Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

luciatt
18. nov 2014

@jenns Aj tak dakujem a držim palce.

viva13
18. nov 2014

Tak od zajtra nám otvárajú GF aj v Nitre nechystáte sa tam niekto?

aqva
18. nov 2014

@viva13 no konečne... ja sa tam vyberiem až v novom roku.... to bude super a bude tam robiť dr.Stenova nevieš?

zuzicek88
18. nov 2014

@viva13 ahoj ja som narocky zacala chodit do GYN-FIV lebo malo byt v NR a tusim este v lete,teraz mam ist na krv presne o tyzden v utorok,po IUI ,ale ideme este do BA,lebo som sa na tu NR zabudla spytat,ale ked to dalej bude mozne,budeme chodit uz do NR,ak tam pojdes prosim napises mi potom ako to tam bolo,pristup a tak

aqva
18. nov 2014

Tak dnes som sa dozvedela konečný verdikt...hcg mi kleslo zo 117 na 35...tak moje 3 ivf zase nedopadlo dobre... no nevadí po novom roku skúsime ešte raz... nemôžem to predsa vzdať 🙂

viva13
18. nov 2014

@aqva ano aj ona Ordináciu bude viesť MUDr. Karin Vondráková, MUDr. Iveta Stenová, PhD. a MUDr. Peter Harbulák, PhD.

@zuzicek88 Ja som po KET a pýtala som sa pri transfere a že možem ísť do Nitry na krv, len mám do BA nahlásiť výsledok, ano mali skorej otvoriť ,ma by skor zaujímalo či to v NR bude ako v BA či možem dojsť bez objednania ako do BA

jenns
18. nov 2014

@aqva to mi je ozaj luto, ze to nevyslo :(

aqva
18. nov 2014

@jenns už som to toľko krát predýchala,ále zatiaľ sa nevzdávam..raz to predsa musí výjsť no nie 🙂

zuzicek88
18. nov 2014

@viva13 no tak ja tam do tej BA zajtra asi zavolam a spytam sa nato,nemuseli by sme sa kvoli tomu trepat do BA

scheflera
18. nov 2014

no to ste ma nepotešili.bývam pri Nr.,ale mrazáčikov mám v Ba.tajne som dúfala že KET mi možno bude robiť Stenová, a ona ide do Nr.? ☹ ☹ ☹ Bééé

aqva
18. nov 2014

@amy25 vieš teraz sme mali pauzu 10 mesiacov a nepodarilo sa... však začnem s tou imunologiou,neviem stále pochopiť, že prvé dva testy mávam pozitívne a prečo mi to potom odíde nechápem...u teba našli aký problém?

viva13
18. nov 2014

@zuzicek88 potom daj vedieť

@scheflera transfery robia len v BA
Ambulancia zabezpečuje kompletné ambulantné služby v rámci liečby neplodnosti vrátane vyšetrenia spermií. Punkcie oocytov a embryotransfery budú robené v Bratislave.
Podla mna nebudu mať ešte naval tak na 1 den 1 lekár môj názor, tak by mala byť aj v BA v NR sa robí pondelok, streda,piatok

scheflera
18. nov 2014

@viva13 tak fajn,aspon už nemusím KET riešiť.ale sa budem informovať,či na kontrolu sliznice a potom aj na krv možem do NR.to by asi šlo.to by bolo skvelé,nemusím riešiť Péčko ani dovolenku,ved to mám 200km rozdiel.

viva13
18. nov 2014

@scheflera a kedy máš ísť na sono?

scheflera
18. nov 2014

@viva13 v piatok 28. alebo v pondelok 1.12. podla toho,či mi zajtra príde ms.

viva13
18. nov 2014

@scheflera ok tak daj vedieť ked budeš volať ako to v nr chodí či sa len tak príde ako je to v ba bez objednania na sono a krv 🙂

zuzicek88
19. nov 2014

@viva13 no takze takto,vcera sme sa s manzelom dohodli,ze v utorok ideme este do BA a potom uz budeme chodit do NR,ale ak tam pojdem skor ako ty,dam ti vsetko vediet slubujem

amy25
19. nov 2014

@aqva ja som nemyslela kôli tomu že by sa za toho pol roka podarilo, hoci aj to je možné. Skôr aby so to tvoje telo oddýchlo trochu od tých hormonov.
A mne čo je? asi najzavažnejšie polycystické vaječníky + endometrioza + slabo priechodné vaječníky. Potom čo mi robili milion testov, v každom niečo našli, ale nič až také závažné. Nič z toho v podstate nezabranuje otehotneniu, ale každé zhoršuje možnosť otehotnenia. Spolu takmer nemožné otehotnieť normálne.

waitiekatie
19. nov 2014

@amy25 my sme skoro ako cez kopirak 🙂 ale si mi svetlym bodom, ze to ide 😀

annamary27
19. nov 2014

@renitr neviem odkial si,my sme chodili do Nitry k Śmidriakovi.

annamary27
19. nov 2014

@aqva to mi je ľúto,želám veľa síl do dalšieho boja.určite to raz vyjde.

amy25
19. nov 2014

@waitiekatie máš za sebou aj ivf?

waitiekatie
19. nov 2014

@amy25 jasne... prve... ET a 3xKET... dalsie mam schvalene, ale pockam do jari 😉

amy25
19. nov 2014

@waitiekatie a ako dlho sa už snažíte? nikdy si nebola tehula?

waitiekatie
19. nov 2014

@amy25 snazime sa uz cca2,5roka, z toho asi 1,5roka sme v GF.. tam som absolvovala LSK, 1x IUI, na dalsie uz nenarastlo vajko... a takto pred rokom stimulka a v decembri prvy transfer... potom sme sa hrali s KETmi a na posledny som mala pol roka prestavku... tehotna som nebola nikdy, ak neratam toto posledne biochemicke tehu...

amy25
19. nov 2014

nám sa raz podarilo prirodzene. Ešte v 2010. po cca trištvrte roku snaženia. Ale malá mala choré srdiečko, tak žila len 10 dní. Hned sme sa začali snažiť znovu, ale už to nešlo. A doktor so mnou nechcel nič robiť, lebo však raz to šlo normálne. aj vyšetrenia som vtedy mala ešte v norme. Čím dalej to ale bolo horšie.

renitr
19. nov 2014

@annamary27 ja som z BA 😉 ale uz som sa bavila s muzom a skusime teraz akupunkturu 😉 V Nitre poznam jednu lekaren kde si aj sami robia homeopatika a tam maju aj poradnu. Tak uvidime nejak to vsetko zladime a snad nam to vijde 😉

danka483
19. nov 2014

@annamary27 jéémine držím palec silno silný 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵

scheflera
19. nov 2014

@viva13 volala som dnes do gin-fiv Ba na recepciu,či možem na tú kontrolu sliznice prísť do nr,ale mi povedali,že nie,že tam môžu chodiť len sekundárne pacientky,také u ktorých sa robia vyšetrenia na zistenie príčiny neplodnosti. no na porazenie.kvoli 5minútovým záležitostiam ako sono a krv sa trepať do ba,najlepšie po nočnej,no paráda.načo si veci zjednodušiť?

viva13
19. nov 2014

@scheflera čože? a mne povedali, že na krv môžem ísť tam :-/

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre