Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

adkamas
16. apr 2014

31.3.vklad,10.4.stvrtok 1 odber_hcg 15j,bola som odcestovana,tak miesto 14 den idem 17 den druhykrat na krv.

gelinka75
16. apr 2014

@zuzi20 mne nechceli dat ani preventivne, ze je to zbytocne

leona45
16. apr 2014

Ahojte s manzelom sme sa rozhodli o umele oplodnenie, ktore aj v Gyn Five odporucaju ICSI, vedeli by ste mi prosim povedat, vkladaju aj jendo embrio?
Dakujem

zuzi20
16. apr 2014

@gelinka75 to je divne...niekomu tak, niekomu onak. Este si tie moje vysledky dam asi preverit...

zuzi20
16. apr 2014

@leona45 ano mne vkladali prvy krat iba jedno...

mirka135
17. apr 2014

@leona45 ano vkladaju mne vkladali 1 a na dalsi pokus som si dala vlozit 2

leona45
17. apr 2014

@zuzi20 Dakujem a od veku to nezavisi? Lebo ja mam uz 34, ci to nebude problem

adulka1979
17. apr 2014

@leona45 ahoj, nie je problém, rozhodnutie je na tebe, či chceš vložiť jedno, alebo dve. Nikto ťa nútiť nemôže. Aj ja som si dala vložiť jedno. A veselo si kopká v mojom brušku... 🙂

adulka1979
17. apr 2014

@waitiekatie ahoj, stále sledujem, čo sa tu deje, myslela som na teba, je mi ľúto, že to opäť nevyšlo.... 😒
Ale nevzdávaj to!

matysek1812
17. apr 2014

ahoj, mna sa pytali, kolko si chcem vlotzit, zakazdym som si dala dve 🙂

mirka135
17. apr 2014

@adkamas ako si dopadla??????

cucoriedkacucoriedka
17. apr 2014

@leona45 moja kamarátka chodí do gyn fivu a mala už tri ivf, stále jej vkladali dve embryjká. má 39 rokov

cucoriedkacucoriedka
17. apr 2014

@adulka1979 hm, blahoželám. aj ja som si dávala vložiť jedno, teda zo strachu pred ohss mi len jedno vkladali, som od konkurencie - iscare, a tiež kopkáme🙂 držím ti prsty nech to všetko dobre dopadne🙂

viva13
17. apr 2014

@waitiekatie Ahoj ty si bola na kolkom IVF? čo tu čítam tak sme boli v jeden den ty vklad a ja IUI tiež mi robili Drábek, a včera na krvi tiež...

waitiekatie
17. apr 2014

@viva13 ahoj, ja stale prve IVF, treti vklad (ET a 2xKET)... dufam, ze ty mas lepsi vysledok ako ja 🙂 🙂

viva13
17. apr 2014

@waitiekatie ten istý ako ty a bola som na štvrtom IUI 😒

zuzi20
17. apr 2014

@leona45 no ja som mala 32 a povedali mi, ze vy ste mlada, dame len jedno 😀 Potom na ket mi dali dve. Teraz som zvedava, co mi povedia, kolko navrhnu...

adkamas
17. apr 2014

@mirka135 je koniec..ale uz som to predsa len trochu rozchodila..len ked pridem do spalne a vidim ten zakladac z GF-to velke foto babatka tak mi stiahne srdce. ☹ o 4 mes. skusime zase...

mirka135
17. apr 2014

@adkamas joj ja som teda tomu dost verila ze sa to uteba podari...a preco o 4mesiace??nemas ziadnych mrazacikov?

adkamas
18. apr 2014

@mirka135 nic nam neostalo...prestali sa vyvijat pri PK

bubbbulik
18. apr 2014

juj dievčata ,ja idem druhy krat na ifv teraz čakam na žiadost s poistovne a potom sa dotoho znova dáme.dufam že tento krat uspešne,kedže budem mat dlhy protokol a budem stimulovat s gonal....ake snim mate skusenosti?to je tiež pero??

mirka135
18. apr 2014

Dievcence dakujem za srdiecko..neviem sice od ktorej ale viem ze jedine odvas..chvilu sa s neho potesim a potom poslem dalej nech potesi aj niekoho ineho 🙂 tak ako mna

marttina333
18. apr 2014

Ahojte prosim to schvalenie poistovne plati 1rok ?? Treba potom do 1roka zacat so stimulkou alebo uz mat po vklade ? A este otazocka mala som pred drillingom AMH 11. Nemam sa obavat stimulky aby som nemala hyperstim. syndrom ? Presiel rok od kedy mi zistovali tie hodnoty tak ci mam radsej si vyziadat znova meranie pred ivf ?

donatela
18. apr 2014

@marttina333 velmi vysoke amh. Urcite by som si pytala nove odbery, aby ti vedeli spravne nastavit stimulku. Rok je dlha doba...

donatela
18. apr 2014

@marttina333 a ano, myslim, ze schvalenie vo vszp plati rok

waitiekatie
19. apr 2014

@donatela AMH sa velmi nemeni... je to vrodene dane cislo, s poctom vajicok sa zena uz rodi.. mohlo by podla mna jedine klesnut o kuusok po stimulke a odobrati vajicok.. resp po drilingu...ale len o minimum, lebo zena sa rodi s niekolko 100tis vajicok.. a @marttina333, ja mam AMH cez 14, mala som kratky protokol a OHSS som nemala.. drzim palce 😉

leona45
19. apr 2014

@zuzi20 ja som uz taka nedockava, iba na buduci tyzden iba na prvy krvny hormonalny profil. Neviem aka dlha procedura ma caka, dufam, ze to pojde rychlo. A aj babo sa podari,ja v tom moc verim, uz nemam v com inom, prirodzenou cestou to neide, tak dufam, ze takto sa to podari.

nancsy
19. apr 2014

@leona45 ahoj, ony ti vacsinou odporucia , kolko by si si mala dat vlozit. Zohladnuju vek a zdravotny stav a takisto aj kolky pokus to je. Mne automaticky pri 2IVF povedali, ze odporucaju dve. Nastastie sa uchytili a teraz cakam dvojcky 🙂

leona45
19. apr 2014

Gratulujem. Ja sa bojim dvojiciek, ja by som rada iba po jednom, nie hned dve naraz..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre