Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
10. jún 2012

@tinasc a byva z toho zle? uz som mala narkozu a bolo mi zle od zaludka 😒

dadenka111
10. jún 2012

@jomini Ahoj ja mam overenu metodu poriadne silne feferonky co vystipu aj dva krat, cervene vinko, sexik a horuci kupel... Neviem co z toho zaberie, ale vzdy po tomto pride ked meska. 😉

sheronka
10. jún 2012

Kocky, taky maly dotaz. Treba mat odlakovane nechty pri odbere? Niekde som citala ze pri narkoze by mali byt.

alibabaa
10. jún 2012

@gelinka75 ano do zily

@sheronka ci treba mat odlakovane nechty? ano treba. na nechtoch je vidiet hned ze sa nieco deje. zacnu fialoviet lozka nechtov

sheronka
10. jún 2012

Kocky idete pred odberom aj za anesteziologom? Je to treba?

alibabaa
10. jún 2012

@sheronka jedine co treba tak su predoperacne vysetrenia. na to ti dali papier a s nim k dr na odbery + interne
tesne pred opu vypises papiere pre anesteziologa.

sheronka
10. jún 2012

@alibabaa To uz vsetko mam. Len som nevedela ci je treba anesteziolog ako pri laparoskopii. Som rada ze nemusi. Uz len sa "dozit" dna D 🙂

tinasc
11. jún 2012

@gelinka75 mne nebolo zle ani raz z narkózy a to som ich podstúpila už dosť 😉 ale každá sme iná, tak držím palce 🙂

danka483
11. jún 2012

@tinasc @elise ahojte babule neviete čo je s pici ?

gelinka75
11. jún 2012

@alibabaa tie papiere pre anesteziologa davaju az v den OPU?

tinasc
11. jún 2012

@gelinka75 áno všetky potvrdené papiere, správu od internistu, výsledky, alebo čo budeš mať, dáš sestričke v deň punkcie 🙂

alibabaa
11. jún 2012

@danka483 uplne odisla z MK . niekto jej tu robil zle. 😠

alibabaa
11. jún 2012

@gelinka75 kym sa budes prezliekat, tak ti daju papier ktory mas vypisat kym pojdes pod narkozu..

mistisa
11. jún 2012

@gelinka75
@tinasc
@alibabaa
@sheronka
@dadenka111 ahojte babule a vsetky ostatne 🙂 ako sa mavate? co dnes nove idem este len docitavat bo nestiham chichi 🙂 🙂

alibabaa
11. jún 2012

@mistisa u mna je nove to ze v piatok idem na KET 😅

lea1333
11. jún 2012

@danka483 ja som z pici v tel kontakte 😉 ale momentalne mam pokazeni tel tak ze som bez a nepisali sme dlho 😔

mistisa
11. jún 2012

@alibabaa jeee tak budem moc drzat palcekyyyyyy toto bude uspesny pokus 🙂 🙂 ste sa akosi rozbehli baby tento tyzden aj ivka3901 ma dnes vklad teda baby 🙂 🙂

alibabaa
11. jún 2012

@lea1333 @danka483 aj ja mam na nu kontakt.. viem ze KET im vyslo ale o obe "prdolky" ako to ona hovori, prisla... tak dalsie ket najskor na jesen..

lea1333
11. jún 2012

@alibabaa chuda 😒 tak ze potratila ?

alibabaa
11. jún 2012

@lea1333 hmm ☹

lea1333
11. jún 2012

@alibabaa jaj chuda ☹ ale to sa prvy krat podarilo nie ?ak s nou budes v kontakte tak ju pozdrav od Misky z Ivanky to je neuveritelne tolko sa snazia aj ja som to zazila viem co to je 😔

dadenka111
11. jún 2012

@mistisa Ahoj, ja uz som dopichana a este budem veeeela pichat, ale uz sa nam to blizi veru. uz cez vikend OPU si myslim 😵 dr. hovoril, ze do pondelka nevydrzia 😀 Takze od dnes pridavam Luveris a od zajtra Cetrotide. Vo stvrtok dalsia kontrola a peniazky odomna nepytali a ja som zabudla. tych 105e
@alibabaa
@lea1333
@stenlyhozienka
@ivka3901

maruskaaaa
11. jún 2012

@dadenka111 no už sa ti to pekne kráti 🙂

dadenka111
11. jún 2012

@maruskaaaa jaaaj no a na teba som zabudla. nevidela som ťa na posledných stranách. 😅 kráti veru kráti. 😵

maruskaaaa
11. jún 2012

@dadenka111 ja som od piatku bola mimo, až do včera som mala strašnú migrénu, len som ležala. Bola som ako zdohlinka 🙂 som zvedavá, ako dopadla dnes Ivka

dadenka111
11. jún 2012

@maruskaaaa no aj ja som zvedavaaa. inac mala som aj ja dost blbu bolest hlavy v sobotu asi z tych liekov zase a musela som si dat vecer panadol, lebo by som nezaspala. doktor povedal, ze mozem. 🙂

maruskaaaa
11. jún 2012

@dadenka111 cez víkend bolo niečo v ovzduší, lebo aj mm bol mimo, taký divný tlak 🙂

mistisa
11. jún 2012

@dadenka111 no pekne ved nemuseli by pytat vobec ci? 🙂 🙂 boze ake su to vsetko palky ach jaj.no moja tak budem drzat palcekyyyyy 🙂 nech to pekne vsetko vide ako ma 🙂

lea1333
11. jún 2012

@dadenka111 super moja drzim moc palce

dadenka111
11. jún 2012

díky baby, už sa začínam tešiť a robota sa mi tu kopí. v piatok mam termín projektu, tak som zvedavá ako to celé stihnem 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre