Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

janan82
6. nov 2013

@sarah00 Ahojky, no ja vám tu posielam koľko len môžem a držím palčeky, nech to aj vy dotiahnete do úspešného konca, čo teda aj mňa ešte čaká, ale už aspoň tú najťažšiu fázu mám za sebou.

adulka1979
6. nov 2013

@zuzkagal Pomaly ďalej zájdeš... 🙂 neboj, všetko bude ok.

adulka1979
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marttina333
6. nov 2013

Holky prosim vas pri dlhom protokole sa kedy zacina pichat .? Ja cakam na schvalenie ziadosti a ci to stihnem do vianoc ...

adulka1979
6. nov 2013

@erin365 údaje v tabuľke doplnené 🙂

adulka1979
6. nov 2013

@marttina333 ja som začala 26.deň cyklu, u každej je to iné, posúdi lekár.

janan82
6. nov 2013

@marttina333 Ja som začala 25.deň cyklu.

sarah00
6. nov 2013

@marttina333 ja začínam zajtra a je to 23DC a mám dlhý protokol. držím palce 🙂

alzbetapipi
7. nov 2013

Ahojte dievčatá, chcem vám len všetký povedať, že vám všetký veľmi veľmi veľmi držím prsty! Ste bojovníčky a verím, že všetky budete čoskoro tehotné a maminky... Opľúvam vás aj ja pre šťastie tfuj tfuj tfuj... My máme z GynFivu domka dnes 23-dňových chlapčekov, bolo to naše druhé ivf, prvé sme absolvovali v Brne na Obilním trhu, nevyšlo to, ani zmrzlinky neboli... Pre Brno sme sa rozhodlli po tom, čo sme stále dokola chodili na konzultácie do Iscaru a k ničomu to akosi neviedlo, o GynFive som vtedy nepočula veľa dobrého, tak sme šli do Brna... Keď to nevyšlo skúsili sme nakoniec GynFiv... Ja som bola spokojná s prístupom, bez ohľadu na to, že to vyšlo..aj keby to nevyšlo...možno je to niekedy ako na bežiacom páse, ale zoberte si, koľko tam chodí ľudí...keby sa každému mali venovať hodinu, tak to by sa asi nedalo...celý proces by sa asi značne natiahol... Myslím na vás!

erin365
7. nov 2013

Ahojte, tak asi z toho nič nebude, test nesilnie...budem skúšať testovať ďalej 😅

blcha76
7. nov 2013

@erin365 Držím palčeky, musí sa to podariť!!! 🙂

erin365
7. nov 2013

@janan82 kedy máš TP? Mne v tabuľke vychádza podľa ms, že si v 19tt

pancuska
7. nov 2013

Aj ja Vas chcem povzbudit pretoze bol 4.11. presne rok co som bola na ET a teraz mam doma skoro 5 mesacne dievcatka dvojicky!! Stalo nas to 4 roky nervov kym sme sa dopracovali az k IVF vobec som neverila ze to vyjde ale ako nahle mi ich vlozili citila som ze sa to podari!! a tak vam drzim palce a snazte sa verit ze RAZ to pride len vsetko ma svoj cas!! totiz vsetko zle je na nieco dobre!!!

sarah00
7. nov 2013

@erin365 nevymýšľaj, že z toho nič nebude! eeeeeešte máš veľa času do odberu krvi, tak myslíme pozitívne 🙂 🙂 🙂

tyli
7. nov 2013

@erin365 držím palce. skús netestovať. súhlasím so @sarah00 😉

bobulab
7. nov 2013

Mna dnes rano, den po KET strasne boli brucho:(

erin365
7. nov 2013

@tyli @sarah00 sa smejem baby, lebo ma nepoznáte... za 4 a pol roka som prepadla mánii testovania 😀 niekto nakupuje topánky a ja nakupujem testy 😀 😀 😀

sarah00
7. nov 2013

@erin365 no veď testovať môžeš, ale nevymýšľaj, že to nevyšlo 😀

mirkaaak
7. nov 2013

@erin365 ani mne nesilnel zo dna na den. Dokonca sa mi niekedy zdalo, ze je slabsi ten druhy pasik ako den predtym- hlavne, ked som aj v noci chodila na wc tak rano ten moc nebol tak koncentrovany. Hlavne, ze tam nieco vidis 😉

tyli
7. nov 2013

@erin365 tak už ťa asi v lekárniach poznajú 🙂 ja som mala doma pred rokom 40 kusov ovu-testov a 20 tehotenských 😅 ja to už mám za sebou 😀

erin365
7. nov 2013

@tyli mám podozrenie že áno, ale už len z trápnosti lekárne striedam :D mám 4-5 v NR ktoré obchádzam na striedačku 😀 😀 😀

tyli
7. nov 2013

@erin365 sa tu smejem 😀 tak teda testuj a dúfam, že čoskoro nám nahlásiš dve čiarky na teste. 😵

tyli
7. nov 2013

@erin365 v tabuľke do kolonky od kedy sa snažme dať od kedy sa snažíme celkovo, alebo v GF?
aj @bobulab by možno rada vyplnila tabuľku. tiež bola teraz na KET 🙂

senselinka
7. nov 2013

@erin365 Ahoj Erin, len som ti chcela napísať, že ťa veľmi obdivujem a celkom som chápala aj tvoj predchádzajúci skeptizmus, že KET určite nevyjde, ale vidím, že ťa znovu chytá nadšenie a viera, že z toho predsalen môže niečo byť 🙂
Len aby si pochopila, prečo ja a prečo ty 😀 😀 😀
Ako sa dá ľahko vyzistiť z môjho profilu, mám za sebou 4 potraty, v júni bol posledný a tak nám odporučili IUI, nie preto, že by som nevedela otehotnieť, ale preto, aby som bola presne sledovaná celý čas. Začala som navštevovať fórum IUI a bola si z jedných, ktoré IUI v júni absolvovali. Bola si taká nadšená a tak veľmi si tomu verila, až si ma totálne nakazila a ja som zrazu mala pocit, že ani u nás to nemôže dopadnúť inak, ako pozitívne 😵 Mrzelo ma, že vám to nakoniec nevyšlo, ani nasledovné ET, trochu ma to schladilo, ale napriek tomu sme v septembri absolvovali IUI a teraz som v 8tt, bábätko malo v pondelok 11,5mm a krásne mu bilo srdiečko 🙂
Verím, že napriek slabulinkému dušíkovi ti bude test silnieť a teraz vám to proste vyjde. Strašne ti to prajem a posielam tehu vírusy, aby sa na teba riadne nalepili a neodlepili až do toho júla 😉
Drž sa, testuj ako správna maniačka a kašli na lekárne, občas môžeš skočiť aj do drogérie, tam im je to jedno 😀 😀 😀

erin365
7. nov 2013

@tyli od kedy si snažilka...aj mimo GF a @bobulab dopíšem 😉

erin365
7. nov 2013

@bobulab cicuš, vyplň si údaje do tabuľky 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao...

erin365
7. nov 2013

@senselinka jeeej, krásna správička ♥ Ja vždy verím do poslednej sekundy!

blavabla
7. nov 2013

@erin365
Presne tak, skvely pristup. 🙂 ..vsetky na teba mooc myslime a klud...ja si nemozem pomoct, ale fakt si myslim, ze ked ti hocijaky maly dusik ukazuje, je to tam🙂 😉 drzim palceky..

tyli
7. nov 2013

@bobulab kiež by to bolo dobré znamenie. ja keď som bola prvý krát tehotná, tak ma bolelo v podbrušku ako pred menštruáciou niekoľko týždňov. takže dúfajme, že je to dobré znamenie 😉 ja zase nič necítim. ani pichnutie. keby si mala veľké bolesti, zavolaj do GF.

blavabla
7. nov 2013

@vodnari ahoj babulka ako sa mi mas...este nepresiel mesiac?😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre