Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

zuzkagal
25. okt 2013

@leonie777 nemaj depky, treba mysliet pozitivne, ja som povedala cim prechadzam asi kazdemu vo svojom okoli a kazdy do mna kazdy den husti, zuzik tesime sa na tvoje babatko a vsetko bude super, dopadne dobre, treba pozitivne mysliet.... Som rada ze som to aj v praci povedala, lebo vsetci ma neskutocne podporuju a tesime sa vsetci spolu 🙂

leonie777
25. okt 2013

@zuzkagal ja to v robote nechcem zverejnovat ... pred rokom a pol som mala MA bolo to na prasky, ako ma lutovali, aj ked povzbudzovali ... teraz si tuto cestu chceme prejst sami kym bude vysledok s ktorym sa pochvalime 🙂 este aj to pocasie je dnes hnusne ...

erin365
25. okt 2013

@majkulik ja som chodila vždy nalačno ale neviem či je to dané...

erin365
25. okt 2013

@leonie777 hnusné? u nás v NR je krásne slnečno... 😅

leonie777
25. okt 2013

@erin365 tu je hmla ako svina ☹ do nr sa presuniem poobede 🙂 ale dufam dovtedy dorazi slnko aj sem ...
v pondelok ti drzim aj ja palce, citala som ze mas ket, tak nech ti to vsetko dobre dopadne ...

erin365
25. okt 2013

@leonie777 posielam slniečko ☼ 🙂 a dík za držanie palčekov...uvidíme čo bude...

zuzkagal
25. okt 2013

@leonie777 jj pocasie je strasne, inak dnes o 10tej som mala ist na interne a uplne som na to zabudla... 😖 😖 taka som bola stastna ze mam ms, ze mi to uplne vypadlo.... letim tam teraz mozno ma este zoberu...

bobulab
25. okt 2013

@erin365 držím palce pri vklade....mna z estrofemu strasne boli hlava....31 mame ultrazvuk maternice...

majkulik
25. okt 2013

@erin365 aha, dik. pridavam sa aj ja - drzim palceky

majkulik
25. okt 2013

@leonie777 ja so o tom nikomu nepovedala - resp. len par ludom. Dnes ideme nachalupu s nasimi, tak to musim dako vymysliet, ako to skryt a pichat aby nevideli. Dnes ide prvy gonal - ano picha sa ako diph. je to pero - to si nastavis a pichnes pod kozu.

erin365
25. okt 2013

@bobulab tak dúfam, že sliznica bude krásna aj u teba 😵

erin365
25. okt 2013

@bobulab koľko máte zmrazených?

zelenagw
25. okt 2013

@majkulik Ahoj ja picham Menopur dnes to bude 4x mozno pojdeme spolu na ET ale ja uz do GF nechodím... ale bola som tam 3x na IUI...

mirka135
25. okt 2013

Ahojte holky tak od pondelka sa radim k vam ...ozaj a preco sa tato tema vola pipiny z gyn-fiv???

mirka135
25. okt 2013

Dost by ma zaujimalo ako dlho trvaju vsetky vysetrenia kym dojde k prvemu IUI ci IVF ?? Je to individualne ci??my mame odporucenie od gynekologa,tak neviem naco sa mam pripravit.v pondelok idem na 1konzultaciu.dakujem

zuzkagal
25. okt 2013

@adulka1979
@leonie777
@majkulik Ja som take trdlo, dnes som bola objednana na 10tu na interne uplne som na to zabudla. Letela som tam o 12,00 som tam bola a uz tam Dr nebol. Tak som sa preobjednala na pondelok. Na to uz snad nezabudnem 😀

nezabudka8
25. okt 2013

@erin365 ja idem v utorok. No ved uvidime. Aj tak ti budem drzat palce nech sa rozmrazi.daj vediet.pekny vikend

adulka1979
25. okt 2013

@zuzkagal 😀 aj to sa stáva

adulka1979
25. okt 2013

@mirka135 ahoj, je to individuálne samozrejme záleží od toho aký máte problém, prečo sa nedarí otehotnieť. Na výsledky sa samozrejme čaká. Treba čakať na schválenie žiadosti poisťovňou, čo môže trvať 3-4 týždne. Výsledky genetických vyšetrení trvali dva mesiace, odbery na začiatku tiež trvalo tri týždne kým došli výsledky.
My sme začali chodiť do GF v polovici júna.

marttina333
26. okt 2013

@minis ahoj vcera sme podpisovi ziadost do poistovne, vraj do 2mesiacoch ju schvalia Neni to nejako dlho ? Takze tera mame pauzu, budem pit alchemilku do ovulky , snad pomoze a vraj aj akupunktura je dobra 🙂

gelinka75
26. okt 2013

@marttina333 ano vszp si dava niekedy nacas, niekedy to trva aj 2 mesiace, ale mne to minule schvalili tusim za 3 tyzdne..predtym to trvalo raz 8 tyzdnov a raz 5

sarin
26. okt 2013

@tyli pribrala si z toho prednisonu moc? Mas nejake vedlajsie ucinky?

tyli
26. okt 2013

@sarin ja som nepribrala, možno max 1-2 kg. ale ja som extrém, celý život mám problém pribrať. už 15- 20 rokov mám stabilnú váhu 60 kg / 178 cm. no zistili synovi a následne aj mne metabolický problém - nízky cholesterol. takže preto nepriberám.
občas ma pobolieva žalúdok, ale to taktiež neviem či práve z Prednisonu, lebo za posledné dva roky som už do seba napchala veľa liekov.

marttina333
26. okt 2013

@gelinka75 a da sa to nejako ovplyvnit ? Aby to schvalili skor?

gelinka75
26. okt 2013

@marttina333 podla mna nie

adulka1979
26. okt 2013

@zuzkagal
@majkulik
@leonie777
Ahoj dievčatá... ms dorazila.. 😀 Takže v pondelok návšteva GF. Ale aj naďalej treba pichať Diphereline, však? Bez ohľadu na ms? Vďaka.

bobulab
26. okt 2013
bobulab
26. okt 2013

@erin365 6
@erin365 6 zmrazených

gelinka75
27. okt 2013

@adulka1979 diphereline pichas stale az kym nepovedia vsetko vysadit

zuzkagal
27. okt 2013

@adulka1979 dnes som bola v gf na injekciu a sestricka sa ma pytala na ms...vravim ze od piatku.ona ok v pondelok na ultrazvuk a prineste si so sebou gonal 900 tak asi to bude pokracovanie... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre