Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

depa
3. jan 2014

@stanka810 doky mi dal nejake čipky len neviem či ich mam uživat trocha mam z toho boja

mauerka
4. jan 2014

Ahojte dievcata, dalsie babatko "made in GF" je na svete. Nasa Lea sa narodila sekciou v 38tt po prvom IVF v GF. Velmi na vas myslim a drzim prsty, aby to cim skor vyslo kazdej z vas.

guginenka
4. jan 2014

@mauerka - gratulujem:O)) a veľa zdravíčka...

guginenka
4. jan 2014

dievčatá moje hormony nechcu moc somnou spolupracovat. ms meska,som z toho v strese 😒

mirkaaak
4. jan 2014

@mauerka gratulujem ! Malej Leuske aj maminke prajem vela zdravicka 😉

sarah00
4. jan 2014

@mauerka gratulujem a veľmi sa teším s vami, prajem veľa zdravíčka, včera som stále sledovala tvoj fotoblog, či nebude nejaká info 😉 🙂

lesik
4. jan 2014

@mauerka Blahozelam a zelam vsetko naj!!!

zelenagw
4. jan 2014

@mauerka Jéééj super gratulujem 🙂 nech ste zdravucke 🙂

zuzi20
4. jan 2014

@mauerka gratulujem, prajem veľa zdravíčka a radosti 🙂 Dodáva nám to všetkým chuť do ďalšieho boja ... 🙂

stanka810
4. jan 2014

@mauerka velka gratulacia 🙂 nech ste zdravucke...nas to caka o chvilu 🙂

blavabla
4. jan 2014

@mauerka velmi velmi gratulujem!!!!!! 🙂 hlavne vela zdravicka maminke a Leuske 🙂 🙂

vahy1
4. jan 2014

@mauerka gratulujem,a obom zelam vela,vela zdravia 😉

janielik87
4. jan 2014

@mauerka gratulujem 🙂 nech ste zdrave obe

janielik87
4. jan 2014

@guginenka a nemerias nahodou BT? ja vzdy podl nej viem, kedy asi dojde ms

donatela
4. jan 2014

@mauerka mojenko a ja cakam ako na ihlach spravu a ty si sa rovno zverila s touto uzasnou novinkou sem🙂 este ze ma napadlo mrknut sem...
Prajem vela vela vela zdravicka leuske a tebe skore zotavenie po sekcii, nech vam leuska robi iba radost!!!

guginenka
4. jan 2014

@janielik87 - nie nemeriam. od kedy viem,ze dieta sa nam zrejme podari len cez IVF tak som prestala 😕 ja mam vsetky predmenstruacne syndromy 🙂 a idem si sama sebe na nervy. nech to uz pride... 😔

adulka1979
4. jan 2014

@mauerka Gratulujem a prajem všetko dobré. 🙂

janielik87
4. jan 2014

@guginenka hmmm, no to aj ja viem dokonale, ze sa nam dietatko prirodzene nepodari :( :( ale nadej umiera posledna a aspon o spoznanie tela ide... teda tym meranim. Ale no co uz... Mozno je fajn sa na to vykaslat. Ale ani to nejko nepomohlo... 🙂

kklaudia
4. jan 2014

Klaudika bola na pohotovosti... Zrazu strašné neutichajuce bolesti v podbrušku a hustý hnedo biely vytok, tak som sa strašne zlakla, doktor mi nepovedal ani že je to dobre, ani že zlé, keď som sa ho opytala, ci sa mam báť, ci sa môže niečo stať, jeho odpoveď bola že ani ani, lebo tam žiadne embryjko nevidel, vidí len že som tehotná ale nič viac :( mam ležať, že nemám ísť ani len do obchodu..

guginenka
4. jan 2014

@kkladia- tak kludovy rezim a nohy hore. vsetko bude v poriadku 🙂

blavabla
4. jan 2014

@vodnari ahojky zlatusik...tak ako pokracujeme? 🙂 prajem ti vsetko nan naj v Novom roku, hlavne, aby Branko uz mal surodenca 😉 ..maurenka uz porodila babulku, my sme v tesnom zavese, vsetko ok...si na rade zlatusik 🙂 🙂 aj v GF sa to zakliate vrece konecne roztrhlo... 🙂 🙂

donatela
4. jan 2014

@kklaudia Klaudika, drž sa moja a odpočívaj. Ostaň pekne v kľude, hlavne neprepadaj nejakej panike. Veď lekár nevravel nič zlé 😉 Ešte je skoro aby baby videl...
Ja som zatiaľ v poho (klopem na čelo), zvládam aj výlety a ľahké túry 😉 Len mám stále žalúdok ako na vode. Je to čoraz horšie, vystupňuje sa to každý deň hlavne večer. Už som skúsila aj zázvorové lízatká ale je to na figu, to pomôže tak na 5 minút...
Vidíme sa 14-teho na UTZ 🙂 🙂

donatela
4. jan 2014

@blavabla tebe sa to veru už tiež kráti... Ako sa cítiš? Ktorú nemocku si si vybrala?

blavabla
4. jan 2014

@donatela ahojky tehulka 🙂 veru krati..mala by som uz aj kabelu do nemocky pobalit...dakujem za opytanie..cim dalej , tym nemotornejsie 🙂 🙂 funim a hrejem 😉 vybrata je antolska jednoznacne..
A ty? Uzivaj si tehu, tak strasne to leti..

rybkanz
4. jan 2014

@mauerka veľká gratulácia, všetko dobré, hlavne veľa zdravia!!!

rybkanz
4. jan 2014

@waitiekatie @sarah00 dievčence ďakujem za odpoveď, aspoň viem, že mám šetriť 😀
baby všetky čo ste boli na IVF ste mali genetické vyšetrenia, alebo to robia len niektorým párom???

blavabla
4. jan 2014

@donatela ahojky tehulka 🙂 veru krati..mala by som uz aj kabelu do nemocky pobalit...dakujem za opytanie..cim dalej , tym nemotornejsie 🙂 🙂 funim a hrejem 😉 vybrata je antolska jednoznacne..
A ty? Uzivaj si tehu, tak strasne to leti..

blavabla
4. jan 2014

@donatela to su tie tehu hormony 😉 omylom poslane 2 krat 😉

guginenka
4. jan 2014

@janielik87 - no ja som si merala bazalnu, kontrolovala hlien a este som aj pouzivala personu. potom som na to zanevrela 😒 ale mas pravdu, ked som sa takto venovala svojmu telu tak som si viac rozumela 🙂

kklaudia
4. jan 2014

@donatela dakujem za povzbudivé slová, ale ja som taká nešťastná z toho...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre