Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

2lil
28. jan 2013

@luanna určite to netreba tlačiť nasilu... držím palce !!!

pechlinka
28. jan 2013

Ahojte baby....ked ste pichali gonal....kolko vody ste denne pili?..

sarah00
29. jan 2013

ahojte babule, tento mesiac ma čaká 1. IUI. dnes mi prišla mrcha, chcem sa len spýtať, či dnes je už prvý deň, ktorý rátam. Spustila sa mi okolo obeda. pýtam sa, aby som vedela, kedy mám začať brať clostil. Keď mám teda písané 5 - 9 deň 1 tabletku denne, tak prvá tabletka bude v sobotu ráno? dobre to počítam? ďakujem 🙂

pancuska
29. jan 2013

@sarah00 dobre pocitas dneska mas 1dc a v sobotu mas 5dc 😉

sarah00
29. jan 2013

@pancuska Ďakujem 🙂 Ty sa ako cítiš? všetko v pohode?

pancuska
29. jan 2013

@sarah00 vsetko prebieha ako po masle ,vcera sme boli u gyn a tak sme videli malinke len stale nevieme co to bude....len ma trapi nespavost a bolestive krce v podbrusku sa vyriesili magneziom!!! uz sa gulatim ako valec,za chvilku predbehnem s bruchom aj predchadzajuce pipiny ..... drzim place nech vam to vyjde!! inak som tu na MK nasal jednu kocku co otehotnela po tabletkach (pocitam ze to bol clostyll) a caka trojicky.... to bbol zaujimavy ultrazvuk 😉

2lil
29. jan 2013

ahojte baby,... tak prvá včielka bez asistencie sestričiek pichnutá 🙂 ... myslím že toto zvládnem v pohode ... aj keď teda dnes som to cítila ale nedala nič najavo nech sa mm nezľakne 😝 mám to ja ale šikovného manžela 🙂 ... tak a už som o dva kroky bližšie k bábätku 🙂

mortaliska
29. jan 2013

@2lil
Ahoj. Ja uz picham puregon. Sme sa bavili minuly tyzden o tom pere. Tak len opakujem uz napisane ze hlavna sestra ti to ho da na vypytanie. Je to taka plastova srandicka, len som sa modlila aby to nebol nejaky vadny kus, nefunkcny, lebo picham vecer tak neviem kde by som to zhanala. Cele som to vydenzifikovala hned ako som dosla domov. Ja si pre istotu davam aj bodecky na flasticku aby som videla kolko sa odobralo. Aplikacia je v pohode, to ani necitim.
Inak nechapem ten Diphereline od coho zavisi. Vcera som to ani necitila a dnes zasa stipal ako fras. Ty ho kam davas?

alibabaa
29. jan 2013

@pechlinka v oblasti pupka v dolnej casti po celej dlzke ... a pila som min. 2L denne. je to prevencia pred OHSS.. (tekutina nahromadena v brusnej dutine) vdaka hormonom ktore beries.

pechlinka
30. jan 2013

@alibabaa Ahoj dakujem...picham....tak ako si napisala.. 🙂 dnes mam zasebou druhu vcelicku gonal...v piatok k tomu pridavam luveris.. 🙂 Snazim...sa tiez pit...co najviac.... 🙂 vcera...cca...3 litre.. 🙂

pechlinka
30. jan 2013

@2lil Ahoj...dnes mas druhy den pichania?... 🙂 ja tiez...mne to pichla dnes kolegyna...mm sa na to neciti.. :( no nevadi....treba to vydrzat.. 🙂 drzim ti paste.. 🙂

2lil
30. jan 2013

@pechlinka ahoj,..dnes mám 3tí deň pichania ..prvú včielku sme dali v CAR (pichal manžel za asistencie sestričiek) včera sme to zvládli už sami 🙂 a dnes tretia včielka ma čaká ...pichám až večer... ty máš krátky protokol? ... tiež držím päste !!! 🙂

pechlinka
30. jan 2013

@2lil Ahoj..tak si o den popredu....ano...mam tiez kratky....zacinala som pichat 2DC gonal...5DC pridavam luveris a od kontroly na 6DC pridavam...este nejaku injekciu...len si uz nepametam ako sa vola.. 🙂

2lil
30. jan 2013

@pechlinka ja mám dlhý ...preto som sa pýtala že picháš len 2.deň a už gonal 🙂 ...ja sa ešte napichám :( ...

pechlinka
30. jan 2013

@2lil Fihac...no...ale to zvladnes.. 🙂 ja neviem...dokedy budem pichat....to mi povedia teraz na kontrole.. 🙂

belalinda
30. jan 2013

Cawte pipiny! Tu sa picha ostosesto! 🙂 Drzim Vam palce! Coskoro tu bude kopu tehupipin 🙂

pechlinka
31. jan 2013

Ahojte baby. stale neviem ci sa v Gyn-five pracuje v sobotu... :( V protokole mam napisane, ze mam ist na kontrolu 6-7DC...lekarka mi povedala ze 6DC je lepsie...6-7DC mi vychadza na sobotu-nedelu.... :( Nebude neskoro , ked pojdem az 8DC?....ok kontroly mam zacat pichat dalsiu injekciu.. :( som z toho na nervy.. :(

gooobi
31. jan 2013

@pechlinka nestresuj, su tam aj v sobotu alebo nedelu, treba v piatok zavolat ktory den budu.

livia211
31. jan 2013

Ahojte baby. Potrebujem si poradit. Bola som na 1. konzultacii uz v Gyn fiv, a doktorka mi povedala,ze na 3.den ked dostanem mrchu mam ist na krv. No kedze mi to meskalo uz 2 mesiace tak mi pichol moj obvodny lekar injekciu. Teraz neviem ci takto mozem ist do Ba na krv alebo nie, len aby ta inekcia neovplyvnila krvne vysledky :( Prosim prosim poradte. Dakujem

pechlinka
31. jan 2013

@gooobi No...volala som dnes...a povedali..ze este nevedia, ci budu cez víkend...tak skusim este zajtra.. :( drzte paste aby boli.. 🙂

gelinka75
31. jan 2013

@pechlinka isla by som na 6DC, lebo keby trebalo zvysit davku tak cim skor tym lepsie, urcite je 8DC neskoro, zavolaj ako robia cez vikend

semela
31. jan 2013

Baby, chystam sa na SIS vysetrenie, ako to prebieha? ...je to bolestive? ....mna z toho uz chyta panika:(

mauerka
31. jan 2013

@pechlinka Mna tiez tento vikend "odpoklonkovali" s IUI na piatok - zjavne co mozu /aj nemozu/ snazia sa posunut na pracovny tyzden.

mauerka
31. jan 2013

@livia211 a uz si po tej vyvolavacke /asi Agolutin, ze?/ menstruovala?

livia211
31. jan 2013

@mauerka Ahoj, pychol mi AGL120mg. A akurat dnes som to dostala.

pechlinka
31. jan 2013

@gelinka75 Ahoj , aj ja si myslim..ze 6DC...no uvidim , mam si volat zajtra...snad tam budu cez víkend... 🙂

pechlinka
31. jan 2013

@mauerka No..uvidime...snad tam budu cez víkend.. 🙂

oriesocek
31. jan 2013

@semela myslis sonografiu pomocou solneho roztoku, namiesto laparo pod narkozou. No bola som na to pred par tyzdnami, nie je to nic prijemne, ale da sa. Nechcela som mat dalsiu narkozu.

mauerka
31. jan 2013

@livia211 Super, tak v pondelok vela trpezlivosti rano na odberoch - urcite chod, ze si dostala ms po vyvolavacke je jedno.
7,15 a uz vas tam bude kopa - pondelky su zleeee... ale tak inokedy nemozes a bez tychto odberov s tebou nebudu robit nic.

gelinka75
31. jan 2013

@pechlinka urcite budu, minimalne jeden den, niekedy robia oba dni

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre