Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

xxxena
9. júl 2016

@bubinko1506 ahoj, no podla MS som v 10tt,ale podla sona 9+5. 22.7.Uvidime kam sme sa posunuli idem na sono a krv,☺ ten cas leti,ale niekedy sa aj vlečie. Sama neviem ako ubehlo uz 10tyzdnov. Hlavne,nech sme vsetky aj s babatkami v poriadku ❤❤❤❤❤
Tak ty uz čoskoro budes svoje poklady drzat v naruci, to bude nadherne ☺ a uz ste aj nad menami premyslali?
My pokracujeme dobre, uz teraz sa tesim na dalsie sono aby sme videli mimčo,.ale musime si este pockat do 22.7.

miskab
9. júl 2016

@zuzsat Ahoj nevolala som do centra neviem ci tam niekto je dnes, dnes som testovala len nie ranny moc, isla som do mesta vypila dve salky vody a isla cikat a test biely :/ nic tam neni mam uz sto chuti vysadit lieky :( som z toho nestastna.

miskab
9. júl 2016

Baby prosim vas su dnes v centre? a nemate niketo cislo na doktora? dakujem

zuzsat
9. júl 2016

@miskab no mrzi ma ze len / pockame na krv. aj tam ti sestricky povedia ze kolko tam mali takych co mali testy negativne a krv ukazala ze cakaju babo.preto robia radsej odbery lebo kazda zena je ina a nie kazdej to test ukaze tak skoro. na nete som citala ze babe ukazal test // az ked bola v 6tt. este nic nie je stratene kym nekrvacas a kym nemas vysledky krvi. v centre robia jeden den cez vikend ale len zakroky. cize recepcia ani sestricky tam nie su. len doktori ktori robia zakroky (bola som raz na iui v nedelu) a pekne vkladaj tabletky az kym ti nepovedia ze mas vysadit. nic cez vikend neries a pockame spolu na ten pondelok...drzim moc palce

miskab
9. júl 2016

@zuzsat no len som dostala menzes :( chcela som zavolat do centra ci treba ist v pondelok na krv alebo nemusim a ci mam uz vysadit lieky. :( som si poplakala ale ideme dalej , idem do toho znovu .....

zuzsat
9. júl 2016

@miskab ajaj ☹ tak to neviem. ja som nikdy nedostala kym som brala utrogestan.... na krv myslim ze musis tak ci tak

janula2003
9. júl 2016

@miskab na krv pekne v pondelok, utrogestan ustne, teda ja som tak mala ked som dostala ms pred krvou

miskab
9. júl 2016

@janula2003 ja beriem estrofen a progesteron , volala som do gyn fivu mam prist na krv aj tak a lieky nemam vysadzat aj ked som dostala menzes :/

janula2003
9. júl 2016

@miskab vsak to som ti pisala aj ja..

miskab
10. júl 2016

Ahojte babenky prosim vas den vkladu sa rata ako prvy den ked mam ist na krv? teraz neviem ci mam ist zajtra alebo v utorok ci sa rata aj den vkladu .

baby24
10. júl 2016

Baby stimulovali ste sa s dipheretine?? Potrebujem poradit

19lilly
10. júl 2016

@baby24 ja som mala diphereline

baby24
10. júl 2016

@19lilly ahoj moja prosim ta viem ze sa to picha pod kozu pod brucho ale kam presne a picha sa to 10,dni ze??mam dlhy protokol a sestricka mi povedala ze ked do 10 dni nedojde ms tak mam dojst to znamena ze na 10.den alebo den potom.... Mam zmatok nechcem nic pokazit

19lilly
10. júl 2016

@baby24 ahoj no ja som mala tiez dlhy protokol no pichala som si to pod pupok tak na lavo viacej a mne pri duphereline meskala ms 4 dni. Vacsinou mavam 26 dnove cykli a teraz dosla az na 30. den. Preto ti vraveli ze ak nedojde do 10 dni mas prist

baby24
10. júl 2016

Takze neni to az uplne pod bruchom?? A jak si vedela ci nalavo ci napravo?? A to na 10. Den od injekcie ale na druhy den lebo na ten 10. Den budem s injekciou koncit onivmi ju tam pichnu potom ci ako ? Aj si fajciar??

baby24
10. júl 2016
19lilly
10. júl 2016

@baby24 nie uplne pod ja som mala take dva centimetre od pupku a to je jedno ci vlavo alebo vpravo ja som mala na zaciatku diphereline a fraxiparine tak som si to tak rozdelila ze jednu vlavo druhu vpravo potom som sla treti den ms na kontrolu pridali mi gonal to som si uz pichala pod pupok dole a o tyzden po gonale mi pribudolaj luveris a ten som si tiez pichala pod pupok vedla toho ako gonal.. Mne sa to dobre pichalo tam bo mam vacsie brucho a kedze tam je dost tuku nemusela som sa ani nejak moc snazit aby to bolo pod kozu 😁

19lilly
10. júl 2016

@baby24 a nie fajciar nie som teda uz nie sekla som s tym pred 8 rokmi ked sme sa dali dokopy s manzelom

janula2003
10. júl 2016

@19lilly no aj sa vam zadarilo? lieky a postupy sme mali rovnake, nam cele prve ivf nevyslo..

baby24
10. júl 2016

@19lilly no vobec neviem kam som zmatena... :( aj sa van podarilo teda?

19lilly
10. júl 2016

@janula2003 este neviem utorok idem na odber vajicok len. Mam cca 9 vpravp a 9 vlavo ale lavy vajecnik je aktivnejsii a su vacsie vajicka tak dufam ze vydrzia do utorka. To ma mrzi ze vam prve ivf nevyslo :( aj vraveli co by mohla byt pricina? Kolko ste mali vajicok?

janula2003
10. júl 2016

@19lilly 14 vajicok, 12 zrelych, len 4 oplodnene (6 ivf, 6 icsi) cez ivf nic..zostali len 2, et ani ket nevysiel...pricina? to nevies asi nikdy..idem na konzultaciu az v auguste, uz mame schvalene druhe kolo..

19lilly
10. júl 2016

@janula2003 uff to je zvlastne ze len dve ostali :( aj mas dajake ine problemy? Bo nam nic nenasli ziaden problem ani na mojej ani na manzelovej strane.

janula2003
10. júl 2016

@19lilly ja mam nizke amh, ale podla poctu vajicok to s liekmi zvladli, manzel mal 21 mil dobrych..ale mozno tvorim protilatky, neviem, chcem aby spravili imuno, takze pockam co povedia v konzultacii..vam drzim paste, nech to vyjde 🙂

wewika1
10. júl 2016

@janula2003 sorry, ze do toho vstupujem, ale imunitu ti v car nespravia. Objednaj sa do NR, caka sa vyse mesiaca len na termin a dalsi na vysledky odberov

janula2003
10. júl 2016

@wewika1 zakladne imuno robia aj v gf a potom ta s vysledkami posielaju do imunovitalu..uz mam termin v imunovitale, ale v gf o tom eate nevedia 🙂

19lilly
10. júl 2016

@janula2003 a tebe nerobili imuno hned? Mne sa zda ze po prvom odbere mi hovorili ze protilatky nemam ani prpti spermiam ani proti vajickam.. Teraz som z toho jelen ci si to len zle nepamatam... Amh mam aj ja nizsie manžel ma spermie ok 30 mil aj tvarom aj pohyblivostou ok. Mne len zistilli znizenu funkciu stitnej zlazy od januara som na liekoch

ria294
10. júl 2016

@19lilly myslím si, že si dobre pamätáš, lebo aj mne po prvom odbere robili test na protilátky.

19lilly
10. júl 2016

@ria294 uff dik za utvrdenie uz som si myslela ze som zas daco poplietla a som uplne mesuge

janula2003
10. júl 2016

@19lilly mne prvy krat brali krv az pocas stimulky, predtym len ster ci nemam nejake minozy, aby mohli spravit hyposy, tak teraz neviem..a na stitnu idem teraz v septembri, ale len na zaklade odporucania internistky...tak nevieeem, kedy ti robili ten test?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre