Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

danulienka78
9. mar 2013

v gyn five v BA robia kontroly aj cez víkendy? od 5. dňa cyklu budem brať clostilbegyt a medzi 10.-12.dňom mám prísť na ultrazvuk a krv. čiže ak mi 12. deň padne na nedeľu, mám tam ísť teda v piatok predtým? na krv treba prísť nalačno? IUI robia aj cez víkendy? a keď sa večer pichne pregnyl, IUI sa robí hneď na druhý deň alebo až na ten ďalší?

alibabaa
9. mar 2013

@luanna ja som bola na vklade v piatok 🙂 a robila ho dr. behunova

alibabaa
9. mar 2013

@danulienka78 na iui ti neurobia cez vikend krv. len na IVF. to si musis vypocitat na piatok alebo v pondelok.... IUI urobia aj cez vikend. pregnyl sa picha 36 hodin pred zakrokom. cize vecer o 22:00 napr. v pondelok pichnes pregnyl, v stredu rano musis byt v GF na IUI. ale to ta urcite poucia 😉

danulienka78
9. mar 2013

@alibabaa dakujem za info

danulienka78
9. mar 2013

@stanka810 koľký deň si po IUI?

stanka810
9. mar 2013

@danulienka78 dnes som 13. den

pgaba
9. mar 2013

@krakulka ahoj na druhy den menzesu si musela zacat pycanim ?
asi ano bude to normalne.

krakulka
9. mar 2013

@pgaba áno, mám kratky protokol. 3dc som to nevydržala a volala do Gf. Sestrička hovorila, zr sa to môže stat, pripadne sa ms este spustí. A spustila 4dc. Este aj teraz je, už pomaly konci. V pondelok idem na ko 8dc. Som zvedava, ako reaguje moje telo.

pgaba
9. mar 2013

@krakulka kedy si zacala pychat ak sa smiem spytat? ak mas kratky protokol preco ides az na 8den na kontrolu a nie na 6-7den? mozem sa spytat, ze k ktoremu lekarovi chodis a co si dostala ake lieky?
Ja zacinam s pychanim asi v pondelok -cakam na menzes a mam is na kontrolu 6-7den.

krakulka
9. mar 2013

Mám napísané prist na ko 7-8 dc, kedze 7dc je nedela, idem pondelok. Chodím k dr.drabekovi. od 2dc picham Diphetelin., od 3dc +gonal. Potom pridam menopur.

2lil
9. mar 2013

@alibabaa ...ďakujem ...ono to asi naozaj zaberá a nie že ma hlava prestala bolieť ale ma to aj nejako nakoplo 🙂 ... a celkom pekný deň som nakoniec mala.... ešte raz dík ...

pgaba
9. mar 2013

@krakulka ja som mal v prvom kole dipherelin, gonal a luveris - teraz zacinam druhe kolo a budem mat gonal, luveris a nieco nove zabudla som - mam lekarku Stenovu.
Inak Dr. Drabek mi robil odber aj vklad pri prvom.
Ty si ako na tom prvy pokus?ak smiem

krakulka
9. mar 2013

@pgaba treti. Prvý neuspesny, druhy úspešný - 3r.syn s teraz chceme druhé babo. Predtým som mala dlhý protokol, teraz mám kratky. Drzim palecky nech nám všetkým dobre dopadnú stimulky aj vklady.
Nemám menopur, ale luveris, ako si mala ty. Koľko si mala vajok a embrii pri prvom?

alibabaa
9. mar 2013

@2lil tak to sa veeeelmi tesiiiiim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pgaba
9. mar 2013

@krakulka ja som mala 2 vajka a pokus uspesny len v 2mesiaci odislo a mala som dlhy protokol
takze sme sa dali do boja a skusime ;)

krakulka
9. mar 2013

@pgaba to mi je tulo. Drzim päste, aby vsetko dobre dopadlo.

ernstulka
10. mar 2013

mne sa po -ivf v roku 2009 narodila krasna dcerka , chodila som k drabekovi, ako doktor nam hned pomohol, bola som na laparoskopii-prefuk a manzel je ok, len sme sa nevedeli dohodnut na pocati-resp. nase tela nespolupracovali, takze jedina moznost IVF , ale ako pôrodnik- u mna sklamal, mala som zly pôrod ☹ ale vsetko nakoniec dobre dopadlo-nastastie. Len sa teraz chystame ze druhe dieta , tak snad nam to vyjde na prvy pokus ako pri prvom-mame tam este vajicka-v mraze, mala som ich kopec🙂, takze by to uz malo byt jednoduchsie ,aspon dufam

luanna
10. mar 2013

Ahojte, takze OPU v stredu, dnes este pichame klasiku, zajtra uz iba pregnyl 🙂

krakulka
10. mar 2013

@luanna kolky den cyklu si dnes?

luanna
10. mar 2013

@krakulka dnes 13 dc

pgaba
10. mar 2013

Baby' chcela by som sa spytat ohladne menzesu,-podla vas ak sa ukaze -slabucke krvacanie vecer to sa uz rata ako prvy den alebo az od druheho dna sa ma ratat prvy den??? Je to dolezite ohladne pychania -uz si nepamatam ako to bolo pri prvom. Vopred dik

lucia2505
11. mar 2013

@pgaba ahoj...ako prvý deň ms sa ráta až keď začneš riadne krvácať a všeobecne sa to berie tak, že ak aj začneš krvácať poobede, alebo večer, tak až ten ďalší deň sa ráta ako prvý, ak by si dostala ráno, alebo doobeda, tak už to môžeš rátať ako prvý deň.

katty5
11. mar 2013

@luanna super, tak sa ti to už krati 🙂 mne už tiež pomaličky ... nevies či robia OPU aj cez vikendy? mne to bude vychadzať bud v piatok alebo na vikend.

luanna
11. mar 2013

@katty5 krati krati a cim dalej je to vacsi a vacsi stres... podla mna isto robia opu aj cez vikend. a ty ako? zvladas to ? 🙂 ja som vcera pichala posledny krat a dnes uz iba pregnyl 🙂

katty5
11. mar 2013

@luanna ano je to velky stres, snazim sa to vsetko dobre zvladat, niekedy mam take slabe chvilky ale snad vysledok bude stat za to 🙂 ... idem v stredu na kontrolu, potom sa dovziem kedy presne ci teda piatok alebo vikend. Tak budem drzat palceky na stredu nech ti vsetko dobre dopadne 🙂

luanna
11. mar 2013

@katty5 dakujem 🙂 aj ja Tebe drzim palce! 🙂

macinkapapulka
11. mar 2013

@alibabaa Ďakujem za radu, určite vyskúšam.. tak pijem min. 3 litre vody denne, včera som bola 10 DC na kontrole a zajtra mám ísť zas, zdá sa mi to divné, že ma chcú zas za taký krátky čas vidieť 🙂

viva13
11. mar 2013

ahoj, chcem sa opýtať pichajú sa injekcie aj pri IUI alebo sú len lieky?

alibabaa
11. mar 2013

@macinkapapulka teraz to uz bude castejsie navstevovanie GF. nie ako v prve dni cyklu 😉

alibabaa
11. mar 2013

@viva13 nie pri IUI sa beru len lieky clostilbegyt. ale poznam babu, ktora nemala vobec ovulku cely rok, tak dostala injekcie..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre