Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

ivka3901
23. jan 2012

@kostickabonnie súhlasím s luthy22 aj ja by som išla radčej do Brna my sme tam už raz na konzultácií boli v REPROFITE a boli sme spokojný

ivka3901
23. jan 2012

@augusta oddychuj moja len oddychuj aj já som ležala od 1 dňa pichania inekcií až po TT a moj drahý ma len obskakoval a jedoval sa,ked som doma niečo robila

vvia
24. jan 2012

@ivka3901 fiha, och 😒 drzim prsteky aby sa to podarilo a velmi obdivujem vasu bojovnost, pretoze ja neviem co by som robila. nas caka prvy pokus a verim ze aj "posledny" a uspesny, velmi tomu chcem verit a verim ze sa ujme. mozem sa este spytat na vek? lebo nam doktorka tak optimisticky, ze este mame malo, tak by to mohlo vyjst. Boze aspon dufam ze ano ☹ . Inac geneticka nam hovorila, ze vysledky uz budu aj do 6tyzdnov tak snad uz aj ja v aprili budem mat nieco v brusku. Ako dlho sa vlastne stimuluje? A na teba, vlastne vas budem veeeelmi mysliet, aby vam to vyslo. Snad nam Boh dozici drobcekov vsetkym babam, ktore tak velmi chceme... 🙂 😉

tinasc
24. jan 2012

čaute babulky, prosím vás koľko môžu mať predoperačné vyšetrenia? 2 či 3 týždne? lebo som to už zabudla a zajtra idem na odber krvi kvôli vyšetreniam, tak aby som ich mala čerstvé, lebo menzes som ešte nedostala, ale chcem to už riešiť,aby som potom nemala z toho stres 🙂

katla
24. jan 2012

@tinasc Mne v GF mi povedali 3 tyzdne.

tinasc
24. jan 2012

@ivka3901 to s tým oddychovaním je super, no ja síce tiež som doma, ale na 4.2. máme ples, bolo to už dlhodobo plánované a nechceli sme to rušiť, však pravý dôvod nikomu nepovieme, tak neviem, či ho celý nepresedím, alebo si možno lážo, plážo aj zatancujeme, z nohy na nohu 😀 samozrejme alkohol nebude, ja asi budem šoférovať 😉

tinasc
24. jan 2012

@katla tak super, potom by mi to mohlo vyjsť 🙂

alibabaa
24. jan 2012

@tinasc 3 tyzdne 🙂 🙂 aj ja som to tu hodne riesila. je to napisane aj na papieri z GF

tinasc
24. jan 2012

@alibabaa tak to som nepozerala, som si myslela, že už všetko viem a vidíš nepamätám si všetko 😉

ivka3901
24. jan 2012

@vvia ahoj díky moc veľa ľudí nás obdivuje,ale bojím sa sklamania,že to zas nevyjde a muža už na 5 pokus nedostanem aj teraz mám strach koľko nás to bude ako samoplatkyňu výjde no uvidíme,ale tento pokus stojí zato
.inak nechcem ťa strašiť,ale aj mne v robote hovorili baby,že 1 pokus nevyjde a druhý vyjde vidíš aj to tak bolo.inak mám 31 rokov aj moj drahý a ty?asi si mladšia teda aspom si myslím.držkám palčeky s tými genetickými testami.já som stimulovala zhruba 2 týždne ako kedy tak približne.si velmi milá dakujeme veľmi pekne.akurát zajtra ideme do blavy tak uvidíme čo nás čaká a ako sa dohodneme s dr.stenovou.já by som to ešte odložila,lebo mám pproblém s cystami a menzesom!dám vedieť ako som dopadla

ivka3901
24. jan 2012

@tinasc to je super s tým plesom inak aj my rozmýšľame,že by sme išli na nejaký s partiou ved uvidíme ako sa zajtra v blave dohodneme s dr.stenovou.chcela by som to všetko odložiť,lebo mám problém s cystami a tak.možno som rozmýšľala nad 3 mesiace užívania antikoncepčných tabletiek nech sa mi upravia krámy a potom by sme mohli ísť nato ved uvidíme aký názor povie p.dochtorka

vvia
25. jan 2012

@ivka3901 ja mam 25r. moj maznel 29r. , preto veeelmi dúfam ze sa to podari na prvy pokus, aj ked je mi jasne, ze vek nehraje velku rolu. ale ak by neostavala viera tak co ine. drzim vam prsteky.

adija13
25. jan 2012

@augusta mne hovorili, ze sa mam setrit, ze to som ako po normalnej operacii, trosku mensi zakrok ale veelky zasah do organizmu. tak davaj na seba pozor a drzim palce

tinasc
25. jan 2012

@ivka3901 no je to super ísť na ples, len neviem, či je to vhodné pri stimulke, predsa len určitá námaha pri tanci je 😀 a budem silno držať palce, aby vám to vyšlo, aj ja sa bojím, ale nesmiem na to myslieť, lebo by som to všetko mohla zabaliť, dokonca ja som manželovi zatajila, že máme schválenú druhú žiadosť až neskôr som mu to povedala, nebol moc nadšený si myslel, že už je to pre nás uzavreté, ale zase teraz sa tiež teší na budúcnosť 🙂 verím, že sa obávaš 5 pokusu, veru už ste si toho veľa preskákali... a ja mám už 34 rokov a manžel 40...

vvia
26. jan 2012

baby, ja sa uz neviem dooooockat 😀 😅 cakame uz len na vysledky genetiky a schvalenie ziadosti .... doktorka vravela ze tak v aprili az v maji by sme mohli podstupit ivf. jaj, stale na to myslim, mam pocit, ze to do vtedy ani nevydrzim 😅

gelinka75
26. jan 2012

my sme boli na konzultacii mam ist na punkciu cysty a priechodnost pod utz, ked bude nepriechodne tak IVF 😕

ivka3901
26. jan 2012

@vvia no neviem či ten vek hrá rolu,my sme sa v 25 brali a šťastie o bábätko bojuje doteraz po 6 rokoch od svadby o to je to horšie,že po materiálnej stránke máme všetko,máme domček máme voľné izbyčky,ktoré čakajú na zaplnenie a stále sú prázdne zato ich voláme,že hosťovské a prespávajú tam kamaráti,ked robíme žúrky cez leto,ale inak je všetko ok robíme obidvaja a já mám aj dobrý kolektív a dobré kolegyne aj drahý má dobrú istú robotu už len to malé nám chýba len jedného sa najviac bojím,že ked to náhodou zas nevyjde a já budem z toho veľmi nešťastná a určite preplačem veľa slz.

ivka3901
26. jan 2012

@tinasc cez stimulku by som určite neišla plesať,já by som odychovala aj sa tak chystám urobiť od 1 dňa pichania inekcií hodím sa na PN-ku v robote,lebo robím na 3 smeny celý týždeň nočná zabiják a ešte k tomu stojím za pásom a makám takže trošku namáhavá robota.inak díky moc si zlatá.u nás to je tak,že drahý sám od seba povedal,že ked to vyšlo na 2 krát tak len treba skúšať a všetko vylieči čas od 3 pokusu ubehlo veľa času zhruba rok a sme odhodlaný to všetko podstúpiť zas s novou nádejou a ked to zas nevyjde tak viem,že budene veľmi smutný a čas vylieči všetky rany a budeme musieť žiť dalej možno začneme uvažovať nad adopciou,lebo 5 pokus neviem či podstúpime ☹

vvia
27. jan 2012

@ivka3901 my sme spolu uz vyse 4rokov a tiez nic :( a sme opacny pripad, byvame u svokry, praca aspon moja nic moc, takze uz sa taaak tesim na matersku, sand sa to podari a snad sa podari kupit aj bytik, lebo to planujeme este do leta :D

tinasc
27. jan 2012

@ivka3901 no tak snáď tým nič nepokazím, však veľa nebudem tancovať, to bude skôr taká slezina priateľov, alkohol samozko žiadny, však ja už teraz len oddychovať nemôžem, lebo už okolo jedného šidla musím lietať 🙂

elise
27. jan 2012

@ivka3901 veľmi ti držim palčeky na tento pre vás posledný pokus pretože z toho bude malý vonavučký uzlíček v náručí🙂

tinasc
27. jan 2012

@elise a ty sa ako máš?

elise
27. jan 2012

@tinasc ja idem buduci piatok na konzultáciu a uvidime čo a ako, ked harbulák povie ideme do toho tak musim isť hematologičke pre injekcie a hnes i pichať ale myslim že asi počkám do marca lebo mám isť na magneticku rezonanciu

tinasc
27. jan 2012

@elise aha no tak to určite počkaj, ak máš ísť na MR... na také vyšetrenie sa veľmi dlho čaká 😉

katla
27. jan 2012

Baby co si myslite o AZH? Vcera som bola na vybere a v utorok idem na vklad. Dala som si predlzenu kultivaciu. Chceli sme aj embryoscope,ale nebol volny. Teraz citam o AZH a rozmyslam ci by to nezvysilo sance. V GF nam nam to spomenuli len v spojeni s hrubnutym obalom,ale mozno by bolo dobre to vyuzit aj tak,nie?

elise
27. jan 2012

@tinasc to mám mať druhu kontrolnu tehotným to neškodi iba sa im nedáva tá jodová kontrastná látka

tinasc
27. jan 2012

@elise hmm... to som nevedela, myslela som si ,že hej, lebo keď som bola ja na MR tak som podpisovala, že nie som tehotná...

elise
27. jan 2012

@tinasc dali ti potom do žili ten jod?

tinasc
27. jan 2012

@elise áno dali mi niečo, len tuším niečo spomínali, že tam ten jód nie je 🙂 ale to už presne neviem...

elise
27. jan 2012

@tinasc mne nedávali ako si to pociťovala dá sa to prirovnať tomu čo pichaju kalciovku?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre