať embryočká v sebe tak budem brat dovolenku 5 dní a potom sa uvidí 😀 ty ako pokračuješ??

rojica
18. okt 2012

@boobaa tak dnes som bola na kontrole 12DC..a folíky podrástli na 18 a 23 na ľavej strane....teraz už len čakám na telefonát, že čo bude ďalej..... 🙂 ...tak jasné treba oddychovať aby sa pekne uhniezdili...... 😀

boobaa
18. okt 2012

@given ježiši moja, strašne moc ti ďakujem za tvoje upozornenie, volalal som do GF, tam ma prepojili do laborátorii, tak mám šťastie, lebo je embyroscope takmer plný, ale nakoľko som došla pred rokom o dvojičky ktoré som mala z GF (potrat v 6 mesiaci) tak ma uprednostnila pred ostatnými babami 🙂 fuj jak mi odľahlo. Povedala že si ku mne dala poznámku aby nezabudla, ale ževraj by ma aj tak uprednostnila, kvoli tomu čo sa mi stalo. Ešte raz velikánska vďaka 😀

maruskaaaa
18. okt 2012

@gelinka75 No je to riadna výmena 🙂 Bytík si každý kupoval ešte za slobodna. Mením to kôli tomu, že manžel má o cca 20 m väčší bytík a potrebujeme viac miesta, jedna izba navyše a balkónik. Včera ma riadne to balenie kníh zmohlo, až teraz som sa zobudila a tuším ma aj v krku seklo 😀

given
18. okt 2012

@boobaa To som rada, ze som pomohla, aj ked len malickou radou. Budem ti drzat palce, aby vam to tentokrat vyslo a dobojovali ste to uspesne az do konca (alebo lepsie by bolo povedat, ze do zaciatku, kedze porodom sa to len zacne 🙂 , cela ta sranda).

given
18. okt 2012

@moniq Ja neviem, mozno hypoteticky aj ano, ak by si na tom velmi trvala, ale skor si myslim, ze by vlozili dve a jedno by zamrazili.

given
18. okt 2012

@maruskaaaa Fiha, my sme sa stahovali, ked som bola v 8 mesiaci, bola to teda riadna zaberacka, ale stale lepsie ako po porode, jedna suseda sa stahovala, ked mala jej mladsia dcera 3 tyzdne. To uz radsej vyhoriet...

maruskaaaa
18. okt 2012

@given Ahoj, dlho som ťa tu nevidela 🙂 No veru sťahujeme sa, ale sťahovať budú silní muži. Ja budem iba okrasou 😀 😀 😀 😀 si robím srandu. Včera som len balila knihy a už ma seklo, dnes radšej oddychujem pre istotu. No aj sa trošku teším, že pôjdeme do nového. No v 8 mesiaci to musela byť riadna makačka, ťa obdivujem 🙂

given
18. okt 2012

@maruskaaaa Hlavne si na seba davaj pozor a nechaj makat silnejsie pohlavie. Aj ked vybalit a usporiadat si budes musiet veci asi sama, ked to chces este niekedy najst. Ale ako som pochopila, stahujete len pol domacnosti, nie celu, tak snad to nebude take zle.

maruskaaaa
18. okt 2012

@given Máš pravdu, musím si na seba dávať pozor, lebo na bábo sa veľmi tešíme 🙂 Sťahujeme všetky veci čo máme, čo sa týka nábytku, tak ten tiež meníme, len málinko zostane niečo. Chceme mať jeden nábytok čo používajú podnájomnici a druhý náš, ktorý používame len my kôli opotrebovaniu. 😉 Už si sa rozhodla, kedy idete do IVF?

given
18. okt 2012

@maruskaaaa Vobec neviem, nedumam nad tym 🙂

maruskaaaa
18. okt 2012

@given Aspoň že máte doma už drobca, aspoň je veselšie 😉

boobaa
18. okt 2012

@given ďakujem, velmi si mi pomahla, ani nevies ako 🙂

moniq
18. okt 2012

A aj keby som si vyžiadala všetky tak nesúhlasia s vkladom 3 emb.....lebo zamrazovat jedno ked tu čítam dost nezdarov pri odmrazovani....

boobaa
18. okt 2012

ide niekto zajtra do GF na zákrok??

rojica
18. okt 2012

@boobaa ahoj moja tak mňa zajtra čaká prvý zákrok...... 🙂 🙂 .....aj ty ideš?

slivecka0404
18. okt 2012

@alibabaa dakujem pekne, len som z toho nejaká nesvoja, poznam si svoje telo a myslim si ze je to na prvy krat v haji, no co uvidime v pondelok 🙂

slivecka0404
18. okt 2012

@pgaba ahoj, no mne bolesti nepresli a ako si poznam svoje telo tak na prvy pokus nadej nevidim, ale mozno sa stane zazrak, ja idem na krv v pondelok, ale dohodla som sa ze mi ju vezme môj gynekolog v NR, takze mudrejsia budem v pondelok, no a spanok? ani neviem ja mam velmi zly spanok stale, tak teraz to nejak ani nesledujem ale snazim sa oddychovat a uvidime, dam vediet 🙂

pancuska
18. okt 2012

@chrustik10 jeeej takze aj ty ides v piatok na kontrolu? no mna spoznas podla mojho manzela-totiz kazdy kto ho zbada povie "scooter" takze budem tam s nim neviem ako to vydrzim lebo musim ist hned po nocnej,no mam nechutnu predstavu ze ma budu vysetrovat cez menzes lebo mam silne.....sice uz mi to tak robili ked som dost krvacala pri mimomaternicovom ....a tak dufam ze to zmaknem!! no fraxik budem pichat az od menopuru a puregonu lebo ze az to su silne hormony a potom po 4 dnoch musim ist na hema na krv aby mi kontrolovali hladinu krvy uz neviem presne co v tej krvi 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre