Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

ivka3901
24. máj 2012

@maco83 aj já som si dala vkladať zakaždým 2 embryjká a boli sme radi,že sa uchytilo aspom jedno 🙂 akurát včera bola u mňa kamoška oni boli teraz v heliose martin a zas tá mi radila,aby som si dala vložiť zakaždým len jedno oni si tak dali a ani na 1 krát sa neuchytilo ani na druhý ket takže je to asi na každého uváženie,ale v GF dávajú zakaždým 2 embryjká a ani sa nepýtajú,že či chcem jedno alebo dve embryjká zaujímavé v jednom centre preferujú 1 embryjko a v 2 centre 2 embryjká

ivka3901
24. máj 2012

@alibabaa ahoj kedy ideš na KET-ko aby som na teba myslela? 😉

ivka3901
24. máj 2012

@lohrien držkám všetky palčeky nech hcg stúpa 😉 a dúfam,že ako maco83 píše,že tento rok je plodný tak dúfam,že zaplníme štatistiku 😀

ivka3901
24. máj 2012

@gelinka75 ahoj moja no tá mrška ustala odvčera vlastne zase nemám a zas čakám a čakám len problém je v tom,že mi dochádza prednison a v pondelok nabudúci týždeň som objednaná na predoperačné nebude to skoro vybavovať?podľa teba čo myslíš?

maco83
24. máj 2012

@ivka3901 no mňa sa práveže pýtali že kolko chcem a to som už bola pevne rozhodnutá že dve veď je to ovela večšia šanca ako jedno

gelinka75
24. máj 2012

@ivka3901 ahoj, pisala som a neodoslalo mi to 😖 to predoperacne sa treba objednavat? no vidis, dobre, ze si pockala, ale uz by ta nemusela natahovat ta mrcha, snad dojde coskoro, mne dr. kazala zacat vybavovat predoperacne ked zacnem stimulku, ja mam dlhy protokol, ty mas kratky, tak mas troska menej casu, si myslim, ze pondelok je ok, len aby ti dosla 😖

ivka3901
24. máj 2012

@maco83 no já mám trošku problém s vajíčkami nemávam ich veľa a mám zakaždým len 2 embryjká a to zakaždým inej kvality teraz naposledy som mala tiež 2 embryjká,ale len 2 bunkové a to je málo a preto sa neujali ani hcg neišlo hore a zas na 2 pokus IVF som mala 6 a 8 bunkové embryjká a z tých sa ujalo to 8 bunkové tak neviem som zmätená,že raz mám dobré kvalitné embryjká a druhý krát nemám tak som zvedavá ako to bude tentokrát,ale já som už z tým všetkým zmierená,že sa to nepodarí a pomaly sa teším na dovolenku čo máme naplánovanú na novom aute 🙂

ivka3901
24. máj 2012

@gelinka75 no u nás je to tak,že treba objednať je to blbosť,lebo já som tej sestričke povedala,že ako to je a ona ma teda objednala na najbližší voľný termín a ked bude nejaký problém tak mám zavolať 🙂 inak tá mrcha by ma ozaj nemusela už naťahovať 😠 už fakt strácam nervy a musím ísť ešte vybaviť ten prednison ku mojej gynekologičke šak do centra idem až na 6 dc a dovtedy prednison asi miniem 😒

ivka3901
24. máj 2012

@gelinka75 a ty kedy začínaš s tým dlhým protokolom vlastne?

gelinka75
24. máj 2012

@ivka3901 ja zacinam 3.6. tak este mam cas, ty ma isto predbehnes 😉 a co vsetko robia na tom predoperacnom? zajtra sa zastavim asi u svojej dr. nech mi sestricka povie, co treba, nieze tam pridem a nezoberu ma 😕

ivka3901
24. máj 2012

@gelinka75 no já som mala zakaždým s tým problémy,že som nebola objednaná sestrička ma nechcela pustiť dnu,že má veľa ľudí a väčšinou sú objednaný,ale já som jej vysvetlila moju situáciu a pustila ma,ale teraz sa istím dopredu,ale radčej sa chod spýtať nič za to nedáš na tom predoperačnom robia nič bolestivé,len sa poopytuje dochtorka o tvoj zdravotný stav celkovo a napíše tú anestézu či tak nejak,ale to musíš mať zakždým pred akoukoľvek operáciou nielen pred IVF

gelinka75
24. máj 2012

@ivka3901 no jo, tak cakame spolu teda dalej 😀 mam pocit, ze vsetky tu zacinaju, len ja furt cakam 😀

ivka3901
24. máj 2012

@gelinka75 😀 no jo teda tak čakáme spolu inak pobolieva ma brucho či podbruško?jáááááááááááááááj do r... nech sa už pustí a teda nech sa pohnem a bud budem doma alebo pojdem do roboty už mi je dlho doma 😖

given
24. máj 2012

@gelinka75 Cauko, ja som akurat dnes bola na predoperacne - na odbery. Brali mi asi 5 ampuliek, bleee, nechapem, asi nejakeho Draculu s tym zasobuju. Dalej treba odovzdat moc a potom na internom zmeraju EKG a napisu spravu. Tot´vsjo.

given
24. máj 2012

@ivka3901 Kolko toho prednisonu zhruba potrebujes? Ak par tablet, tak mam...

gelinka75
24. máj 2012

@ivka3901 uz to vydrz, ked boli tak sa to mozno spusti 😖 dokelu ked nechceme tak pride a ked chceme tak nepride 😅 ja som v praci, ale zajtra som si zobrala dovo, lebo ma to nebavi..nejak som rozhodena, ale to z tej antiky sprostej, mam take stavy, ze doslova vypadky bytia 😀

gelinka75
24. máj 2012

@given ahoj a k internistovi posielaju hned? ci az potom ked su vysledky z krvi

given
24. máj 2012

@gelinka75 Ja som sa objednavala telefonicky, u internistu mi rano zobrala sestricka krv a buduci piatok, ked budu vysledky, tak idem k tomu internistovi na vysetrenie. Ale asi to ma kazdy inak zariadene. Ja chodim do Procare tu v BA.

gelinka75
24. máj 2012

@given aha ok, kolky den mas uz diphereline?

fles
24. máj 2012

Treba veriť tak ako to tu písali baby - je to plodný rok. A dakujem aj ja za rady. Cítim sa super akurát by som furt spalaaaaaaaaa 😵 inak ok.

ivka3901
24. máj 2012

@gelinka75 teraz ma napadlo,že si píšete tie výsledky z krvi ved já ešte ich nemám 😒 a to musím ísť s výsledkami krvi a moču no musím to presunúť to interné,lebo so sestričkou sme dohodnuté tak,že ked si začnem pichať mi zoberie krvičku no zajtra tam musím zavolať 😉 a preobjednať sa

ivka3901
24. máj 2012

@fles nechcem ti protirečiť,ale já som tú vieru už stratila dávno po 3 neúspešnom pokuse a tiež som bola plná optimizmu,ked sme išli na 1 pokus kedže mám tých pokusov dosť za sebou tak už má hrošiu kožu a pozerám sa do budúcnosti a skor rozmýšľam nad adopciou 🙂

given
24. máj 2012

@gelinka75 dnes 4.den

alibabaa
24. máj 2012

@ivka3901 kazdym dnom cakam na mrchu 🙂

ivka3901
24. máj 2012

@alibabaa jéééééééééééééééj aj ty čakáš tak sa pridaj k nám čakateľkám na mrchu jednu mrchatú 😀

gelinka75
24. máj 2012

@ivka3901 no neboj ja mam tiez z toho chaos to nejak dobre nacasovat, este medzitym sluzobka, mrcha a navstevy centra no uz to zacne o chvilu 😠

gelinka75
24. máj 2012

@given a citis nieco?

gelinka75
24. máj 2012

@ivka3901 no krv je asi dolezita, neviem ci by ta internista vybavil bez vysledkov 😝 🙂

alibabaa
24. máj 2012

@ivka3901 ved s vami poctivo cakaaam 🙂

ivka3901
24. máj 2012

@gelinka75 no tak to ti nezávidím ja som PN takže ešteže mám na lekárov voľno aspom si ušetrím v robote dovolenku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre