Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pici
25. mar 2011

@demeeri mas uz aj termin na tu amnio? moc na vas myslim, urcite to dopadne dobre...

demeeri
25. mar 2011

@ericka007 Viem,že si nemyslela na mňa,a ja iba som potvrdila tvoje slová.Ďakujem.Držím sa.
@pici Pôjdem v stredu.

pici
25. mar 2011

@demeeri super... nech to dopadne co najlepsei

annamary27
26. mar 2011

@demeeri ahoj,ked ideš v stredu ,tak na ten další týžden už budeš vedieť na stopro výsledky?budem silno držať palce a myslím na Vás. 😵

isabelle777
26. mar 2011

ahojte baby nemate cislo na gf kde by som sa dovolala aj teraz? dakujem

moncici
28. mar 2011

Ahoj neviete mi poradiť som druhý den po transfere robil ma dr.Harbulák mám taký divný pocit ako keby som mala nejaký zápal trošku ma to tam pichá ani to neviem opísať ,je to normálne Dakujem 🙂

alibabaa
28. mar 2011

kocky a ako je to s kavou? mozem v tomto "cakacom" obodbi pit kavu? vy pijete? poradte.. dakujem 😅

luly3
28. mar 2011

@alibabaa ak máš chuť daj si ju a ak ju nepotrebuješ až tak vela tak ju radšej nepi 😉

alibabaa
28. mar 2011

@luly3 ja som praveze strasne ochrapana.. tak si dam teda taku hodne zriedenu s mlieckom.. ale fuj sojovym, lebo v january mi zistili alergiu na laktozu.. a to ti poviem to sojove mlieko mi strasne nechuti... musim skusit asi ryzove ale obavam sa ze to bude take iste... brrrr. dik za radu

pici
28. mar 2011

@alibabaa mozes pit kavu. jedine co by si nemala, je ochoriet

pici
28. mar 2011

baby co ste sa same pichali, mali ste aj modriny? trosku som si spravila :D

alibabaa
28. mar 2011

@pici jeej tak si urobim slabsiu ako obycajne ale aspon to mlieko mozem vynechat...

pici
28. mar 2011

@alibabaa mne kazali len si davat na seba pozor a neochoriet

demeeri
28. mar 2011

@pici A ja som práve vtedy ochorela.Ale aj tak mi spravili odber folykul.Strašne som kašlala.

elise
28. mar 2011

babulky chcem sa spýtať už 13 den beriem tri regol-antikoncepciu do schválenia žiadosti na ifv a 13 den stále krvácam je to normálne???

annamary27
28. mar 2011

@moncici ahoj,to pichanie môže byť náznak uhniezdovania embryjka 😵 😵 neboj a hlavne sa netreba moc sledovať a treba myslieť pozitívne 😉

annamary27
28. mar 2011

@alibabaa ahoj,ja som prešla pred ivf na bezkofeínovú kávu a už na nej fičím skoro rok,aj ked nám ivf nevyšlo,normálne mi začala viac chutiť ako tá kofeínová 😀 😀 😀

annamary27
28. mar 2011

@pici ahoj,sem-tam som mala modrinu z pregnylu a maličkú aj z puregonu.

annamary27
28. mar 2011

@pici jaj chcela som napísať z dipherelinu,nie z pregnylu.

annamary27
28. mar 2011

@demeeri
@pici
@alibabaa aj ja som bola pred prvým odberom chorá,ale pýtala som sa dokiny pri kontrole či môžem lieky a ona mi povedala,že hej,ved ešte nemám embryjko v brušku.

demeeri
28. mar 2011

@annamary27 Presne toto mi povedali,čo aj tebe.

pici
28. mar 2011

@demeeri a ake to bolo uspesne nakoniec co? taku chorobu by som brala veru :D

belusa
28. mar 2011

@nr_martinka ahoj dnes som bola u lekára takže 17 týždeň a všetko ok tralala. Teším veľmi, v stredu idem na amniocetézu ale ja už verím, že bude všetko ok

demeeri
28. mar 2011

@belusa Vtedy idem aj ja na amnio.Ja by som bola radšej,keby som toto všetko nemusela absolovať. 😠 Mne doki nespravil ultrazvuk v 17.týždni,iba v 12.Vtedy všetko bolo v poriadku. 🙂

pici
28. mar 2011

@demeeri
@belusa

babulky nebojte sa... vsetko bude v najlepsom poriadku

belusa
29. mar 2011

@demeeri ja viem ja sa tiež neteším ale musím a verím, že všetko bude ok!!!Kam ideš na kramáre?Ak áno tak ideme spolu

belusa
29. mar 2011

@pici dakujeme

pici
29. mar 2011

@belusa
@demeeri myslim na vas 😅

demeeri
29. mar 2011

Pôjdem do Železničnej nemocnice na Šancovej.

nr_martinka
29. mar 2011

@belusa tak super tesim sa s tebou ze je vsetko ok. 😀 😀 ja idem piatok na krv a uvidime ako sme dopadli.uz sa neviem dockat.ahoj

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre