Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
8. jún 2012

@maruskaaaa dnes som platila 105 eur za celkovu starostlivost, to myslim plati kazdy, takze vsetko je v tom zahrnute 😉

maruskaaaa
8. jún 2012

@gelinka75 a to platíš po každej kontrole, alebo je to jednorázovo. Čo všetko je to v tom zahrnuté.

gelinka75
8. jún 2012

@maruskaaaa to je jednorazovo, na papieri mam napisane, ze "subor doplnkovych vysetreni" nieco take ako kontroly na ultrazvuku, injekcie, material, vsetko co pouziju ked tam ides 😀

maruskaaaa
8. jún 2012

@gelinka75 už som sa zľakla, že sa to platí po každej kontrole 🙂

gelinka75
8. jún 2012

@maruskaaaa no este to by bolo, aj tak je to dost, ja som si doniesla aj ihlu, keby nieco 😀

dadenka111
8. jún 2012

@gelinka75 jejda na to by som uplne zabudla. to si mam pripravit prachy uz na prvej kontrole ze? A to ostatne sa kedy plati nevies?

maruskaaaa
8. jún 2012

@gelinka75 no vidím, že myslíš na všetko 🙂 OPU ti vychádza na toho 16? už sa to blíži. Ozaj, keď dostanem dlhý protokol budem mať také isté inj ako ty? alebo je to individuálneho u každého?

maruskaaaa
8. jún 2012

@dadenka111 ahoj, hlava už nebolí? 😎

dadenka111
8. jún 2012

@maruskaaaa cauko, vcera nic. dnes pobolieva, ale len trosku. spala by som 😔

maruskaaaa
8. jún 2012

@dadenka111 ktorý deň už picháš?

gelinka75
8. jún 2012

@dadenka111 ano na prvej kontrole sa plati, ostatne asi az po OPU, zatial neviem, nikto nic nevravel, pytal sa len na embryoscop
@maruskaaaa neviem kedy bude OPU, lebo mne to vychadza tak okolo 20.6, ak ratam tak 12 dni stimulacie, ale to oni povedia, podla mna lieky su individualne, aj tu co som citala kazda mame inaksie

dadenka111
8. jún 2012

@maruskaaaa uz mam 3x 112,5IU a od dnes mam davku zvysit na 150IU. pichacku robim vecer. 😀
v pondelok prva kontrola. 😉

gelinka75
8. jún 2012

@dadenka111 mna sa inak dr. pytal kedy picham, ale nepovedal kvoli comu 😕

alibabaa
8. jún 2012

caute babizne. bola niektora dnes v GF rano? bola tam tusim stenova. 1x v zivote bola ku mne mila a prijemna. normalne som bola z toho happy... zacina sa to dobreeee. a v piatok bude KET 🙂 🙂

maruskaaaa
8. jún 2012

@dadenka111 čo je IU 😉

maruskaaaa
8. jún 2012

@gelinka75 už sa ti to kráti. Druhú kontrolu budeš mať presne vtedy, keď mi budú robiť SIS 😎 inak písala som dr. ohľadom tej sis a špinenia, tak sa mám ozvať v deň zákroku keby som špinila a uvidí sa čo ďalej. Tak len dúfam, že nebudem špiniť

dadenka111
8. jún 2012

@gelinka75 Asi aj to je dolezite. Ale myslim, ze to je v pohode, ze picham vecer, akoze neskor. Gonal sa zacina 2DC az 3DC. Som zvedava ako budem reagovat. Ze v priemere 10den liecby by mal byt dosiahnuty adekvatny vyvoj folikulov. Ty mas akeho dokiho? Ja Harbulaka.

dadenka111
8. jún 2012

@maruskaaaa IU = International unit (medzinárodná jednotka) 😉

gelinka75
8. jún 2012

@maruskaaaa ja pojdem asi zas tak rano o pol 8mej, kedy to mas? 😝
@dadenka111 ja mam dr. stenovu, ale dnes som bola u harbulaka on mal sluzbu asi na kontrolach, no kratky protokol sa mi viac paci, ale len preto, ze sa kratsie picha 😀

maruskaaaa
8. jún 2012

@dadenka111 som to ja trubka čo? 🙂 ty máš krátky, či dlhý protokol?

maruskaaaa
8. jún 2012

@gelinka75 až 11.30 hod 😒

dadenka111
8. jún 2012

@maruskaaaa 🙂 krátky mám a celkom som aj rada

gelinka75
8. jún 2012

@maruskaaaa tieto kontroly su iba rano 😖 vsak niekedy sa zadari 😀

maruskaaaa
8. jún 2012

@dadenka111 to máš potom fajn 🙂 a aké inj. picháš?

maruskaaaa
8. jún 2012

@gelinka75 😎

mortiiss
8. jún 2012

Ahojte, kočky ...

@gelinka75
@dadenka111 tak uz vam cas odsypa ... a ako injekcie? Vsetko v pohodke, vsak ? 🙂 Kontroly uz boli, ako citam ... pomaly idete k OPU ...

ja pohodka, male sa asi riadne roztahuje, lebo mam brucho ako loptu 🙂. Inak ziadne neprijemne stavy ako vracanie a tak ... len nedopozeram ziadny film vecer, lebo o 21.00 uz spim 🙂 . Na UTZ idem 21.6. tak snad bude vsetko v poriadku.

dadenka111
8. jún 2012

@maruskaaaa zatial iba ten Gonal F a k nemu asi uz od pondelka aj Luveris a Cetrotide. Potom Pregnyl a OPU 😵 uz aby to bolo

dadenka111
8. jún 2012

@mortiiss vsetko v poriadku zatial. dnes mam uz 5ty trojdecak vypity. snazim sa aby ma ta hlava nebolela. dnes iba trosku citim. na prvu kontrolu idem v pondelok 8DC. nie je to neskoro vsak? snad bude vsetko v poriadku. Inac ak by islo vsetko podla planu, tak ET by som mala mat prave 21.6. 😵

mortiiss
8. jún 2012

@dadenka111 isto to nie je neskoro. Potom to uz pojde rychlym spadom, ja som pred OPU, od 10. do 14. DC mala kontrolu skoro kazdy den. tak rychlo rastli foliky. Ale pred tym som tiez mala az cca 8 DC - zbytocne asi skorej. (ale mala som dlhy protokol, tak som tusim mala aj 2 DC, ale Ty mas kratky protokol, tak to mas ine).

Tak na 21.6. sustredit vsetky pozitivne myslienky 🙂

dadenka111
8. jún 2012

@mortiiss no skuuusim len tie najpozitivnejsie naskriabat. v robote mam do konca tyzdna termin s projektom a dopujem sa magneziom. ten tyzden pred ET snad budem iba meditovat a vegetit. planujem dovolenku, alebo PN az od ET.
@gelinka75 @given
mam dilemu ci mi baby poradite. mame oslavu okruhlich narodenin teraz cez vikend a ci si mozem strngnut. v pribalovom letaku nic nepisu, ze nepit alkohol, tak snad mi poharik neuskodi. co myslite?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre