Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

amy25
28. nov 2014

@annavallova budem držať päste. 😉

viva13
29. nov 2014

Ahoj baby poradíte mi vkladám utrogestan no vyteká zomna nejaký tekutina priesvitno-žltá je lepšie zapíjať alebo možem vkladať? sem tam špinim ale máličko bledo hnede.

chorucka
29. nov 2014

@viva13 ja som vkladala aj cez slabe spin. az ked som zacala krvacat tak som zacala jest utros Pozri heliosacku diskusiu tam mozno najdes nejake rady

jenns
30. nov 2014

@viva13 ja ti nic rozumne poradit neviem, ale držím palce nech ti rychlo spinenie ustane.. nech sa vsetko uchyti tak ako ma.. bola si v gf, alebo volala?

viva13
30. nov 2014

@jenns volala som ešte v piatok hovorila som len so sestričkou, povedala mi,že mám ležať tak uvidím ako bude zajtra idem na krv 🙂 popýtam sa ešte

viva13
30. nov 2014

@chorucka ty si spinila aj krvacala na zac.tehotenstva?kedy to preslo? Baby nie je lepsi duphaston podla vas na udrzanie?ja beriem utrogestan a estrofem na duph. Citam same dobre chvali mate skusenost?

chorucka
30. nov 2014

@viva13 nie ja som neotehotnela 😖 Niektore baby krvacali a teraz su maminky Hlavne klud a nestresuj a viacej oddychuj No podla mna ja by som duphaston nechcela lebo som mala z neho strasne bolesti hlavy aj ked je to pohodlnejsie uzit cez usta duphaston ako vkladat odspodu utrogestan ale ja by som ostala na utrogestane je to aasi to iste A ak prejdes na duphaston a dostanes nahodou bolesti hlavy ako si tu pisala ze ta strasne boli hlava potom budes chciet co uzivat 😕 Ak ta raz bolela hlava z hormonov tak sa ti to moze zopakovat Ja si musim davat pozor ake hormony uzivam lebo ma tiez boli hlava Vsak porad sa z lekarom a budes mudrejsia 😉 Drzim palce nech su same dobre spravy

viva13
30. nov 2014

@chorucka no baby maju migreny aj s estrofemu zatial som mala len 2x bolostie a to už vyšše mesiaca beriem klop klop už nech ani bolesť nepríde 🙂

chorucka
30. nov 2014

@viva13 bolest pride o 9 mesiacov 🙂

viva13
30. nov 2014

@chorucka 🙂

amy25
30. nov 2014

@viva13 Ja som špinila na začiatku tehu. Babetka sa udržali. tak hadam vydržia čo najdlhšie. Vela bab zo začiatku špinia.
Utoš je možno silnejší. Hlavne tým že sa dáva od spodu, z teba bordel vytečie a tvoje telo ho nemusí spracovávať. Ale ak špiníš, tak by som ho radšej prehltala, aby nevyšiel z teba skôr ako sa to čo má nestihne vstrebať. Inak z duphastonu ma tiež bolievala hlava.

viva13
1. dec 2014

@amy25 jéééj čakáš dvojičky?

jenns
1. dec 2014

No jeeeemine baby.. ja mavam migreny jak svina a to neberiem ziadne hormony.. pri IUI tiez zvyknu nasadit nejake hormony? lebo teda nas to nabeton caka, kedze som zas dnes 1DC, co som tak myslela ze mozno sa na poslednu chvilu zadarilo prirodzene..
hm takze 12.12. laparka a potom v novom roku co najskor IUI

ddanaa
1. dec 2014

@jenns to zalezi na tebe resp podla zdravotneho stavu, mozes ist s hormonami alebo bez, zvacsa sa dava 5-9den closik tabletky a potom pregnyl injekcia a potom po iui vkladanie utorgestanu

viva13
1. dec 2014

@jenns v den IUI sa berie utrogestan (vkladá sa zospodu)

jenns
1. dec 2014

aha.. dik baby @ddanaa @viva13 za info.. no asi to predsalen "poistim" nejakymi tymi hormonmi a asi nebudem musiet moc naliehat, no vsak uz nie som 25tka ;).. gebenu nejak prezijem ;)

amy25
2. dec 2014

@viva13 veru dvojičky. Chlapec, dievča. Zajtra nás čaká dôležitý utz, tak držte päste.

viva13
2. dec 2014

@amy25 to je krásne že aj dievčatko aj chlapčeka možem sa opýtať kolko si mala prvé HCG ak si spomínaš, držím palce 🙂

lilly158
2. dec 2014

@amy25 - aj ja budem držať palce 🙂 a moc 😉

scheflera
2. dec 2014

@viva13 ako?bola si už na krvi a v NR?ak možem byť zvedavá. ja dneska na kontrole sliznice,KET mám v pondelok,to je na 18ty den.baby,vy ste mali na koľký den?

waitiekatie
2. dec 2014

@scheflera ja 18DC, ale 2x aj 19 😉

viva13
2. dec 2014

@scheflera ano bola HCG 2410 ešte pred vianocmi idem na sono, ja som mala KET na 17DC

annamary27
2. dec 2014

@viva13 jééé,gratulujem 🙂)))))))))))))))))

viva13
2. dec 2014

@annamary27 dakujem

špinenie bolo 3 dni od nedele už prestalo a dufam, že už ani nebude 🙂

scheflera
2. dec 2014

@waitiekatie dakujem.lebo ma tak napadlo,že 18ty den,či to nie je nejak neskoro,takže v poho.

scheflera
2. dec 2014

@viva13 gratulujem.také vysoké.to máš pekny darček pod stromček.dúfam,že aj ja budem mať,vychádza mi 21.na krv.takže dlhééé 3 tyždne.

viva13
2. dec 2014

@scheflera dakujem vkladali sme dve 100bunkové blastocysty 😉 držím palce

jenns
2. dec 2014

@viva13 dobre spravy, ze uz spinenie preslo.. drzim palce nech uz na sone potvrdia srdiecko (ci dve? ;) )

viva13
2. dec 2014

@jenns zakríkla som to :-/ dnes mám silnu migrenu možmo preto aj s trochou krvi ležím ☹ dakujem velmi si to želáme, nech už to víde 🙂

renitr
3. dec 2014

@aqva Ahoj, prave teraz som prisla domov z akupunktúry. bola som tam 3 a pol hodky a musim povadat ze to bolo super. Bola tam celkova rodinna anamneza , dotaznik, kontrola roznych akupunkturnych bodov, pohovor s lekarom jednoducho taky psychologicky pohovor a nakoniec samotna procedura. Ale musim povedat ze som sa tam celkovo uvolnila a teraz sa citim velmi dobre. Popisat sa to neda ale som jednoducho uvolnena. Mi vraj zdravotny problem nemame ale blok je vo mne po psychyckej stranke. Takze jednoducho musim zapracovat na odstraneni psychyckom bloku a potom by sa to malo cele dostat do takej rovnovahy. Vravel ze ked zapracujeme na psychike a uvolneni pschychyckych blokov ktore mam , tak to vidi velmi optimisticky 😉 V january idem na kontrolu 😉 tak drzim palce aj tebe , ale urcite doporucujem takeho sedenie 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre