Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

bobulab
10. nov 2013

@myself12 ja som tam tiež volala, lebo nezavolali a povedali, že mali vela roboty...volala som v ten den, ked mali oni volat

myself12
10. nov 2013

No super.tak volala som do labaku, na recepciu aj na ambulanciu.samozrejme nikto nezdvyhol.tak ma moze slahnut dneska.ale dakujem vam holky, ze ste odpisali. Budem tam do 17 volat.snad sa niekto zlutuje.

janan82
10. nov 2013

@myself12 Ahojky, radšej tam zavolaj. Mávajú služby aj cez víkend. Viem, že väčšinou robia ET okolo 9,00 ale to záleží od toho, koľko tých ET v ten deň majú. Držím palčeky.

janan82
10. nov 2013

@myself12 A odkiaľ si? Že by si tam zavolala hneď ráno. Stíhala by si to?

gelinka75
10. nov 2013

@myself12 aj mne raz volali v nedelu okolo 15 tej

myself12
10. nov 2013

Som pri Bratislave,tak urcite by som to stihla.len treba 2 Hod.pred tym uz vediet koli tomu diazepanu atd.no budem skusat...prinajhorsom zajtra. Len ci nepripravuju tie embria s nejakym vaecsim casovym odstupom. Slahne ma...ako keby sme neboli uz malo skusane. Inak dakujem vam babulky za odpovede,ste zlate, ze ste si nasli na mna cas.

myself12
10. nov 2013

Dovolala som saaaa baby. Ze by mi do 6 volali.takze ak budu kvalitnne som tam zajtra ako na koni. Prijemny zvysok nedele 😉

bobulab
10. nov 2013

@myself12 a kam...aby sme vedeli

myself12
10. nov 2013

@bobulab do Labaku, asi na 4 pokus 🙂

sarah00
10. nov 2013

@erin365
@zuzkagal
@adulka1979
@leonie777
@majkulik kočky sa máte? nejaké novinky?

@lesik ahoj. tak držíma palce 😉

@macka23 ahoj. to si mala ako ja, prišla som po 4 mesiacoch a už ma čakali vypísané recepty a protokol. ja pichám od štvrtka, takže sme skoro narovnako 😉 ktorý DC si začala pichať? ja 23. tiež mám dlhý protokol. predpoklad OPU mám 30. nov.

zuzkagal
10. nov 2013

@majkulik
@sarah00
@adulka1979
@leonie777
Ahojte dievcata, konecne mam chvilku cas 🙂 Maji som rada, ze mas po tom, a ze to bolo v pohode. Kedy vklad? uz ti volali? ako embrijka? Leonie zajtra sa drzkaj, budeme na teba intenzivne mysliet 🙂 Adka ako dnes po kontrole? Sara ako ide pichanie? zvladas sama? 🙂
co sa tyka mna, ja idem zajtra na kontrolu, dufam poslednu, gonal uz nemam vobec, pytala som sa Dr. ze co s tym, a ona nebojte sa nieco vam pichneme.....recept vam pisat nebudem, to by ste mooc platili.. Dnes druhy den som pichla Luveris, vajecniky ma bolia pri kazdom kroku, no des. Predpokladam ze OPU v stredu... uz vaaazne chcem mat po tom. A vtip na zaver: sestricka mi dnes pri pichani vravi: No ukazte to vase sitko, este vam voda nepreteka ked pijete??? 😀 😀 😀

sarah00
10. nov 2013

@zuzkagal jeej, tak už sa ti to blíži, tak snáď zajtra to už bude posladná kontrola. mne pichá injekcie svokra, tak to mám vďaka nej v pohode. musím sa ale niečo naučťi, lebo cez víkend chcem ísť k našim a tam si to budem musieť sama, ale snáď to zvládnem 🙂 ja mám dnes 4 deň diphereline, v stredu čakám menštruáciu, tak som zvedavá, či to tak aj bude.

macka23
10. nov 2013

@sarah00 no veru zasvetila si ma do mojho 1iui 🙂 aka nahoda 🙂 v piatok som bola 28dc, tak dufam ze tobre vypali 🙂 ku komu chodis?

sarah00
10. nov 2013

@macka23 k harbulákovi. tak potom asi mávaš dlhšie cykly, že? teda predpokladám, keď ťa nechal pichať na 28 DC, lebo to ja už mávam MS 🙂

adulka1979
10. nov 2013

@leonie777
@zuzkagal
@majkulik
Ahojte dievčatá. Tak po dnešnej kontrole je to tak, že v utorok ma čaká posledná kontrola. A potom tento týždeň niekedy aj OPU. Nech už mám po tom, neviem sa dočkať.
Baby, tie čo máte za sebou OPU, predtým ste mali konzultáciu aj s anesteziológom? Alebo priamo v ten deň?

marttina333
10. nov 2013

@sarah00 to asi zalezi od dlzky cyklu kedy sa zacinaju pichat injekcie Prosim ta a ked ti volali ze mas schvalenu ziadost tak ta hned objednali hned dalsi den na konzultaciu ? Ja nechcem cakat 2tyzdne na objednanie

sarah00
10. nov 2013

@marttina333 my sme mali žiadosť schválenú už v júni, to sme ešte len čakali na výsledok 3 IUI, ale sestrička mi volala, že žiadosť schválená a že ma hneď objedná na konzultáciu, aby sme potom nemuseli veľa čakať. ale nakoľko sme v lete nechceli nič riešiť, tak ja som jej povedala, že sa objednám potom. vy ste kedy podávali žiadosť?

sarah00
10. nov 2013

@marttina333 som si prečítala, že 25.10. ste podpisovali, akú máš poisťovňu? skús tam zavolať a trošku to pourgovať, stalo sa tu dievčatám že aj do týždňa mali schválené. a keď ti v poisťovni povedia, že schválili, rýchlo sa objednaj na konzultáciu, aj keď oni ešte o tom nebudú vedieť, lebo určite trvá zasa niekoľko dní, kým sa to dostane späť do GF. nám to trvalo asi 6 týždňov a sme vo VŠZP.

@adulka1979 tak v utorok ešte ďalšia kontrola? koľko si ich spolu mala?

macka23
10. nov 2013

@sarah00 hej, posledne tri mesiace sa mi predlzil cyklus z 28 na cca 33 dni, tak asi preto. Dlho som sa odhodlavala, kedy tam pojdeme a nakoniec to vypalilo tak rychlo. A co je v konecnom dosledku hadam aj dobre 🙂

sarah00
10. nov 2013

@macka23 presne tak isto som to mala aj, ešte v septembri som bola rozhodnutá, že až v novom roku pôjdeme a potom ma len tak "osvietilo" a zavolala som do GF, do dvoch týždňov sme mali konzulátciu a o 6 dní už 1. injekciu. tak som "rada", že nebudem sama 🙂

macka23
10. nov 2013

@sarah00 aj mna si potesila :D citala som vyssie ze ti picha svokra? mne v piatok pichla sestricka este v GF a od vcera som sa na to odhodlala sama - a nie je to zasa az take strasne, som zvedava ked mi pribudnu dalsie. To mam tiez iny galimatias - ale zvladneme to, ne? To drobca za to stoji - ci drobci? 😝

sarah00
10. nov 2013

@macka23 áno, svokra mi pichá 🙂 a jasné, robíme to len pre to jedno 😉 ja inak neviem, či už na mňa nejak pôsobia tie hormóny, ale ja som včera večer tak revala a nevedela som tozastaviť. mi to prišlo tak strašne ľúto, že niekto ani nevie jak a niekto musí toto všetko podstúpiť a ešte ani výsledok nie je istý. dnes drahý len chodí a ukľudňuje ma 🙂

erin365
10. nov 2013

Ahojte,
zajtra ma caka krv po KET. Esteze mam v praci teraz vela roboty, aspon mi to do tej druhej-pol tretej rychlejsie ubehne.
Tak pa zajtra.

marttina333
10. nov 2013

@sarah00 tiez mam vszp, asi nevies na ake cislo sa tam vola ? 🙂

janan82
10. nov 2013

@erin365 Tak zajtra na Teba silno silno myslíme. Držte sa tam a nech sú len tie najlepšie výsledky 🙂

blavabla
10. nov 2013

@erin365 myslime na teba silno... 🙂

bobulab
10. nov 2013

Je dobre, či zle znamenie, že som 4 den od KET a už 2. den mam brucho ako pred ms?...ms by som mala normalne mala dostat bud.víkend...

sarah00
10. nov 2013

@marttina333 to veru neviem 😕
@erin365 drž sa zajtra, siiiiiiiiiiiiilno vám držím palce

ja som práve dostala 4. dávku diphereline, včera ma to trošku bolelo, dnes našťastie vôbec 😎

janan82
10. nov 2013

@bobulab To je uhniezďovanie, ja som cítila akoby som mala dostať ms a to aj počas prvého trimestra, hlavne v období keď by som mala mať ms alebo ovuláciu. Držím palčeky nech je to to správne znamenie. 😉

erin365
11. nov 2013

@adulka1979 Ahoj, konzultacia s anesteziologom nebude. Na izbe len vyplnis taky "dotazník" a tam uvedies vysku, vahu, ci uz si bola pod narkozov, ako si ju znasala, ci fajcis...atd.;)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre