Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pancuska
19. mar 2013

@gelinka75 jasne poslem 😉

azzura
19. mar 2013

@pancuska bože, chudacik...3 baby doma 😀 😀 😀

danky24
19. mar 2013

@gelinka75 na národný onkologický ústav na Klenovu

katty5
19. mar 2013

@argenti ďakujem, a ty ako si dopadla? už si bola na vklade?

pechlinka
19. mar 2013

Ahojte baby....idem vo stvrtok do Gyn-fivu na prvy UTZ po umelom oplodneni... 🙂 neviete či mi dajú aj fotečku... ? dávaju v Gyn-five tehotenskú knižku?...alebo to mi dá až môj gynekolog?

gelinka75
19. mar 2013

@pechlinka ahoj, ano daju ti fotku, tehu knizku vypisuje az obvodny gynekolog

pancuska
19. mar 2013

@pechlinka tak gratulujem!! a nevies kolko ich bude na tom utz? som rada ze sa podarilo!! foto ti daju ale tehu knizku dostanes az u svojho gyndosa 🙂

pechlinka
19. mar 2013

@gelinka75
@pancuska Dakujem baby...za info.. 🙂 No.teda tak mojmu gynekologovi pojdem buduci utorok...to uz asi dostanem knizku.. 🙂 No super..ze daju fotecku.. 🙂 Bola som u mojho gynekologa...predminuly piatok...a videl len bublinku...iba jednu.. :( takze dvojky to asi nebudu.. 🙂

macka23
19. mar 2013

Ahojte, tak po roku sme sa dnes s gynekologom dohodli, ze este poslem mm na spermiogram a potom CAR, odporucil GIN FIV, ale vyber je vraj na mne. Precitala som par stran dozadu...vobec nemam predstavu ako to cele prebieha. Najprv asi treba dohodnut 1. konzultaciu...a potom ako to cele prebieha? Nikdy by ma nenapadlo, ze aj este aj taketo nieco budeme riesit 😔

pancuska
20. mar 2013

@pechlinka nevadi ze nebudu dvojicky aj z jedneho urcite budete mat radost!!! Tak nech mozes pekne v klude tehulkovat a davaj na vas pekne pozor 🙂

pancuska
20. mar 2013

@macka23 ahoj.... ja som sa dlho branila navsteve centra no nakoniec mi tam pomohli!! Ja ked som mala ist na prvu konzultaciu tak som si vybrala doktora a na odporucanie som si vybrala dr.Harbulaka,potom je tam este dr.Behunova ,dr.Stenova a dr.Drabek.....ak si po tel hovore nedohodnes konkretneho dr tak ta sami pridelia....konzultacia spociva v tom ze sa budete rozpravat o vsetko a urobi ti vysetrenie,potom zober aj mm spermiogram a viem ze niekedy cez menzes sa robi odber krvi na hormonalny profil ale uz si nepamatam ktore dni....tusim od 3 do 5 dc ale nie som si ista tak hadam ma bay opravia.....a doplnia co som zabudla!!! 🙂

2lil
20. mar 2013

@macka23 ahoj,.. tiež som si vybrala dr. Harbuláka ako pancuska...som rada že sme si vybrali GF zatiaľ sme na dobrej ceste aj keĎ len na začiatku... u dr. Harbuláka sa ale vraj dlhšie čaká na termín... cca 3týždne... prvá konzultácia ako písala pancuska .... zoberú ti stery, urobia sono, a odpovieš na otázky ohľadne prekonaných chorôb v rodine a to isté aj manžel.... zober so sebou všetky vyšetrenia od tvojho gynekológa..ak budú potrebovať ešte nejaké vyšetrenia povedia ti čo všetko si máš ísť dať urobiť alebo urobia tam.... potom v 3 až 5dc sa berie krv na HP ..po výsledkoch prídete na ďalšiu konzultáciu a dohodnete sa na postupe..

viva13
20. mar 2013

Ahoj, prosím neviete niekto aké sú čakacie doby v GF na laparku?

gelinka75
20. mar 2013

@macka23 ahoj, ja chodim k dr. stenovej a som max spokojna, aj u nej ma objednali az o 3 tyzdne, podla mna to tam uz kazdy lekar ma dost narvate

danulienka78
20. mar 2013

@viva13 už si tam bola? navrhli ti laparoskopiu? nenavrhovali ti tú priechodnosť SIS?

viva13
20. mar 2013

@danulienka78 bola, treaz som v rozhodovaní či si dám spraviť laparku u nich alebo v inej nemocnoci ale asi tam, laparke sa nevyhnem ked chcem ísť na IUI resp. by bolo dobré v mojom prípade radšej toto ako SIS.

vodnari
20. mar 2013

Ahojte,tak dnes som bola na transfere embrii. A teraz ma čaká neskutočne dlhých 14 dní čakania na tehotenský test. dúfam že všetko dopadne tak ako pri prvom mojom synáčikovi a jemu je už skoro 2 a pol roka.

macka23
20. mar 2013

@pancuska
@2lil

dakujem dievcata, myslm, ze vsetky vysetrenia co sa daju mi uz spravil moj gynekolog, teraz uz len doplnit spermiogram a podla toho uvidime 🙂 pockame ako dopadne tento cyklus a potom ideme na to 🙂

macka23
20. mar 2013

@gelinka75 3 tyzdne mi nepride az tak vela - oproti tomu roku co uz uplynul 😀 aspon si budem vediet naplanovat dovolenku nejako...u mna je to tazko a viem ze to nebude jednoduche ☹

nr_martinka
20. mar 2013

@viva13 ahoj ja som bola na laparku v centre a max spokojnost.odporucam.a necakala som na nu dlho.

viva13
21. mar 2013

@nr_martinka a predoperačné vybavia tam alebo si si sama vybavovala?

vika2012
21. mar 2013

vika2012 ahojte chcem sa vas spytat ak mi urcia v car napr dlhy protokol a ja mam teraz 8dc ci zacnem brat lieky uz teraz napr na16 dc alebo musim pockat az na dalsi cyklusdakujem

amstelko
21. mar 2013

@vika2012 Ak máš urobené všetky vyšetrenia v CAR,ktoré musia mať urobené pred IVF,a ak stihneš mať konzultáciu dovtedy,tak do toho môžeš ísť aj teraz.Ale môže to záležať aj od toho,ako majú veľa žien na toto obdobie.

bimbo37
21. mar 2013

@vodnari ahoj, držím palce. ja by som mala ísť na transfer cca okolo 1,2.4. podľa toho ako som počítala 🙂. tak teraz už len oddychovať a čakať a nech ti to čakanie rýchlo ubehne.

pancuska
21. mar 2013

@macka23 no tak to je fajn ze ti gyn uz vsetko porobil,lebo ja som to tak mala tiez a tak hned na prvej konzultacii vypisali ziadost na IVF a poslali do poistovne len to som zasa cakala 7 tyzdnov lebo boli letne prazdniny a dovolenky!!a mam VSZP tak tam to trva trosku dlhsie...min dalsie 3 tyzdne....ved uvidis,mozno budes mat stastie a pojde vsetko rychlo ani sa nenazdas!! drzim palce!!

pancuska
21. mar 2013

@vika2012 no ak budes mat napr.dlhy protokol tak zacnes na konci cyklu...ja som zacala napriklad na 24dc....ak budes mat kratky protokol tak na zaciatku cyklu.... takze stihas aj dlhy aj kratky!!! 😉

nr_martinka
21. mar 2013

@viva13 sama som si vybavovala v nr.

lusipe
21. mar 2013

ahojte dievcata, mam na vas otazocku....vcera som bola na sone a krv pred IUI...mala som folikul 19mm a vecer pichli pregnyl....ale teraz citim, ze mi asi praskol, no IUI ma byt zajtra rano...nie je to neskoro?....mali by ste sex aj dnes vecer?...co ak potom zajtra na IUI bude menej spermii, kedze sa tvoria 48 - 72 hodin? dakujem velmi pekne za odpoved.

aqva
21. mar 2013

potrebujem poradiť baby..dnes som volala o výsledky a povedali mi: v sobotu injekcie ako diphereline,gonal a luveris mám pichnuť,ale v piatok večer mám pichnúť ten pregnyl a v nedelu ráno na zákrok......ten piatok ako si mám ísť dať na pohotovosť pichnuť pregnyl,tak ráno tiež si mám pichnúť všetky tie injekcie?

vodnari
21. mar 2013

@bimbo37 ďakujem. Tak nám držím palčeky aby všetko dobre dopadlo. 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre