Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

waitiekatie
24. feb 2014

@nancsy ja mam mrazacikov...

lila2601
24. feb 2014

@waitiekatie dakujem pekne ...to je pravda cim viac vysetreni tym lepsie ... No strach je strach ... Dakujem za podporu

waitiekatie
24. feb 2014

@lila2601 jasne,je to krok do neznama..ale ber to tak,ze na konci tej cesty je vase babo a preto sa oplati vykrocit 😉 a navyse..zena je schopna vydrzat toolko bolesti,co sa chlapom ani nezda..nie je to take strasne,za chvilu bude po tom a ani nevies ako pichas stimulku 😉

lila2601
24. feb 2014

@waitiekatie ouuu tak to ja mam s inekcii strach no co by som pre male nespravila 😊..no my este nevieme co a ako bude estelen sme boli na konzultacii tak hned nas poslali na spermiogram na geneticke vysetrenie aj partner aj ja .. este to diabetologicke ... No uvidime co bude dalej ... Len aspon keby to tolko nestaaalo joj hh a niesne z bratislavi a furt volno vybavovat tiez neni lazo plazo...no stoji to za to 😃

waitiekatie
24. feb 2014

@lila2601 kazda sranda nieco stoji,ved vies 😎 ja som sice sestricka,ale ze mam otocit tu injekciu proti sebe,to sa mi teda vaaaazne protivilo 😀 vsetci sa mi smiali ze ako to,ze mam s tym problem..ale po par dnoch 3xpich do brucha a den sa mohol zacat..aj mi to chybalo nakoniec.. 🙂

lila2601
24. feb 2014

@waitiekatie sama aaaaa boze ja asi budem chodit dakej sestricke ...babo za tie peniaze ale stoji ...este ze nieco take aj vymysleli hh.... To este nevieme co secko nam bude treba sak zistime po case ... Jak sme boli na konzultacii secko na nas vybafla ze sme sa aj zabudli opytat cenu heh a ty si bola v gyn fiv ? Ak ano koho si mala aleho lekara .?

waitiekatie
24. feb 2014

@lila2601 vsetky co sem piseme sme gynfivacky 🙂 konecnu cenu ti aj tak presne asi nepovedia..mne len sestricky medzi recou ze nech ratame cca 1000ku..ja chodim Harbulakovi..je toho vela...nic si z toho nerob,ak hned vsetko nepochopis na 1x..ja som od fachu a tiez som si niektore veci utvrdzovala..klud,nadych a hlavu hore..ale priprav sa na to,ze stale nieco cakate..na dalsiu ms,ma schvalenie,na tolky a tolky den cyklu..staale na nieco cakaaame..ze kocky?? 🙂

lila2601
24. feb 2014

@waitiekatie no ja som citala ze aj 1200 ci 1700 e no sak uvidime co a ako teraz tam ideme 3.3 ....dakujem pekne

vodnari
25. feb 2014

@sizo Tak si sa rozhodla pre Brno? Držím palčeky. 😉

sizo
25. feb 2014

@vodnari Ano moja Brno......🙂🙂

waitiekatie
25. feb 2014

babule, takze uz su obe u maminky 🙂 jedno je slabsie, ale uvidime, snad zabojuje... ale urobila som veeelku chybu.. ten poloplny mechur je nad moje sily... dnes bol malo plny (musela som cvrknut ked sme dosli do BA - ale hned som si aj dala kavu, aby som to dohnala)... ale dr musel na mna pouzit vsetky mozne nastroje, aby sa doskal cez krcok.. musel ho nastrojom roztiahnut... poviem vam, nic prijemne... ked pojdete na ET/KET urcote radsej s max plnym mechurom....bolo to akoby mi tahal nosnu mandlu cez ucho.. 😠
ale podstatne je, ze sa to podarilo... a sestricka zlata ze o dva tyzdne dojdete na pozitivny tehotensky test 🙂 🙂 beriem to ako ordinaciu lekara 😀 😀

elabka
25. feb 2014

@waitiekatie sa tu priblblo usmievam na monitor, ked citam tvoju spravu... uz sa tesim ako to potvrdis o 2 tyzdne 🙂 to zas pridem o nechty, kym napises 😀
Ja som furt este neskusena... citala som o tom plnom mechure... a nejako mi to nejde do hlavy... bezne ked idem na gyndu, musim ho mat prazdny... preco pri ET/KET musi byt plny? Co to ovplyvnuje?

adriana1861986
25. feb 2014

Ahojte som tu nova a chcem sa spytat ci je tu niekto kto bol alebo ide na vnutromaternicovu inseminaciu

waitiekatie
25. feb 2014

@elabka v podstate ide o to, aby bola maternica pri vklade akoby podopreta mechurom, aby sa im tam lepsie slo... do mna to teraz tlacil nasilu, neslo to, zobral ine, neso to, a ked mi roztahoval krcok, som mala pocit akoby mi vytahoval vnutro..ale nebolelo, len neprijemne to bolo... pri beznom gynekologickom vysetreni nepotrebuje aby bola maternica polohovana... ale pytala som sa, na uhniezdovanie to nema vplyv, len pre mna to bolo dost neprijemne... taka lutostivo na mna kukali, aj sestricka aj embryologicka....ale uz je to ok a budem si ich opatrovat, moje zlaticka 😉 a to cakanie.. to ma asi svihne 😀

waitiekatie
25. feb 2014

@adriana1861986 kazda druha 🙂 ja som bola... co potrebujes vediet? 🙂

elabka
25. feb 2014

@waitiekatie Aha! Dakujem za vysvetlenie, zas som mudrejsia 🙂
Pekne si ich opatruj, nech mam vzor a mozem ta nasledovat 🙂 mna uz teraz svihaa a to sa nejedna ani o mna 🙂 Vsade okolo mna tehulky... 2 kolegyne cakaju dvojicky... tak hadam tento rok bude plodny aj pre nas 🙂 Drzte sa, Ty a Tvoje zlaticka !!!!

nancsy
25. feb 2014

@waitiekatie mysli pozitivne a drzim ti palce aby ti to vyslo. 🙂

waitiekatie
25. feb 2014

@nancsy jedine pozitivne..odteraz nie ze ci vobec...len ci dve ci jedno bude 🙂

sizo
25. feb 2014

@vodnari Ahoj moja no ako???????

sheronka
25. feb 2014

@blavabla Snad ste uz dvaja 😉 Ak ano moc gratulujem a prajem zdravicko 🙂

krakulka
25. feb 2014

Ahojte dievcata, keby niektorej z vas zostali lieky po IVF Gonal, Dipehreline prosim napiste IP. Nemusite ich vracat do GF. Dakujem. 🙂 🙂 🙂
Velmi by mi ste mi pomohli.

vodnari
26. feb 2014

@sizo až zajtra mojenko...až zajtra..... ale myslím si že som tehotná.... cítim sa tak isto ako pri drobčekovi.... 😉

vodnari
26. feb 2014

@blavabla no ako zlatko...už???? myslím na teba.... 😉

sizo
26. feb 2014

@vodnari Jaaaaj moja bodaj by to vyslo🙂🙂🙂🙂
Daj vediet😀
@blavabla Uuuz?????

blavabla
26. feb 2014

@sheronka
@sizo
@vodnari ahojte babulky, volam sa Leonard Nagy, narodil som sa 24.02.2014, meriam 53 cm a 3500 g.<3maminku som trapil skoro 20 hodin, ale poviem vam nelutujem ani minutu...ten pocit a ta nekonecna laska to sa neda ani slovami opisat...maminka a tatinko su az teraz dokonale stastny.🙂takze dalsie babatko"MADE IN GYN FIN" je na svete😀....a nas odkaz pre Vas...NEVZDAVAJTE TO ZA ZIADNU CENU...posielame pusinky z porodnice:-*:-*

sizo
26. feb 2014

@blavabla Jaaaaaj gratulujeeeeeeem😀😀Posielam pusu malickemu a maminke za vydrz😀😀Prajem hlavne zdravie 😀😀😀Potom si prosim fotky🙂

adulka1979
26. feb 2014

@blavabla Gratulujem. 🙂

adulka1979
26. feb 2014

@waitiekatie Držím moooooc palce... 🙂

annamary27
26. feb 2014

@blavabla gratulujééééééééééééééém 😉

sheronka
26. feb 2014

@blavabla Juuuuj tak sa tesim. Prajem vam vela zdravia a lasky 🙂 Krasne meno ste vybrali maminka 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre