Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

katty5
23. okt 2012

@annamary27 ďakujem ... a ked už bol 2 x na spermiograme tak zasa pôjde?

alibabaa
23. okt 2012

@pancuska hej, ja uz druhe ivf.... aj ja som na zaciatku mala prehlad, no casom som prehlad uuuuuuplne stratila.. tak teraz sa furt vypytujem kto je v akom stadiu, som tu aj pomenej, ale aj ta hlava derava.. asi starnem. s tym nic nenarobim 😀 😀 😀

annamary27
24. okt 2012

@katty5 ked bol na spermiograme v centre tak nie.

pancuska
24. okt 2012

@pgaba áno veď aby sme sa rozumeli gyn myslím gyndoša a gynfiv je GF 🙂 A neskúšala si pozrieť o tých liekoch ešte na nete? Je to asi nejaký vit.doplnok? Ja beriem už skoro 3r femibion800...

mortiiss
24. okt 2012

Ahojte, kočeny 😵 😵 kukuk po dlhom case. Ako sa mate? Co mate nove?

My sme uz taaaaatko daleko, ze vidime rozkosnu tvaricku nasej lasky. Fotku prikladam 🙂 nasa kocka je zdravucka, ciperna, milujeme ju neskutocne.
len ma jednu kozmeticku prkotinku. Nezrastol sa jej dobre horny pisturecek , ma razstep hornej pery. Ale lekar si bol takmer isty, ze je to ta lahko operovatelna forma. Takze po narodeni nas caka plasticka chirurgia. Ale inak prosperujeme a tesime sa uz na den D.

rojica
24. okt 2012

@pancuska ahoj moja ako sa máš? čo máš nové?.... 🙂

sarasota
24. okt 2012

@mortiiss je nadherna

gelinka75
24. okt 2012

@mortiiss ahojko, ta je krasna 😵 ty chodis dalej do GF? 😕 to s tou perou ma mrzi, ale ak lekari vravia, ze to bude v pohode tak ver tomu a preco sa to stalo nevedia?

mortiiss
24. okt 2012

@gelinka75 ahojky. je nadherna. furt na nu musim kukat. Otvorim si fotky a videjko s nou aj 50 x denne 🙂 . V Gyn Five sme boli len na 3D v pondelok. Taky mlady lekar tam bol.
Neviem , v com je pricina. Ak to nie je dedicne, tak malo kyseliny listovej, zle zivotne prostredie, zla zivotosprava - podla info na nete, ale snazila som sa byt co najdisciplinovanejsia mamicka - ani deci alkoholu, ani jedna cigareta ... A dost dlho pred otehotnenim. No, co uz narobime. Mame tu tento fakt - mala sa narodi s rastepom pusinecky, musime sa k tomu postavit hrdinsky. A hlavne, ved to nie je ziadny problem. Len esteticky. A ten sa da vyriesit, kym bude este malinkata. A kym sa vyriesi, pokial niekto bude mat problem so svojimi vlastnymi predsudkami - je to jeho problem 🙂 , neriesim.

Ty si ako daleko, cica mica - s druhym IVF?

maruskaaaa
24. okt 2012

@mortiiss Jeeej, malinka je zlatá, teším sa s tebou, že je všetko v poriadku 🙂

gelinka75
24. okt 2012

@mortiiss a ako hned sa da take malinke babo operovat? ☹ dufam, ze s tymi predsudkami sa nestretnes, lebo ludia vedia byt kruti, hlavne, ze inak je zdrava a na tom najviac zalezi, ty si brala kys. listovu? lebo ja neberiem, nerobi mi dobre, 7.11. zacinam druhe kolo 😅

mortiiss
24. okt 2012

@gelinka75 da sa operovat v Banskej Bystrici, prakticky hned po narodeni, ze z porodnice ide hned tam. Alebo v Bratislave cca v 3 mesiacoch. Vsetko zalezi od toho, ako na tom bude zdravotne po narodeni, ci nebude mat zltacku a tak. Musime sa po narodeni prihlasit do razstepoveho centra, tam zrejme odporucia, co bude pre malu najlepsie. Uvidime . Asi sa zariadim ako vzdy - podla intuicie - ked mi ju daju na ruky, myslim, ze budem hned vediet, ci s operaciou pockame, alebo zvolime tu Bystricu.
Listovku som brala cca 3 mesiace pred IVF 😅

Juuuuj, tfuj, tfuj - drzim palce. A aky mas protokol? Uz mas poistovnu vybavenu?

chrustik10
24. okt 2012

@pancuska jasné že stihla...mali sme prísť na 7 hod a nás potom dali do izby až po ôsmej, tak som nemala čo robiť 🙂 po narkóze mi bolo na prd, ja cintľavka som tam dobre neodpadla, ale bruško ma ani veľmi nebolelo...no veď z čoho aj...5 odobraných vajíčok....baba čo bola so mnou mala 22 vajíčok a po narkóze bola úplne v pohode, ani na bolesti sa moc nesťážovala.....oplodnili sa mi nakoniec 2, zajtra idem na vklad....len dúfam, že sa do zajtra začnú aj deliť a že sa ten vklad uskutoční....začínam toho mať plné brejle...furt na niečo čakať...ty pekne veľa pi, nevadí, že chodíš často na vecko, aj ja som na začiatku chodila a potom si močák zvykol a udržal viac...trénuj na vklad, tam treba mať poloplný močák....ja budem prvá, čo sa im tam isto pociká 😀

maruskaaaa
24. okt 2012

@mortiiss Mojej známej sa tiež narodilo bábo s rážtepom a pekne jej to zoperovali. Nemusíš sa báť, to jej pekne zoberujú, uvidíš. Hlavne že je zdravá, na ostatnom nezáleží. 🙂

gelinka75
24. okt 2012

@mortiiss no tak budem drzat palce nadalej, aby aj malinka bola skoro fit a rastla do krasy 🙂
mam uplne taky isty protokol, len zacinam na davke 300 ako ty predtym, len to nadsenie je ovela mensie ako pri prvom kole..skoro az nulove 🙄

slivecka0404
24. okt 2012

@alibabaa ahoj,takze vysledky su negativne,mozeme skusat za 2-3 mesiace znova, udidime dalsi pokus 🙂

pancuska
24. okt 2012

@alibabaa ako co sa mna tyka tak mne vobec nevadi ze sa ma niekto pyta aj viac krat.....vidis ja sa zasa teba idem pytat....a to prve co mas uz doma to si mala tiez cez IVF? 😉

mortiiss
24. okt 2012

@gelinka75 ja Ti uplne rozumiem, ze mas strach. Joj, mrzi ma, ze to musis mat taketo komplikovane. Neviem, co poradit, aby si nabrala optimizmus. Snad len, ze ked sa sustredi co najviac ludi, co Ti to stastie zo srdca praju, snad sa nahromadi vela pozitivnej energie, a to babatko pojde za mnou. So mnou, co sa toho uprimneho zelania tyka, mozes na 100% ratat.

@maruskaaaa tak, tak - Vikynecka je zdravucka, a bude mat onedlho urcite pusinecku jak modelka. Som o tom presvedcena. A vam sa ako dari s mrnuskom, cica? Citis sa dobre? Nevracias? Priberas?

dagmar25
24. okt 2012

Ahojte pipiny, momentalne som uplne mimo, ziadost nam este stale neschvalili, je to uz skoro 6 tt, ale o to nejde, meska mi ms uz 7. den, co sa mi naozaj nikdy nestalo, skor mavam cyklus o den kratsi, test je negativny ani duch tam nie je, pripisovala som to chorobe ale 7 dni je uz hodne dlho, neviem co sa deje, inak mi nic nie je, uz som aj zdrava, takze nechapem....dr mi hovoril, ze mam prist ked mi bude meskat cca 10 az 14 dni...mali ste pls niekto podobnu skusenost?

maruskaaaa
24. okt 2012

@mortiiss Veru, bude to krásna modelečka. No ja sa snažím papať aj nasilu, aj keď ma napína. Môj gyn ma postrašil s nemockou, tak papám nasilu. V utorok by som mala ísť na NT ultrazvuk, tak dúfam, že všetko bude v poriadku, trošku sa aj bojím 😉

pancuska
24. okt 2012

@chrustik10 takze zajtra?stvrtok? ja idem v piatok do GF....takze nakoniec ich bolo 5? nevadi len nech su silne a vydrzia a nech sa potom usadia tam kde maju!!! takze zajtra na teba znova myslim!! ja som si chcela dneska vybavit to predoperacne a mali dovolenku tak musim ist zajtra znova ale uz mam aj krv aj moc len interne mi chyba!! a mala si aj rtg? keby vidis moje ruky ako narkoman sama modrina a aj brucho tam mam jednu a potom ramena tam mam 2 male a potom co mi brali teraz 2 krat krv!! ani neviem ci este mozem sexovat......skuter furt pokusa 😉 a co ste si vsetko dali ?aj embryoscope?ci to s dava len pri PK? 😉

dagmar25
24. okt 2012

@chrustik10 jej super drzim velmi palce, mne tiez pri prvom ostali 2 zo 7 a jeden z nich je nas uz 15 mesacny huncut, nejde o kvantitu ale o kvalitu... 😉

pancuska
24. okt 2012

@mortiiss ahoj.....malinka je krasna!! aj ja poznam jednu babu co mala chlapca s rastepom a teraz je z neho taky fesak....vobec mu to nie je vidiet!!uz je pokrocila doba a aj veda a aj medicina a tak bude to dobre,hlavne len nech je zdrava!!! 😉

dagmar25
24. okt 2012

@pancuska ahojky, vidim, ze pekne pokracujes s pichanim, drzim palce, mozno budes presne ako ja pred dvomi rokmi, 29.10 sme mali opu a 1.11 vklad... 🙂

pancuska
24. okt 2012

@dagmar25 no ale uz neviem od radosti kam pichnut 😉 a ani necitim nejake extra zmeny ako ze by ma pobolievalo podbrusku a tak uz rozmyslam ci tam vobec nieco bude? 😒 ale na clostyll reagujem tak neviem.....a ty si uz skusala volat do poistovne? lebo nejde mi do hlavy ze by to trvalo tak dlho?!!! si bola chora? co ti bolo?

pancuska
24. okt 2012

@rojica skor ty ako sa mas? necitis nejake zmeny? ja celkom dobre od odberu krvy (2krat) mam ruky modre ako narkoman a sem tam sa najde mala aj na bruchu a na rameni ale poctivo pichame!! dneska som si bola vybavovat predoperacne a na internom mali dovolenku tak zajtra musim ist znova a v piatok zasa do GF tak tento tyzden som bol v robote len v pondelok,maju so mna radost!!!! 😉

dagmar25
24. okt 2012

@pancuska bolelo ma hrdlo a kaslala som a celkovo som sa blbo citila, asi nejaky virus alebo neviem, uz som v pohode, len teda nechapem co sa deje...na zazrak moc neverim, a myslim, ze test by uz asi ukazal...no ved uvidime...

pancuska
24. okt 2012

@dagmar25 tazko povedat,ja nie som odbornik ale vsetko je mozne!!!ja som zacala uzivat hlivu ustricovu na imunitu a zatial sa drzim lebo aj moj mm bol chory a tak som sa ho aj bala 😉

dagmar25
24. okt 2012

@pancuska a inak to ti verim, bola som podobne na tom s tym pichanim, a neboj, ja som tiez nic necitila...ziadne pobolievanie, proste nic...za chvilku uz budes mat potom, budem na teba mysliet.... 🙂

pancuska
24. okt 2012

@dagmar25 a ty si mala ake lieky?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre