Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mayka
8. apr 2009

Inak na tvojom mieste by som urcite ostala doma. Ved cakas dvojicky. To nie je sranda. Keby som cakala dvojky tak ostanem doma okamzite.

mayka
8. apr 2009

chrumi a v praci si to uz oznamila?

chruminka
8. apr 2009

vypise ta tvoja prakticka a bud ti da papier pre nu gynekologycka ze odporuca pn alebo aj nemusi staci ked zajdes za praktickou a povies ze ti byva velmi zle mas v praci stres a ona by ta mala v pohode vypisat,zatial ani jedna kamoska s tym nemala problem dokonca si pytaj vychadzky!!davaju dve hodiny doobeda a dve poobede.

chruminka
8. apr 2009

u nas v praci je to komplikovane kedze nemame na slovensku sefov,vsetci su v nemecku,v bratislave vo firme to vsetci uz vedia,ale nemcom sefom to oznamim az po velkej noci ked budem mat tehotensku knizku,lebo by som mala mat uz potvrdene tehu v knizke ked to budem oznamovat,len neviem ze ako sa to oznami nemcom co sa im prefaxuje alebo naskenuje moja tehu-knizka aj s prekladom 😀 ?,lebo zamestnavatel by mal mat doklad o tom ze som tehu.

och
8. apr 2009

bre ranko damy 😀
takze za chvilku si idem "slahnut" puregon 😝 😝 no to som zvedava ako toto zvladnem 🤐

inak ako sa mi mavate 😀

mayka
8. apr 2009

tak s praktickou nebudem mat problem, ta ma vypisovala po opu a bola velmi mila ked som jej povedala o co ide. A ked som prisla pn zrusit tak sa ma pytala ci este nechce ostat doma. Toho sa nebojim. SUper si ma potesila.
Ty si este nebola u gynekologicky svojej? ja uz som pre istotu objednana na 23.4. vlastne tyzdne po utz v gf. U nej sa dlho caka kym pridem na radu a ak bude treba tak to lahko zrusim. 😉
Chrumi podla mna gynekolog by ti mal dat nejake potvrdenie pre zamestnavatela MOZNO JE TO PODOBNE AKO pn. TEDA ASPON SI MYSLIM.
😕
aHOJ Och, puregon sa mi lepsie pichal ako decapetyl . je to taka lahodka MEDZI INJEDKCIAMI. 😀

chruminka
8. apr 2009

mayka ja idem zajtra do prvej poradne ku svojej gynekologicke a minuly tyzden som tam bola na krv,som hned v ten den ako som mala UTZ volala ze aky je dalsi postup.
ja idem teraz trosku vybehnut von s kamoskou a jej syncekom nech sa trosku odreagujem potom sa ozvem ked dojdem s prechadzky

mayka
8. apr 2009

oki. Tak peknu prechadzku ti prajem a trosku zavidim . ved vonku je tak nadherne. Skoda pracovat v kancelarii. 😀

mayka
8. apr 2009

Och,
no co ako to dopadlo. Dufam ze si neodkvecla z toho puregonu. 😀

och
8. apr 2009

mayka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
slahanie puregonu je trapne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ved to nie je ani citit 😀 😀 😀 😀 😀

och
8. apr 2009

v zivote som taku tenku ihlu nevidela 😲 😲 😲 ten decak ma fakt tupe ihly uz aby bolo po nom 😀 😀 viem ze to najhnusnejsie ma este len caka - menopur 😀 ale budem si uzivat tychto krasnych 5 dni s puregonoma 😀 😀 😀 je to moja laska 😀 😀 😀

mayka
8. apr 2009

och som ti hovorila. Menopur sa nepacil ani mne ale to kvoli tomu ze som si ho sama nemohla pichat ale kamoska do ritky. ALe vydrzala som a teraz ma caka okakany batoztek - dufam.
Stale je tam taky otaznik u mna kym to male neuvidim na fotke

och
8. apr 2009

mayka 😀 😀 len aby ta neokakal uz na tom utz 😀 😀 😀
neveriaca mamina 😀

no ten menopur si budem asi niekde chodit davat pichat 😝

aanetta
8. apr 2009

ahojte.och ty uz nepichas decapeptyl? 😲

mayka
8. apr 2009

och zvladne to aj manzel ale ja som v tomto viac verila kamoske - byvalej sestricke. 😀 Muza som sa akosi bala. 😀
A nech ma aj to male okaka aj teraz hlavne nech tam je. Ty ale by som kukala keby tam boli dve. 😕 😀 Nejako som zzita s tym ze je len jedno. 😅

No a ty za takych 8-10 dni ides na opu. To ti ubehne ako voda. a potom hura na ET. A kedze si ja cez kopirak tak som si ista ze budes tehu.

mayka
8. apr 2009

aaneta, ahoj ako sa dari? Co mas nove?

aanetta
8. apr 2009

ahoj mayka.vcera som bola na kontrole a pridala som puregon,takze pohoda 😉
teraz budu kontroly a zachvilu je odber 😅, tak to leti....
mayka picha sa decapeptyl pri puregone,vsak?lebo som sa zabudla spytat ☹

mayka
8. apr 2009

aanetta, ja som si pichala decappetyl az po pichnutie pregnylu. V ten den ako som pichla pregnyl som si uz nepichla nic ine. Len pregnyl. Kolko ampul. decapetylu si dostala? Ja 28 ale vsetky som nevybrala.
Ale radsej si tam zavolaj. Ale podla mna ano mas si ho pichat.

aanetta
8. apr 2009

ja som mala nejakych 5 decapeptylu co mi zostalo a mam 28 ampuli dipherelinu.takze asi to mam pichat urcite. 🙂

och
8. apr 2009

aanett hej picham decapeptyl 😀

tzv dvojkombinacia 😀 😀 dekac + purac a to 5 dni potom pridavam menac 😀 😀
takze si o den predo mnou co 😀

och
8. apr 2009

mayka neuraz sa 😉 ja potrebujem mat duo tamagoci 😀 takze rada by som sa v tomto od teba lisila 😀

aanetta
8. apr 2009

och ano o den som dopredu 😀 ale na opu sa mozno stretneme 🙂

och
8. apr 2009

aanett a to by som sa ako tesila 😉 😉 ze vraj je so mnou sranda ked som pod narkozou 😉
ten puregon je aka pohoda si pichat ze, vobec som to necitila 😀

och
8. apr 2009

ok babule idem hrat golf 😀 tak drzte palce nech vyhram 😀 😀 😀

aanetta
8. apr 2009

och ten puregon je uplne najlepsi zo vsetkych 😀 to by som mohla pichat stale 😀

mayka
8. apr 2009

och , no ved sa nemusime vo vsetkom podobat. 😀 Hlavne aby to zabralo. 😀 ten menac a purac a dekac. Ta ne? 😀
och keby sme boli my dve spolu pod narkozou to by bola zabava.
ja som im tam tiez barsco porozpravala. 😀 Akoze snivalo sa mi nieco, a potom som povedala sestricke ze preco ma zobudili a ako ma ukladali do postele tak som vraj babam povedala ze nebojte sa nic to nebolo. Vobec si to nepametam . 😀
Akoze, velka frajerka som bola po opu. 😀

chruminka
8. apr 2009

ahojte uz som spät ,vonku je tak nadherne,citam ze tu spominate nase drahe ihlicky a narkozy 😀 ,mne sa po OPU vobec nechcelo spat len sa mi trosku hlava tocila ,boli sme len dve a uz pred 12:00h nas pustili domov

mici11
8. apr 2009

Ahojte babenky,

Mayka ja som od zaciatku tehu vypisana od svojho gynekologa. Uplne bez problemov ma vypisal 😉

mici11
8. apr 2009

mam aj vychadzky 😉

zukrik
8. apr 2009

Ahojte 😀
Baby,moja obvodáčka ma môže vypísať,len na 1 mesiac.To mi povedala
a že ma musí vypísať gynekologička na dlhšie.
Mici,vypísali ťa automaticky,alebo ti bolo zle?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre