Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pancuska
18. okt 2012

@silvik1 ja ked som mala menzes ani som nevedela ze mam ale teraz to mi asi robia fakt tie injekcie ale sak vydrzim ved som nejaka zena ....a su aj horsie veci len som vzdy segre hovorila ze preco nejde do roboty ked ma menzes lebo mava tiez velmi bolestivy ale caj ktory mne pomaha ona ho pit nechce.....no a ja chodim aj do roboty,sice by som si tam najradsej lahla ale co uz...... 😉 😉

rojica
18. okt 2012

@pancuska tak to by sme sa tam mohli aj stretnúť ak ideš aj ty zajtra do centra.... 😉 ...a o koľkej idete?

pancuska
18. okt 2012

@annamary27 buscopan ani nepoznam.....vies ja som hned chytila letak do ruky a tam je ze treb potom povedat lekarovi ale tak zatial som si nic nedala,len zensky caj som pila ale zasa ten pijem stale kazdy den jednu salku....ako si to vsetko pamatas ze ako si to mala ty .....? 😉

chrustik10
18. okt 2012

@pancuska no hotová veda okolo nás 🙂 tak ak ťa spoznám, tak ťa oslovím menom 😉 moc sa potom nediv 😀 ....ja som už pri prvej konzultácii bola aj s menzesom a bola som hodne zaskočená, že šup na kozu, tak som už potom pri prvej kontrole vedela, čo ma čaká a nebola som taká zostresovaná...ešte že tam majú tie bidety a papierové utierky...vymíňam ich strále kopec 🙂

pancuska
18. okt 2012

@rojica no mojenko ideme rano o 6h startujem z roboty aby som tam tak okolo 7:30 bola ale pocitam ze stiham tak pred 8h......a ty tam kedy prides?

rojica
18. okt 2012

@pancuska no ja som tiež mala ísť na 7.30, ale ja sa nemám ako dostať tak skoro do Blavy tak som volala do GF a povedali my,že keď mám bojovníkov od darcu tak môžem prísť aj na deviatu...... 😝 ......že oni aj tak robia zákroky od 8.30..a keď že my nemusíme odovzdať žiadny materiál tak tam nemusí ísť tak skoro.... 🙂 ....no tak sa možno uvidíme ak dovtedy nezdrhneš.... 😀

pancuska
18. okt 2012

@rojica takze prides na 9h? to by som tam hadam este mohla byt,ved kto vie kolko tam bude ludi....a aj chrustik tam bude,to je aka nahoda? znamenie..... 😉 dufam ze sa nebojis? 😉

rojica
18. okt 2012

@pancuska nooooo tak to je super....naozaj riadna náhoda.... 🙂 až na to, že neviem ako chrústik vyzerá.... 😀 no budem sa snažiť prísť aj skôr dúfam, že tie spoje pôjdu zajtra tak ako majú...lebo ma porazí.... ☹ ....

pancuska
18. okt 2012

@chrustik10 A este som zabudla ze ja som nebrala antikoncepciu teraz .....asi by som ani nemohla kvoli tej trombofilii...no a na konzultacii som bola 5 den cyklu len ked to uz mam taky slaby ale tak prezijem,zasa nemozem byt taka citlivka.... ale mi bolo smiesne ked som si spomenula ze ako ma oslovis.... "pancuska"? a ja "chrustik"? budu si mysliet ..... 😀 😀 😀 😀 😀 ja som ancuska pancuska bola este na strednej skole..... nevedela som aky nick ked som sa prihlasovala,lebo som potrebovala vediet nieco o tej trombofilii tak som sa musela prihlasit a dopracovala som sa az sem...

pancuska
18. okt 2012

@rojica musime sa jej opytat.....lebo ani ja neviem....skoda ze ta nemam po ceste by sme ta nalozili,ved budes aj prestupovat alebo ti ide priami spoj? a ides aj s polovicku? 😉

rojica
18. okt 2012

@pancuska to by nebolo zlé keby že ma naložíte bola by som tam aspoň skôr...... 😀 ....to že z vlakovej stanici musím ísť ešte MHD cca 8 minút....a minúty robia veľa....vlak príde 8.23 tak to budem mať na chlp no dúfam, že to nebude vadiť keď prídem tesne pred deviatou.... ☹ ☹ ...nie moja idem sama...ako na truc začal chodiť do Žiliny na školenie a nedá sa mu stade odísť.....a ja neviem ako to sama zvládnem, ešte som nebola sama v Blave....tak drž palce aby som sa nestratila..... 😀

rojica
18. okt 2012

@pancuska hááááádam risknem taxík...možno že budem skôr.... 😀

pancuska
18. okt 2012

@rojica no ja tam musim byt medzi 7:30 a 8:30 takze .....tak by som ta mala pockat aby som ta aspon trosku podporila.... 😉

rojica
18. okt 2012

@pancuska no budem sa snažiť ako sa len bude dať aby som tam bola načas.... 🙂 ...

chrustik10
18. okt 2012

@pancuska ale nie 🙂 veď vidím tvoje meno a predpokladám, že aj ty moje 😉 a ja som spoznateľná tak, že mám vlasy zostrihané po bradu a kučeravé ako baran ....ak by sme sa minuli, tak si aspoň potom napíšeme...

rojica
18. okt 2012

@chrustik10 a o koľkej máš byť v centre?....ja idem na deviatu na naše prvé IUI.... 🙂

pancuska
18. okt 2012

@chrustik10 joooj vždy som chcela mať kučeravé vlasy!!! jasnáčka že si napíšeme lebo som zvedavá koľko budeš mať vajok....?!! áno už vidím aj ja tvoje meno!!! voláš sa ako moja najlepšia kamarátka!!! 😉

rojica
18. okt 2012

@pancuska ako sa volá chrústik....prezraď.....

annamary27
18. okt 2012

@chrustik10
@given jaj sory,fakt,pregnyl pred Ket nie,už som zabudla,písala som to nejak automaticky.

annamary27
18. okt 2012

@pancuska ginkoprim ešte nepoužívam 😀 😀 😀 😀 ,to si človek zapamätá 😉

pancuska
18. okt 2012

@rojica klikni si na jej nick a uvidíš..... 😉

ivka3901
18. okt 2012

@gelinka75 ahoj no já neviem som zmätená,ale stále mi vychádza duch na tom mamateste 10 a može byť,že to aloe vera niečo vytvára 😒 fakt som z toho mimo 😒 aspom keby som nemala menzes,že by som išla hned ku gynekologičke a bolo by jasno,ale takto 😕

ivka3901
18. okt 2012

@pancuska tak držím palčeky nech ide všetko ako má 🙂 no práveže já si moc tú ovulku nesledujem len viem asi podľa hlienu,že kedy ju mám a sexík si nezapisujem kedy čo a ako? 😀 takže asi tak

chrustik10
18. okt 2012

@pancuska aj ja som zvedava... lavy vajecnik uz hodne citim.... Tiez ma zaujima, ako dlho budem este pichat...

chrustik10
18. okt 2012

@annamary27 a pregnyl je tiez taka hnusoba stiplava?

chrustik10
18. okt 2012

@pancuska ako tvoja naj kamoska? No vidis...nas to k sebe taha.....a ver mi, nechces mat kucerave vlasy... 😀

chrustik10
18. okt 2012

@rojica na osmu...nas musia odbavit pred vami 😉

rojica
18. okt 2012

@chrustik10 jooooooooj veru mňa tiež dneska veru štípal ten pregnyl.... 😠 ...

rojica
18. okt 2012

@chrustik10 a tebe čo vlastne idú robiť? určite si to už písala,ale ja sa tu už úplne strácam.... 😀

pancuska
18. okt 2012

@chrustik10 no tak iba na chvíľku by som chcela mať kučeravé vlasy a pregnyl by sa mal pichať do zadku a nesmieš mať napnutý sval,lebo.....štípe len trošku....no som zvedavááááá 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre