Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

nr_martinka
14. okt 2013

@nancsy ahoj neviem kolko som mala hcg na zaciatku ani som to neriesila Len ked som isla na sono tak som cumakovala do karty ze ci stupa alebo nie.ja som dokonca aj v 18tt zacala krvacat a bala som sa ze uz je koniec a bolo vsetko ok.nezufaj musis mysliet pozitivne.ja som bola 4krat na iui z toho jedno mimomaternicove lavy vajcovod von potom jedno ivf a nic a nakoniec sa nam to podarilo prirodzene.

nancsy
14. okt 2013

@nr_martinka mne to ich klesá, zajtra idem este ba sono,asi je aj tak neskoro.už som dá zahlásila na konzultaciu , takže budem mať ďalšie ivf. Iui v našom pripade nie je možné,manžel ma malo spermií.ja by som si tiež želala prirodzene. Uvidíme,či to pôjde.ďakujem za info ,vliala si mi nádej, len tá krv to pokazila.ty si si toho tiež dosť prezila.

majkulik
14. okt 2013

@leonie777 nedali vam papiere na predoperacne vysetrenia? tebe aj polovicke. a aj papier k notarovi? asi to dostanes vsetko asi zajtra.
ja tiez pijem hlavne vodu, ale caje mam rada - bylinkove a ovocne - len tak bez ochudzovadiel. kavu len 1x denne - aj to rano.
no som zvedava, co ti zajtra povedia, daj vediet. drzim palceky.

majkulik
14. okt 2013

@leonie777 takúto mam ja vysluzku 🙂 zatial ale uz nie je cela.

nr_martinka
14. okt 2013

@nancsy ved uvidis.drzim ti palceky aby ti to vyslo.kazda z nas co sme tu sme si vela prezili a preto si zasluzime aby sme boli maminkami 😀

donatela
15. okt 2013

@majkulik presne tento koktail som mala ja. Len diphereline som mala este jednu krabicku. Drzim palce🙂🙂!!!

sarin
15. okt 2013

Baby načo je dobré poznať to AMH? má to nejaký súvis s FSH?

rybkanz
15. okt 2013

baby vie mi niektorá poradiť, ako sa najjednoduchšie dostanem MHDčkou z hlavnej železničnej stanice do GF?
ďakujem

kora77
15. okt 2013

@rybkanz trolejbusom 201, vystupis pri "selezianoch" a peso pojdes vpravo asi 5 min.

nancsy
15. okt 2013
nancsy
15. okt 2013

@nr_martinka ved to,niektora ma dlhsiu. cestiu, niektora kratsiu.... uz som. nahlasena na dalsiu konzultaciu ppre 2IVF.

majkulik
15. okt 2013

@donatela dakujeeem

donatela
15. okt 2013

Dievcata, ak mi ostali lieky, mozem ich odovzdat v gf? Jeden mam este neotvoreny, ale mam aj uz zacate, nedokoncene balenia...?

sonulka81
15. okt 2013

@donatela to nevadí ak v krabičke chýba,niektorým babám treba len pár,oni to potom na kusy predávajú ...vrchná ti to spíše a dá peniažky na ruku...

sonulka81
15. okt 2013

@donatela ja som po prvom IVF ani nevedela,že sa to dá v GF vrátiť a o pol roka na druhom som si vyzdvihla recept na ďalšie kolo a staré som im tam predala...

donatela
15. okt 2013

@sonulka81 super. Ked pojdem na hcg, tak im to tam donesiem. Vrchna je tam pri recepcii? To je taka usmiata copata blondinka, vsak? A mozem im tam aj len tak gratis doniest striekacky a injekcie, myslis? Som si nakupila vela a doma to nechcem skladovat. Ak by som to nedajboze este raz potrebovala radsej si kupim...

sonulka81
15. okt 2013

@donatela neviem či aj to zoberú aj striekačky ale nič nedáš zato, ano copatá blondína...

leonie777
15. okt 2013

@majkulik fiha pekna davka liekov teda 🙂 ... ja som dnes nakoniec nebola u lekara, lebo pracovne veci, nemozne ☹ cakam ci mi da nahradny termin este dnes, alebo az zajtra ☹ to je na nervy takto ... uz nech to zacne a veriem si z roboty volno, toto je na prasky taketo stresy

donatela
15. okt 2013

@sonulka81 dakujem velmi pekne a prajem krasne tehulkovanie!🙂 dufam, ze sa coskoro pridam... 😉

sizo
15. okt 2013

@vodnari
@blavabla
@majkulik
Ahojteeee baby, ako sa mate????????

nr_martinka
15. okt 2013

@nancsy tak drzim palceky 😀

alibabaa
15. okt 2013

@majkulik tfuj, tfuj, moja bola tiez takato ista .. pichat som zacala tusim 26.9.2012 .. drzim palceky

alibabaa
15. okt 2013

@leonie777 @majkulik odporucam nasadit vit. E. je to na udrzanie plodu a plodnost. ... ja som brala denne 400mq do 10 tt potom obden asi tyzden a potom vysadila uplne... nehovorim, ze to bolo to kvoli comu sa mi nakoniec podarilo otehotniet, ale toto ivf bolo uspesne...

@leonie777 predoperacne potrebujes, lebo ides na chvilku pod uplnu narkozu....

alibabaa
15. okt 2013

@majkulik @leonie777 to pitie... mna z tych hormonov smadilo, vypila som tie 3,5L denne uplne bez problemov a to inokedy ked som vypila a aj teraz vypijem denne tak 0,5L vody a k tomu jednu kavu, tak je to vela.. nebojte to zvladnete

sonulka81
15. okt 2013

@donatela ďakujem veľmi pekne...my sme po prvom neúspechu veľmi čakali ako dopadne druhý pokus a teraz dávam pozor aby sme do februára všetko vporiadku zvládli...

vodnari
15. okt 2013

@sizo ahojček ja stále rovnako...som v štádiu čakania.....čakám na poisťovňu.... a ty zlatko ako? 😉

nezabudka8
15. okt 2013

@erin365 ahoj.ani ja som tu dlho nebola.tabletky uz beriem 4 den tusim.bud.tyzden v piatok idem na kontrolu.a sanca? No neviem,asi ako doktorka povedala - skusime. pomaly sa delili tak nedam tomu velke sance. A na jar opet kolotoc s injekciami. Ostala som z toho velmi skepticka a smutna ☹

adulka1979
15. okt 2013

ahoj dievčatá, pri pitnom režime sa čo všetko ráta? Aj čaje a minerálky? Lebo ja pijem minerálky, striedam druhy, a teraz rôzne ovocné čaje a vodu. Stačí to? Vlastne tie 3-4 litre treba začať piť od prvého dňa pichania si injekcií?
A v ktorý deň cyklu sa ide na kontrolu?

erin365
15. okt 2013

@nezabudka8 ahoj, aj ja asi tak 4-5dní beriem tie tabletky...ani neviem načo...aj tak viem, že z toho nič nebude...

blavabla
15. okt 2013

@sizo ahoj babulka...my sa mame skvelo...cakame chlapceka, uzivame si 2. Trimester plnymi duskami...je to pre nas najkrajsie obdobie v zivote....aj teraz ma tesi kopancekami...zlatko moje, ty sa pochval uz mas za sebou tu ocistnu kuru?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre