Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

leonie777
21. okt 2013

@zuzkagal ja som mala v plane tiez chodit do gf na injekcie ale drahy ma presvedcil, ze si mam pospat rano a on mi to pichne a tak aj je uz 6 injekciu mame za sebou a stipe ma to ako svina, mozno zato ze namam na bruchu tuk a takto do koze to citim viac ... neviem ☹ kazdopadne ma to stipalo aj ked mi to pichala sestricka prvy krat, aby sa drahy naucil ako to ma pichat ... k tej vode sa vsade po nete pise, ze vela tekutin a bielkovin, ale inak ani mne to lekar nepovedal ... drzim sa toho co tu pisu baby, verim ich skusenostiam 🙂

majkulik
21. okt 2013

@leonie777 nech ti to picha velmi velmi pomalicky. vtedy to nestipe. maurenke meskal 4 dni :-/ no som velmi zvedava. ty v pohode popijas vinecko? 🙂

leonie777
21. okt 2013

@majkulik no uvidime, kedy laskavo dorazi ms, aby sme sa pohli a mame to cim skorej za sebou ... ved mam dojem, ze mi to picha az prilis pomaly a fakt to hnusne stipe ☹ tebe vinko nechuti?

majkulik
21. okt 2013

@leonie777 hm, ono je to neprijemne, aj man niektore stipu, ale mam pocit, ze to kv tomu, ze som si to rychlo pichla. vinko? ale ano, len som odstavila alkohol. Inak si tak hovorim ze takto o mesiac budeme ratat dni do prvej krvnej kontroly. 🙂

zuzkagal
21. okt 2013

@leonie777 hehe no ono je to asi tym tukom, lebo ja ho mam na brusku viac, tak to ani necitim 😀 😀 No hned som si v praci zbehla do kuchynky po vodu a budem aj ja prijimat vo velkom 🙂

leonie777
21. okt 2013

@majkulik ano, toto si aj ja hovorim, ale vraj decko cerveneho je dobre na sliznicu maternice, tak do opu si chcem kazdy vecer dat, uskodit to veru nemoze a pocitam s tym ze potom si uz 9 mesiacov k alkoholu ani necuchneme 🙂 co ms? stale nic? ja nemam ani ziadne pocity, okrem toho vnutorneho napatia a nervozity ... kedy si vlastne objednana na to interne? ja mam termin uz zajtra, len dufam, ze mi to bude platit kym bude opu ... nevies ako dlho je platne to interne predoperacne?

leonie777
21. okt 2013

@zuzkagal nevahaj, voda je inak lepidlo, keby sa nahodou zadarilo, tak pomaha uhniezdeniu ... ono je uplne jedno co pijes, teda ake tekutiny okrem kavy a alkoholu, pocitaju sa aj polievky, tak skus aspon 3 litre, ja som uz doteraz vypila 2 a do vecera urcite musim aspon 1,5l

majkulik
21. okt 2013

@leonie777 ja mam interne 24.10 - vo stvrtok. stare maju byt najviac 3 tyzdne. takze toto sme v termine uplne pohodlne 🙂
ja tiez stale nic. kupim si robno z roboty po ceste domov

sarin
21. okt 2013

@tyli
@leonie777
@zuzkagal
@mauerka baby prosim Vás nemáte referenčné hodnoty amh z gynfivu?

leonie777
21. okt 2013

@majkulik tak budem na teba mysliet dnes vecer 🙂 na nase zdravie a nech rychlo dorazi ms 🙂

tyli
21. okt 2013

@sarin žiaľ nemám. prečo to potrebuješ?

leonie777
21. okt 2013

@sarin nerozumiem co potrebujes? hodnoty amh ake sme mali my?

sarin
21. okt 2013

@leonie777 no mozte aj ake ste mali vy ale skor ma zaujima ten interval ze od kolko do kolko je to dobre....

sarin
21. okt 2013

@tyli ako ja len chcem vediet na com som povedali mi cez telefon hodnotu a ze to je akoze OK,.. ale mne sa zda ze to nei je ok...

leonie777
21. okt 2013

@sarin ja mam v papieroch z GF, ze norma 0-13 /fert.obd./

leonie777
21. okt 2013

@sarin ake mas AMH ty? ja mam 2,2 a je to v poriadku vraj, tak nestras ☹

sarin
21. okt 2013

@leonie777 4,2 a ja poznam normu 1-3 ...

leonie777
21. okt 2013

@sarin ono to inak zavisi aj to ze ktory den cyklu ti brali krv ale podla mna to mas vyborne, tak nestresuj, radsej sa opytaj lekara, ci to je ok ...

sarin
21. okt 2013

@leonie777 a to cudo co oznamuje vysledky po telefone neni lekar? 😀 a nezalezi amh pozvolna klesa vekom. nezalezi na cykle,.. ale baby co maju amh nad normu maju bud PCO alebo "vajicka na rozdavanie" dufam ze som ta druha...

leonie777
21. okt 2013

@sarin no tak teraz idem stresovat je, kedze mam v porovnani s tebou dost nizke cislo ☹

sarin
21. okt 2013

@leonie777 no lenze ty si v norme 😀 kdezto ja mam asi PCO...

tyli
21. okt 2013

@sarin aha, tak mne pre istotu nikdy moje hodnoty nepovedali. tak sa spolieham, že je to O.K. ak mi nič nehovorili. to ti povedali sami, alebo si sa na to pýtala?

sarin
21. okt 2013

@tyli jasne ze pytala,.. to ked sa nepytas nic nevis... tento ostych som ja uz prekonala a pytam sa na vsetko a tymi "mudrymi výrazmi" aby si mysleli ze viem o com 😀

tyli
21. okt 2013

@sarin héééj? tak to sa budem aj ja vypytovať. keď to tu čítam, sa čudujem čo vy všetko viete a ja nič 😅 teraz najbližšie pôjdem na kontrolu 10-14 DC pred KET. poraď čo je také podstatné, na čo by som sa mala pýtať?

sarin
21. okt 2013

@tyli no ked si uz pred KET tak nic 😀 ja sa prave chcem vyhnut umelemu oplodneniu,.. a nie len chcem ale aj mi ho nechcu urobit.. to je nadlho... ja proste sa tu chytam slamky aby som otehotnela,... vo stvrtok mam konzultaciu.. tak som zvedava..

adulka1979
21. okt 2013

@leonie777
@majkulik
@tyli
@zuzkagal
Ahojte dievčatá! Včera som prvú inj.nezvládla... ☹ Ale priateľ áno, takže mi to bude pichať on. 🙂 Keď to pichá pomaly, tak to neštípe až tak a samozrejme aj vrstva tuku na brušku robí svoje 😀 Aspoň nejaké plus. Pijem veľmi veľa oproti tomu ako predtým. Ak dám dnes tri litre, bude to úspech. Len to behanie na záchod.... však to je hrozné, ja asi nikam nebudem ani môcť ísť z domu... 😀 Čo sa týka mliečnych výrobkov, dám si všetko okrem mlieka. To nepijem vôbec, nemám ho rada. Vynahrádzam ostatnými mliečnymi výrobkami.
Mám dlhý protokol a s Diphereline som začala na 26.deň cyklu, takže je to u každej inak. Teraz uvidíme, či zajtra dojde ms alebo nie.... podla toho potom ideme do BA na ultrazvuk a tak povedia, čo ďalej.
Zajtra si idem kúpiť Femibion, dnes som nestihla. Aký konkrétne treba kúpiť? Vďaka.

adulka1979
21. okt 2013

Dievčatá a pri dlhom protokole je kedy cca OPU? Ja len že na kedy mám vybaviť predoperačné, aby neboli staršie ako 3 týždne....Vďaka.

zuzkagal
21. okt 2013

@adulka1979 Dolezite je ze priatel injekciu zvladol 🙂 Aj ja som zacala dlhy s Diphereline na 26.den - to bolo v piatok a na predoperacne som objednana teraz v stredu. Snad to bude v pohode. Ja ked vas baby citam, si pripadam ako uplny luuuzer 🙂 nepijem tolko vody, neberiem ziadne ine vitaminy...cele to tak beriem, ze vsak nejako bolo nejako bude. Drzkam Vam vsetkym palceky, aby vam/nam to vyslo 🙂

leonie777
21. okt 2013

@adulka1979 no tak vitaj medzi nami 🙂 my s @majkulik cakame dnes zajtra tiez na ms, tak mozno budes v rovnakom rezime s nami 🙂 mne predbezne lekar planoval opu 1.11. a to by som mala byt 12 dc, ak dostanem ms dnes zajtra ... nic si z toho nerob, ani ja si nezvladam pichat injekcie, picha mi ich drahy a vdaka mu zato, inak by som musela vstavat a byt uz o 7:30 v GF. Femibion 800 si kup, ten sa potom uziva az do konca prveho trimestra. my este budeme pit do opu alchemikovy caj, drz sa a som rada, ze si tu a podelime sa o nase skusenosti

leonie777
21. okt 2013

@adulka1979
@zuzkagal ... to predoperacne si tiez zariad bud tento alebo buduci tyzden, ako pise zuzkagal, tak plati 3 tyzdne a to urcite stihas mat aktualne, ja idem zajtra ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre