Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

annamary27
21. nov 2011

@alibabaa jáááj,nie,tak nech vo štvrtok povedia,že to hcg porástlo hore,tfuj-tfuj. 😉 nehádž ešte flintu do žita

nelly3
21. nov 2011

neviete nahodou ako sa robi cez sviatky v centre?

ada06
21. nov 2011

@nelly3 ja viem že majú zatvorené.Aspoň to mi povedala doktorka.

wewulka
21. nov 2011

@annamary27 @elise drzim vam palce, aby vam to tentokrat vyslo 🙂

nr_martinka
21. nov 2011

ahojte baby mam schvalene ivf ale chcem to zrusit .staci len zavolat do centra alebo do poistovne?nechcem aby mi to prepadlo.dakujem vopred za odpovede.

evakva
21. nov 2011

@nr_martinka Ked ti zavolaju z centra, staci povedat, ze teraz do toho nejdes, mozno neskor. Potom urcite tuto vecicku oznamit aj poistovni. Dovera to chce dokonca pisomne (riesila som to, takze viem). Radsej si to over u svojej poistovne, aby ti IVF neprepadlo.

annamary27
22. nov 2011

@wewulka dakujem 😀

adija13
22. nov 2011

@nelly3 cez sviatky maju zatvorene. my sme boli vcera na konzultacii u Harbulaka na KET a povedal, ze zbytocne by som sa nastimulovala v decembri, ze je zatvorene pocas sviatkov, tak az januar

tinasc
22. nov 2011

@adija13 prosím ťa kedy majú cez sviatky zatvorené?

silvik1
23. nov 2011

ahojte. mala by som absolvovať v centre IUI. môj lekár by to chcel stihnúť ešte do sviatkov, ale som trochu skeptická. viem, že 5 až 9 deň cyklu by som mala brať lieky a 11 až 12 deň ísť na krv + ultrazvuk ak budú vajíčka potom injekcia. viete mi ale napísať koľko dní potom ešte trvá než sa vykoná zákrok ?

tinasc
23. nov 2011

@silvik1 keď pôjdeš na krv a sono, tak zvyčajne o dva dni je iui 😉

silvik1
23. nov 2011

@tinasc ďakujem za info. môžeš mi prosím aj napísať ako to celé prebieha ?

ada06
23. nov 2011

Ahoje, baby neviete telefónne číslo na všeobecnú poisťovňu kde schvalujú IVF?Chcem sa spýtať keď budem mať krátky alebo dlhý protokol na koľký deň sa pichajú injekcie?

annamary27
23. nov 2011

@ada06 číslo neviem,ja som si pichala pri dlhom protokole na 24dc,ale to závisí od tvojho hormonálneho profilu.

ada06
23. nov 2011

@annamary27 Dík za odpoveď. Ja mám hor.profil zlý tak neviem.Dovolala som sa do poisťovne.Pred týždnom som podpísala žiadosť a poisťovňa to ešte ani nemá!Neviem či centrum nemá čas to za týždeň odoslať!

tinasc
23. nov 2011

@silvik1 čo myslíš ako prebieha? zákrok?

silvik1
23. nov 2011

@tinasc áno zákrok. jediné čo mi zatiaľ povedal lekár je, že mám prísť s poloplným mechúrom. čítala som aj čo to na nete, ale osobné skúsenosti sú predsa len lepšie.

ada06
23. nov 2011

Baby volala som do centra 23.12 ešte robia a majú zavreté do 7.1.Neviem či ten víkend už robia alebo až od 9.1.

tinasc
23. nov 2011

@ada06 no dokelu... tak som asi v háji...

ada06
23. nov 2011

@tinasc Aj ja moja.Teraz mám tie svoje dni.Vychádza mi že okolo 22.12 ich mám dosťat a som si myslela že hneď 2.1. pôjdem na kontrolu a na výber vajíčok .

tinasc
23. nov 2011

@ada06 a mne prepadne žiadosť... kurnik... aj mne by to ešte vychádzalo, že by som okolo 20.12. začala pichať a akurát keď tam nebudú, tak by mi vyšla jedna kontrola v čase, kedy by som mala mrchu...juuuuuuuuuj...

ada06
23. nov 2011

@tinasc Ja som si konečne mohla zobrať aj PN a som v háji....Takže až február.

tinasc
23. nov 2011

@ada06 hm asi to tak vyzerá, že budem písať novú žiadosť...

ada06
23. nov 2011

@tinasc Tak si ju sús nejako predĺžiť neviem si predstaviť že niečo čo nevyužiješ sa ti ráta do pokusu.Akú máš poisťovnu?

tinasc
23. nov 2011

@ada06 všeobecnú a teraz neviem čo robiť...

ada06
23. nov 2011

@tinasc Mám číslo aj meno pani kde to schvaľujú. Jaby som sa iste spýtala čo sa stým dá robiť alebo či sa to nedá predĺžiť.

alibabaa
23. nov 2011

@tinasc vydrz, mozno len nejaka kacica ... ked hovori, ze to plati uz dlho... a dr nam povedali ze rok plati.. asi by nas neklamali, co by z toho mali... zlatko. nestresuj, zajtra skusim v gf zistit co najviac ok?

tinasc
23. nov 2011

@ada06 prosím ťa písni mi to do ip 😉

alibabaa
23. nov 2011

@ada06 zavolas jej prosim ako to teda skutocne je???? budes taka zlata??

tinasc
23. nov 2011

@alibabaa ja len potrebujem jednu a jedinú informáciu, že keby mi prepadla táto žiadosť, či tá nasledujúca by sa mi zase rátala ako znova druhá, alebo ako tretia... a dík si zlatá,skús to teda zistiť čo najviac 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre