Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

tinasc
4. okt 2011

@sysinek tak to poteší, že človek sa konečne pohne dopredu 🙂

mariankach
4. okt 2011

@zuzancek22 neni mozneeee, co to tu vidiiimmm v tvojom popise 😀 tujtuj drzim palec 😀. A vies ty co? Posielam ti trosku hrochovych blsiek z mojho bolaveho chrbta, aby si sa pomaly zaucala 😀****.

pici
4. okt 2011

@katka159 ak sa zajtra drz, dufam ze ta p ustia dalej :D

annamary27
4. okt 2011

@dasyka možno,že ťa v piatok krvička prekvapí....poznala som kočku,ktorá krvácala ,prvá krv negatívna a druhá bola pozitívna...už má doma bábätko 😉 zázraky sa dejú 😵

annamary27
4. okt 2011

@nr_martinka my sme platili pri každom pokuse.

dasyka
4. okt 2011

@annamary27 tak to gratulujem 🙂 ....ale u mna zazraky akosi nefunguju 😒

annamary27
4. okt 2011

@dasyka zatial ani u mňa,ale ,,väríme,, 😀

dasyka
5. okt 2011

@annamary27 musime....inak by sme pre mrnusa toto vsetko nerobili 🙂

zuzancek22
5. okt 2011

@mariankach a ty čakáš dve alebo jedno babatenko?

nr_martinka
5. okt 2011

@annamary27 dakujem

zuzancek22
6. okt 2011

@pici jej maš novú fotečku. pekná.

danka483
6. okt 2011

ahojte pipinky moje po dnešnom sone náš bubáčik má 328g. Aj nám zamávalo naťahovalo sa ako žabka ale ukázať nám čo sme chceli odmietlo čiže stále netušíme či budeme ružové alebo modré kupovať, a to mám už takú nákupnú horúčku 😀

katka159
6. okt 2011

baby ked idem v sobotu na OPU a dneska som začala brať antibiotika dufam že to neva hlavne že som fit do ET nie?...

misi76
6. okt 2011

@katka159 nevadí, len sa vylieč, antibiotiká papaj len do vkladu, potom už nie, aby sa bublinkám nič nestalo, alebo si vklad odlož na KET

katka159
6. okt 2011

@misi76 dakujem mam ich len do nedele a na vklad by som mala isť až v utorok.... 🙂

pici
6. okt 2011

@katka159 ano presne, ATB na opu vplyv nemaju.. potom ale na et uz nie.. neboj... vsetko dobre dopadne...
@misi76 a draha ako sa mame? ako sa ma parik?

pici
6. okt 2011

@zuzancek22 dakujem zuzik. ako sa citis?

pici
6. okt 2011

@sysinek zlatko, nic to s tebou nenarobi.. ked to mam porovnat s hormonalnou liecbou endo, tak je to nebe a dudy. ja som nemala ziadne zmeny nalad, ani som nepribrala, ani nic.. iba ku koncu som sa zle citila, lebo vajecniky boli obrovske :D rodili mi vajka krasne... inak fakt v pohode...

silviami
6. okt 2011

dnes som bola 2x na krvi, je to negatívne, zázrak sa nekonal, ms mi prišla v pondelok, to bol 12 deň od ET, to som aj vysadila lieky, radšej si ušetrím. Dnes som ešte išla na 2. krv, ale už mi bolo všetko jasné, ja som tam ani nevolala, veď načo, ale ešte mi to potvrdili. Pani Dr. mi povedala, že ďaľšie ivf 4 mesiace od opu naskôr, takže február a ideme do toho znova, už ako samoplatci, toto bol 3. pokus. Skusím asi zase Mojžišku cvičiť, niečo schudnúť a racionálnu stravu, trochu športu.
Tešilo ma stráviť s Vami ten pomaly sa vlečúci čas čakania, ďakujem všetkým, mnohé rady a skúsenosti mi veľmi pomohli.
Všetkým Vám želám úspešný koniec, tehuľkám úprimne prajem, aby to už mali za sebou a držali si svoje bábätká v náručí.

katka159
6. okt 2011

@pici dakujem čiže do KT môžem ATB v pohode uživať ale asi tak 1 den pred ET ich mám vysadiť alebo stačí v ten deň.... 🙂

pici
6. okt 2011

@katka159 ja by som ich pred vkladom uz nebrala... ale to len kvoli babatkam... neviem ci je tento postup spravny, to je skor otazka na lekara... nerada by som ti poradila zle

pici
6. okt 2011

@silviami to mi je docela luto, ze to nevyslo...

katka159
6. okt 2011

@pici aj berieš nejaké vitaminy ako calibrum baby alebo niečo podobné?

pici
6. okt 2011

@katka159 ja femibion, ale striedam aj s cistou kyselinou listovou :D

alibabaa
6. okt 2011

@pici a kolko uz jes kyselinu listovu? tu by som asi aj ja mala zacat jest, asi, ze?

pici
6. okt 2011

@alibabaa ali.. asi tri roky :D ale nie.. vzdy si ju pred vkladom nasadim, lebo zrat sa to vkuse neda :D ale prvy rok som ju brala dost poctivo :D

alibabaa
6. okt 2011

@pici 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak zacnem papat... kym zacnem pichat 😖

alibabaa
6. okt 2011

@pici aj ja som pekne poctivo jedla baby plan, potom aj kyselinu listovu,... ale teraz som si ju kupila... a uz len caka kedy zacnem ... a este mi v lekarni poradili vitamin E

pici
6. okt 2011

@alibabaa ano to je fajn... tak pekne zacni :D

elise
7. okt 2011

ahojte babulky🙂 tak ja poslednu mrchu od nasledujucej idem na estrofem a vklad takže na vianoce sa dufam pridám k tehulkám🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre